Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kraupu

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kraupu - tai ne būdvardis, o vienas iš seniausių ir žinomiausių internetų vartotojų, dar kitaip vadinamas Marius Marpeta. Ir kur tik jis nesitrina ar nesitrynė - ir IRC, ir Tviteryje, ir Feisbuke, ir bloguose, ir Artscene, ir Vikipedijoje ir dar belenkur. Netgi LJ, berods, trynėsi. O šiaip - jis yra kompiuterastas ir dezaineris, bet paradoksalu, ale visai nei neatspėtumėt, kad su kompais kaip nors susijęs. Mačiusieji apie jį sako: "toks solidus dėdė su kostiumu".

Dar jis kartą pagarsėjo tuo, kad iš jo Žvėryne nusikaltėlių buvo prievartinai atimtas bene pirmas Lietuvoje iPhone telefonas. Tiesa, nežinom, ar pavyko jį atgauti. Įtariame, kad ne.

Dar Kraupus turi nuosavą internetą, kur visai maloniai rašinėja. Ir nieko nerašo apie kompus, užtat rašinėja gražiai apie gyvenimą ir grožį. Žodžiu, nieko kraupaus.


Dar žr.

Kraupaus nuosavas blogelisKraupu
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!