Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Internetai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Smagu plaukioti po internetus, kol nesutinki kokios tai Pipedijos...

Internetai arba enternetas - tai žiniatinklio atplaišos, besivoliojančios išmatų vandenyne. Pipedijos tikslas - surinkti šių atplaišų perlus ir brangakmenius į vieną stebuklų skrynią. Neabejojam, kad ji bus gausi, o jūs ją dar labiau pagausinsite! Formaliai tai vadintųsi WWW arba World Wide Web, bet ne apie formalumus mes čia šnekame!

Pipedijoje raskite atskirą kategoriją, kurioje surinkti visokie Internetų adresai!

Gi aišku dar, kad visų internetų internetas yra Gūglas, nes per tą viskas atrandama, nors aišku ir kitos paieškos sistemos žinomos, o taip pat ir įvairūs portalai, forumai ir blogai, o dar ir čiatai, o dar e-shopai ir šiaip visokie pr0n puslapiai - pasirinkimas platus ir kiekvienam skoniui!

Bet vis kam tai tie internetai kliūna - tai ten kokie autorių teisių saugotojai pasiunta, tai ten kokie politikai, taip ir atsiranda paskui bandymai viską uždraust ir bet kokiam laisvam žodžiui uždėt cenzūros apynasrį per kokius nors SOPA ar ACTA įstatymus, pagal kuriuos neleidžiama būtų nieko.


Istorinė internetų kilmė

Pats terminas "internetai" pirmąsyk atsirado, jį pavartojus Bušui frazėje "...girdėjau gandų, nu, internetuose...".

Taip pat yra žinoma, kad internetas (-i) yra ne koks ten didelis sunkvežimis, o daugybė tarpusavy sujungtų vamzdžių, kaip pasakė Tedas Styvensenas, senatorius, atsakingas už interneto reguliavimą visoj Amerikėj. Tas pats Styvensonas dar skundėsi, kad internetą (vienaskaita žodžio internetai), kurį jam pavaldiniai išsiuntė penktadienį, jis gavo tik antradienį.

O tai Lietuvoje, kai Pipedija visur išplatino, kad internetai, o ne internetas, tai ir garsusai Paulauskas per TV laidą apie Drąsių Kedį ėmė ir viešai pareiškė kažką apie "tuose jūsų internetuose". Tai kaip sakant, naujas terminas įsigali, o dar ir kaip pasekmė to liūdnai pagarsėjusio kalbainių draudimo vartoti žodį tinklapis...

Internetų patikimumas

Internetuose visada pateikiama tiesa ir tik tiesa, taigi jei ką nors radote internetuose tai yra faktas kurį galiman naudoti net ir teisme.

Visi puikiai žino, kad patikimiausia enciklopedija - Vikipedija, o ji yra paremta išimtinai visokiais gandais iš internetų. Tai įrodo, kad netgi gandai internetuose yra patikimesni už reale esančią tiesą.


Taip pat skaitykite