Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Geležinė Lapė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia iš jūsų juokiasi Lapė, gal ir ta pati

Geležinė Lapė - tokia kaip čia jums pasakius, neatrodo kad normalu, kai būna kur nors internetuose kalbantis gyvulys, kuris moko kaip gyventi ir aiškina kažkokius verslo bei tikrovės dėsnius, patarimus, pakoučinimus ir panašiai. Gal netgi geriau už kokį nors vadybos konsultantą ar netgi kokį nors ministrą pirmininką, nors tiktai lapė atrodytų tiesiog.

Trumpai tariant, Geležinė Lapė - tai tokia blogerė naujos kartos. Super hiper mega ultra giga populiari.

Kadaise gi ana Geležinė Lapė prasidėjo nuo to, kad atsirado klišės, o paskui gal ir kokie kiti pamokymai. Ir kažkaip ten Geležinė Lapė įsivėlė. Dar turime pareikšti atsakingai, kad toji Geležinė Lapė yra bendrai tai jauna moteris, gyvena Kaune, blondinė, 23 metų amžiaus, netekėjusi, geros figūros ir gražaus veido, maždaug panašiai kaip kokia Grožytė.

Aišku, ir apie Pipediją toji Geležinė Lapė galėtų duoti kokių nors neblogų pamokymų, pvz., kad jei idėja be šizofrenijos, tai produktas nesusilauks populiarumo. O jeigu darbe pritruks megalomanijos, tai ir pelnas bus nepakankamas. Arba pvz., kad jei posėdis be psichozės, tai dalyviams pritruks energijos. Arba kad jei kliedesiai dar jūsų nevaldo, tai jūs dar neprisitaikėte prie kolektyvo. Arba kad jei susirgote, tai džiaukitės, kad ne progresyvinis paralyžius pas jus.

Tie gi Geležinės Lapės patarimai yra naudingi, tikroviški ir verti jūsų dėmesio, taip kad ir klausytis jų patariame ir paskui labai rimtai naudoti tuos patarimus darbe.


Dar žr.Geležinė Lapė
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!