Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Beata Nicholson

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Beata Nicholson tiesiog šviečia savo idealumo auromis, tai irgi įrodymas, kad tokios moters nėra!

Beata Nicholson - ideali moteris.

Aišku, mes čia visaip galim prišnekėti apie idealus, bet jūs patys pagalvokit: protinga, graži, seksuali ir valgyt daryti moka, ir pinigus uždirba, ir vaikais pasirūpina, ir knygas rašo, ir moka cepelinus išvirt ir gal netgi naminį alų vyrui padarytų, o gal ir padaro netgi!

Tai čia jau patys pagalvokit, ar tokios moterys būna? Tai aišku, kad nebūna, o jei nebūna, tai ir idealas!

Šiuoju aiškus norim pranešt visiems, kad norim čionais pradėt naują akciją, dar aiškiai pakolkas nežinom, kokią, bet jau gi įtariam, kad galimai čia bus idealiausios moters rinkimai, kuriuose jau išrinkom idealią moterį, nes kitos panašios ir nematom, taip kad kandidatas tik vienas, tiksliau kandidatė, bet užtatai kokia!

O dar gi visi žinome, kad Beata Nicholson figūruoja įvairiuose internetuose. Bet čia jau visi žinome, kaip ten būna tos moterys internete. O tai jau vienareikšmis įrodymas, patvirtinantis mūsų ankstesnius teiginius.

Gi dar girdėjom gandą, kad šioji parašius Knygą apie valgį, bet tai pakoleikas dar negalim tvirtinti, nes dar ir neskaitėm, bet tik gandą girdėjom, esą esą tenais ir kažkokių receptūrų, kaip netgi durnam sėkmingai cepelinų išvirt.


Gelbėkit!!!!

Sensacinga informacija: pasirodo, kad garsioji Beata Nicholson yra ne šiaip sau!!!! Tai pasirodo garsiojo trolio Andriaus Užkalnio sesuo, kuri su juo ir gyvena Londone!!!! Ir pasirodo, tasai Andrius Užkalnis buvo į kažkokią ješivą išsiųstas studijuoti, o dabar Haifos rabinatas jiems užsakė kažkokią kompromitacinę programą ištisai serijai košerinių valgių knygų sukurti, kad grąžint į Lietuvą senąsias tradicijas!!!!

O dar nusimato kažkokie renginiai su apeigom, tai čia matyt jau išvis, na kaip taip galima, tokia graži moteris, TV laidų vedėja, o dabar paaiškėja, kad čia yra pilkoji ranka, valdanti visuomenės opinijas, ir dar dabar mokintis visiems reiks kepti latkes ir gefilte fish visokią...[1].

O tai dar dabar išlindo gandai, kad Beata Nicholson yra garsiosios "Pataisytos Lietuvos Istorijos" autorė, kur aprašoma, kad Gediminas ir Kęstutis buvę visai ne kunigaikščiais, o jų netgi išvis nebuvę, nes išties ten tebuvę kažkokie pirkliai... Tai čia irgi viską valdo vyresnysis mokslinis bendradarbis Andrius Užkalnis, apie kurį kalbelės visokios sklinda...

Bet kaip taip čia gali būti, na bet gal tai ir gerai, tai pala, jei taip pažvelgsim pozityviai, tai čia netgi visai verta į renginius kokius nors nueiti, nes nuėjus visai ten dar gal ir nemokamai kokių nors sumuštinių su macais gautume, arba bent sužinotume, kaip jie daromi...

To be continued...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Beata Nicholson
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!