Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Moterys internete

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Moteris internete visada pasitempusi ir graži, nes ji turi būti moteris, visi turi tai suprasti

Moterys internete - praktiškai neegzistuoja. Tai žino kiekvienas, kas susipažinęs su reikalu. Bet aišku, lopiniai gali galvoti kitaip.

Tyrimai, stambiausios internetų kompanijos Lietuvoje (patys žinot, kokios) atlikti 2007 metais, parodė, kad iš 150 tūkstančių tyrime sudalyvavusių interneto pajungimų, tiktai 12 tūkstančių atvejų (8 proc.) yra prieinami moteriškos lyties piliečiams, likusiais atvejais paslaugų pirkėjai ar naudotojai įvardindavo, kad moterys interneto ryšiu nesinaudoja. Tais atvejais, kai būdavo įvardijama, kad moterys internetu naudojasi, paaiškėdavo, kad jos praleidžia internete ne daugiau, kaip 20 procentų aktyvios linijos panaudos laiko. Kitaip tariant, suminis moterų naudojimasis internetu neviršija 1,6 procento.

Analogiškus rezultatus JAV parodė 1997, 2002, 2005 ir 2008 metais vykdyti AOL tyrimai - nors moterų skaičius pagal šiuos tyrimus stabiliai augo, rezultatai buvo visvien nykstamai maži: 1997 metais - 0,13 proc., 2002 metais - 0,39 proc., 2005 metais - 0,96 proc., 2008 metais - 1,23 proc..

Pagal šiuos rodiklius Lietuva demonstruoja, kad moterų integracija į internetinę visuomenę Lietuvoje gerokai viršija analogiškus rodiklius JAV, tačiau vis dar yra nepakankamas.


Netikros "moterys" internete

Taip pat, tyrimuose apklausiant anoniminius interneto naudotojus, nustatyta, kad net 79 procentai vyrų, kada nors besinaudojusių internetu, yra apsimetinėję internete moterimis. Pagal neoficialius "Baltijos tyrimų agentūra" duomenis, ne mažiau, kaip 93 procentų interneto forumuose, feisbuke, IRC ir pan. vietose prisistatančių moterų išties yra vyrai, dažniausiai - homoseksualūs.

Aišku, tos netikros moterys ir reale pasitaiko, kartais nuo tikrų irgi neatskirsi - atrodo kaip natūralios, bet vadinasi transvestitai. Taip Interneto taisyklės ir dėsniai pasireiškia ir įprastoje tikrovėje.

Šiaip moterys

O ir šiaip, remiantis tyrimais, kuriuos internetų autoriai atlieka, reikia įtarti, kad moterys išvis neaišku, ar egzistuoja tikrovėje, nesgi senais laikais ir undinėmis kiekvienas tikėdavo ir kas antras žmogus buvo jas ne kartą matęs, o dabar puikiai žinome, kad jų nėra ir nebuvo niekad. Tad ir bendrai gi moterys - ne faktas, o tiktai prielaida.