Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zbygniewas Piwacijus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia tokią fotkę apie Zbygniewą Piwacijų pateikia Labas Lietuva - ko gero iš senų, tarnybos sovietų armijoje laikų, tik gaila, kad nusisukęs ir nėra kaip įžiūrėti veido...

Anoks senų laikų Rešeiva - Grafomanas, aktyviai besireiškiantis visokiuose komentaruose. Mums nepavyko aptikti jokio jojo tinklapio ar blogo, tai manytina, kad Zbygniewas Piwacijus nemoka naudotis HTML ar kokiais Fejzbukais.

Upd.: Štai jau ir mums pavyko aptikti Zbygniewo Pywacijaus blogą, o gi ne kur kitur, o tarpu popistų, taip kad čia jau ne kas kita, kaipo įtarimai kyla - buvo Piwacijus, pasidarė Pywacijus, ar tiktai šitai tasai pats žmogus?

Zbygniewo Pywacijaus blogasZbygniewas Piwacijus
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!