Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ulevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Liutauras Ulevičius

Ulevičius, Liutauras - blogeris, reklamščikas, pseudointelektualas. Siauruose sluoksniuose plačiai laikomas dibilu, nes užsiregistravo domeną su lietuviškom raidėm, nors išties jis taip nori įteisinti ir pripažinti lietuvybę internetuose. Dėl to jo blogo niekas neskaito ir niekas ten nesilanko, nes nesugeba surinkti tų raidžių, nes paspaudus ant to jo linko, atsiranda erorai visokie. Tuo tarpu plačiuose sluoksniuose jis išvis nežinomas.

Idėjinis žmogus. Bylinėjasi su visu Seimu jau daug metų, nes nori gauti ten akreditaciją, kaip žurnalistas. Bet nežino, kad jau prieš N metų teisės vykdyti visuomenės informavimą iš Lietuvos piliečių yra atimtos. Dėkui darbiečiams, socdemams, konservams ir dar kažkam. Tai žinoma, čia paskaitęs Pipediją, irgi galimai bylinėsis.

Upd. 2009.04.20 įvyko tikras ohoho - vyriausiasis administracinis teismas nutarė, kad Ulevičius yra žurnalistas tuo pagrindu, kad jis pats yra visuomenės informavimo profesionali priemonė, su kuria jis negali sudaryti sutarties, kadangi yra vienas ir tas pats asmuo! Tokiu būdu, Ulevičius nusišluostė subinę sušiktu socdemiškai-konservatoriškai-darbietišku įstatymu, skirtu tam, kad laisvai ir nepriklausomai žiniasklaidai būtų užmautas apinasris! Sveikiname tave, Ulevičiau! Už tavo ir mūsų laisvę!

Upd. 2010.01.04 O dabar Liutauras Ulevičius, sudalyvavęs kažkokiuose Microsoft renginiuose, skelbia, kad Interneto piratai vien Lietuvoje pavagia programų už milijardą litų, o vien lietuviškų programų pavagia už trečdalį milijardo. Tai čia Pipedija aiškiai įtaria, kad Ulevičius susisiejęs ideologiškai su visokia LANVA ir taip skaičiuodamas verčia musai ekstrapoliuoti, kad pasaulinis vien programų piratavimas matomai siekia visą trilijoną, tai čia rekomendacijų galim duoti jau apie tai, kad visgi mielas ir brangus Ulevičiau, geriau tu dabar gėdingai atsiprašyk Lietuvos, nes jau iš tavęs dėl šitų kleidėjimų jau neretas tyčiojasi labiau nei dėl domeno ir su savo paistalais tu čia į Pipediją pakliuvai. Ir netgi garsusai Nežinau jau irgi tyčiojasi, nors jis toks rimtas žmogus. Taip kad tapai galimai jau juokdariu, brangus Ulevičiau, savo teorijomis mums jau primindamas tokius personažus, kaipo Labas, Lietuva!, Irma Petraitė bei LLRI!

Re. Gerbiamoji Laisvoji Pipedija, dėkodamas už dėmesį leidžiu sau truputį pakoreguoti kai kuriuos techninius netikslumus, o dėl skaičių tikslumo ir sugebėjimo skaičiuoti, su jumis, Gerbiamoji Laisvoji Pipedija, varžytis nesugebėčiau... ;) Liutauras

Įdomybės

Ulevičiaus blogas - pasiekiamas tiek IDN forma www.uleviČius.lt, tiek ir įprastais simboliais www.xn--uleviius-obb.lt

Šaltiniai

2009 m. balandžio 20 d. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimas byloje L.Ulevičius vs. Lietuvos Respublikos SeimasUlevičius
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!