Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogeriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Blogerė)
Jump to navigation Jump to search
Dažnas blogeris įsivaizduoja kaip koks Senelis Šaltis, kuriuo visi labai džiaugiasi, tai net per kokias Kalėdas, Naujus Metus ir savo gimtadienį vis blogina ir blogina, ir paskui labai liūdi, kad niekas neskaito, kai išties tai reik varyt į kokį tūsą ir prisigert geriau, o ne rašinėt visokiems troliams savo internete

Blogeriai - tai žinoma gi išties grafomanai, taip kiekvienas blogeris gali apie save pasakyt ir nepameluot. Tai žinoma, kad nei vienas to nepasako ir neprisipažįsta, galvodamas, kad jo blogas - tai kažkokia nuostabybė, o jisai patsai - išimtinis beigi išskirtinis rašytojas ir dar ten kas nors.

Tai aišku, natūralu, kad taip ir yra, kai 80 procentų žmonių rišlaus sakinio nesugeba suregzt ir tik kartoja echolališkaiTV išmoktas frazes, tai bet kuris blogeris čia atrodo, kaip koks stebuklas, nes apimtas logorėjos, per pusvalandį išpurškia tiek žodybinių purslų ir taškalų, kad tie marginalai ir dibilai iš pagrindinės masės žiūri į šitai, kaip koks ožys į naujus vartus ir nežino, nei ką pasakyt.

O dabarties daugelis jau pastebi net ir tendenciją, kad blogai yra daug geresnis visokių ten informacijų beigi paskalų ir gandų ir nuomonių šaltinis, nei kokia nors nukvakusi žiniasklaida, nerandanti nieko geresnio, kaip tik rašyt apie Zvonkę ar kitas ten žvaigždes beigi žvaigždutes, taip tik plaudamos protą visiems ir durnindamos. Netgi atskiras blogerių klanas kažkoks susikūręs jau kelinti metai - popistai anokie.

Todėl čia ir Pipedija įsimaišo sakydama, kad visas pseudoprofesionalumas žiniasklaidoje nieko vertas, kai dabar kiekvienas gali skelbti belenkokią žinią internetuose - nesvarbu, ar tikrą, ar tik išgalvotą!


Blogeriai Lietuvoje

Jei jau istoriją prisiminsime, tai Lietuvoje pirmi blogai atsirado apie 2000 tokiame blog.hardcore.lt, kur anais laikais kažkoks Pogrindis ar tai į juos panašūs susikūrė blogą ir ėmė dvasingai rašyti keliese. Dar buvo toksai Chatsubo, kur anie sėdėjo. Nors gal ir painiojame jau.

Paskui gi atsirado begalės kitų blogofermų, pradedant tokiomis, kur blogai į blogus nelabai panašūs, kaip Banga.lt, o paskui atsirado dar ir toks Blogas.lt, tai tada buvo lietuviškos blogosferos aukso amžius, nes kiekvienas mažvaikis susikurdavo kokį nors šūdblogį ir tenai rašinėdavo nesąmones. O dar buvo toksai LJ, kur protinguoliai visokie buvo susirinkę.

O paskui atsirado Facebook ir blogai Lietuvoje beveik išnyko, kaip ir blogeriai. Nes kiekvienas toks mažvaikis dabar rašo savo feisbuke ir to pakanka. Na, gal išliko kažkiek dar žinomų blogerių visgi, kurie nuosavus blogus turi ir rašo daug metų:


Blogerių rūšys

Yra dar įvairios rūšys blogerių, kurie gerokai skiriasi vieni nuo kitų:

Tipinio blogerio bloginimo diena

 • Atsikelia po pietų, prisėda prie kompiuterio ir ieško, ar kas neparašė komentaro į blogą
 • Pamatęs, kad komentaro nėra, parašo apie tai, kaip buvo tualete, nusilaužė kojos nagą, nerado švarių triusikų ar pan.
 • Tada eina į Tviterį ir reklamina savo straipsnį, kad komentaro susilaukt
 • Tada gauna komentarą, kur išsityčiojama iš viso to briedo, tai iš piktumo tą komentarą ištrina
 • Tada vėl eina į Tviterį ir toliau reklamina savo straipsnį
 • Negavęs daugiau komentarų, eina kurt naujų dezainų savo blogui
 • Priinstaliuoja į savo blogą kažkokių nesąmonių, nuo kurių blogas užlūžta
 • Pasigiria savo užlūžimu Tviteryje
 • Pataiso blogą, kad jis imtų veikti
 • Pasigiria tomis nesąmonėmis ir dezainu Tviteryje
 • Perskaitęs visas gautas patyčas, eina atstatinėti seno dezaino
 • Pasigiria apie tai, kaip atstatė seną dezainą Tviteryje
 • Pamato, kad jau antra valanda nakties ir eina miegot, tačiau prieš tai parašo apie tai Tviteryje
 • Vėl eilinį kartą pramiega pamokas, apie ką, atsibudęs jau kitą dieną po pietų, parašo Tviteryje
 • Ir vėl eina žiūrėt, ar kas neparašė jam komentaro į blogą...

Versija antra, kurią čionai parašė koks tai pasipiktinęs blogeris, kuris norėjo paaiškinti, kaip turėtų būti, bet kaip niekada nebūna:

 • Blogeris pirmiausia praleidžia ilgas valandas analizuodamas pasaulyje esančias tendencijas;
 • Įsitikinęs, jog rado dėsningumą ir galįs pagrįsti faktais daro sprendimą dėl įrašo;
 • Rašydamas įrašą blogeris įvertina skaitytojų ratą (jų išsilavinimą ir sugebėjimą suprasti beskaitant);
 • Atsiranda įrašas;
 • Sekančiam įrašui vėl reikia ieškoti informacijos

Prieš tai blogerio apibūdinimas tinka rūkantiems moksleiviams, kurie bloguose vis nedrįsta pasidalinti rūkymo pojučiu, kuris analogiškas pimpalo čiulpimui.


Blogeriai
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!