Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Qemm

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Quemm)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Quemm nusipirko paminklinę lentą kurioje giriasi kad jo bybys didelis

Qemm, kartais vadinamas Quemm arba išvis Quiemm. Arba netgi Quoiyemm. Ir net Queuemm. Ir Queuiyemm. Pipedija užtikrintai teigia, kad išties nieko bendro su IceBlue neabejotinai!

Pagarsėjo, kaip tobuliausias blogeris, nes parašo kartais iki 500 postų per dieną arba netgi daugiau, bet niekaip ne mažiau, nei tiek, kiek parašo. Kita vertus, tenka pripažinti, kad parašo ne daugiau, nei parašo tiek, kiek parašo maksimaliai.

Dauguma jo parašomų postų labai nervingai plūstasi. Ar jam maxima negera, ar jam viskis negeras, ar jam dar kažkas negeras. Nuolat jam tai tas negeras, tai anas negeras. Paskaitys čia apie save - tai išvis pizė kazė[reikalingas šaltinis] bus tada. Netgi neparašys apie save čia nieko.

Esminis Quemm bruožas, išskiriantis jį iš kitų spameriųblogerių yra jo išskirtinis gyrimasis tuo, kiek daxuja jis uždirba ir kiek jis daxuja geria ir kiek daxuja kainuoja tie gėrimai, o visi yra lopai. Štai vienoj istorijoj[reikalingas šaltinis] jis plūdosi, kaip kažkoks nuopisa banko klerkas ne taip į jį pažiūrėjo, nes mat jam Quemm pasirodė besąs panašus į smirdantį bomžą. Ir todėl savo bloge Quemm išdavė, kad jis per dieną išgeria tiek, kiek tas klerkas per metus neuždirba.

Senais laikais Quemm dar buvo siejamas su galgi pirmu populiariu blogu Lietuvoje - Pravalas.com, ale kažkaip gi pats Quemm jau tris metus neberašo, o tuo pačiu ir visas tas pravalas virto pravalu.

Išties gi Quemm vienas iš seniausių Lietuvos blogerių buvo, galgi nuo kokių 2003 raęs, čia netgi jei to Pravalo neskaičiuotume.


Citatos

  • bolotiruosiuos į Seimą
  • gėda vadintis lietuviu
  • eikit nx idiotai nesusitupėję
  • uostau deshra, just because i can

Dar visokie niekai

O tai senobiniais DOS laikais dar kažkokia programa buvo tokia, be ne ir gi vadinosi qemm ar tai quemm, tai daug programų be šitos nedirbdavo, o sukonfigūruot niekas nemokėdavo, tai būdavo taip, kad reikia tą programą turėt, o niekam neišeina, tai visiems feilas būdavo totalus.


Qemm
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!