Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kleiva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Andrius Kleiva (vardas ir pavardė - matomai išgalvoti) - jauniausias lietuvos blogeris, kad ir kiek jam metų bebūtų. Sakoma, kad jaunoji Internetų pažiba, jau gimimo metu apie savo įspūdžius blogino gyvai.

Neoficialiais duomenimis Andriaus Kleivos tėvas yra Karolis Pocius, bet manom, kad tokie neoficialūs duomenys yra melaginga propaganda.

Būdamas aštuonerių metų amžiaus pradėjo publikuoti savo straipsnius pseodokompiuterastų tarpe populiariame žurnale - Naujoji Komunikacija.

Prasidėjus neramiam paauglystės laikotarpiui, kai vis sunkiau tampa atsispirti bandos jausmui - įsigijo liaudyje moterišku žaisliuku vadinamą kompiuterį MAC su kriaušės logotipu. Kiti šaltiniai teigia, kad tai netiesa, nes jaunasis vunderkindas tiesiog numatė ateitį, ir suvokė, kad lengviausias kelias pasiekti turinį su nuogom mergom, tuo pačiu išvengiant su tuo susijusio spamo.

O dar būtent Andrius Kleiva yra garsiojo BlogOut organizatorius ir kūrėjas, vienas pats sugebėdamas atsverti visą Login festivalį!Kleiva
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!