Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Cenzūra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia ir Pipedija taip sako - šalin cenzūrą, apsinuoginkime savo paslaptis! Parodykim guminius papus, pagamintus iš silikono!

Cenzūra - tai šlykštus ir neigtinas reiškinys, prieš kurį kovoja Pipedija. Pipedija - už žodžio laisvę!

Žinoma, kad paprasčiausia viską uždrausti, iškeikti ir nutylėti. Kažkas blogai? Blogas tas, kas skelbia apie blogybes! Taip neretas homo sovieticus iki šiol kalba, esą sovietmečiu kriminalų bei korupcijos nebuvę, nesuprasdamas, kad apie tai buvo tiesiog draudžiama rašyt ir šnekėt.

Tai ir Pipedija dabar lipa ant pūlinio - korupcijos, cenzūros ir nusikalstamumo, tai net neabejoja nieks, kad greitai ir mus kas nors ims tampyti po teismus bei spausdinti visokius straipsnius bei tirti visą veiklą komisijose, prokuratūrose ir kitur! Nes daugeliui maloniau turėti cenzūruotą nuomonių sklaidą!

O šiais naujais laikais senovinė cenzūra pakito į savicenzūrą, kurios esmė ta pati, tiktai viskas susukama taip gudriai, kad bet kuris žmogus pats save turi išsicenzūruoti. Tai šitai politkorektiškiau vadinama politkorekcija, kitaip tariant, kad "negražu kažką negražiai vadinti" ir panašiai visaip. Šitaip jau ir apie kyšininkus policininkus netgi per Lietuvos radiją ima sakyti "prisiduriantys prie atlyginimo", kad jų neįžeist!


Šitaip ES valdžiažmogiai mato Pipediją, kai nutaria ją pamatyti. O mato ją taip todėl, kad cenzūra jiems viską šitaip parodo.

Pipedija - cenzūros gniaužtuose

Štai naujiena iš 2013 metų pabaigos - pasirodo gi, kad Pipedija užblokuota ir išcenzūruota ne kur kitur, o pačioje Europos Komisijoje, kitaip tariant - visos ES vyriausybėje.

Blokavimo priežastis, kur internetų filtrai viską uždraudžia - taigi kad Pipedijos kliedesiai yra neapykanta, smurtas ir rasizmas. Tai dabar čia jeigu skaitote, tai matote tikrąjį to smurto, rasizmo ir neapykantos veidą, kuris jus išvarys iš proto.

Neabejotina tiktai tas, kad jei jau blokavo, tai vadinasi ant pūlinio kažkam užlipome.