Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Europos Komisija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 800px-Flag of Europe.svg.png  Šis straipsnis atitinka Europos Sąjungos reikalavimus.
Straipsnio rašymui, administravimui, autorių atlyginimams ir vakarėliams naudojamos Europos Sąjungos fondų lėšos.
Štai šitaip atrodo Pipedija, kai kas nors ją bando skaityti, būdamas Europos Komisijoje. Europos Komisijos internetų filtras praneša: Pipedija blokuota, nes joje yra smurtas, neapykanta ir rasizmas!

Europos Komisija - taigi ne kas kitas, o gi pati pačioji ES vyriausybė šitaip pasivadinusi! Matyt nutarė pavaizduoti, kad vyriausybės nėra ir ES niekas nevaldo, tai šitaip ir apsimetė, kad jie ne valdžia, o tik šiaip kažkuo užsiima.

Dar su šiąja dažnai painiojamas toksai Europos Parlamentas, bet pastarasis - tai panašiai kaip Seimas, o Europos Komisija tuo tarpu - tai panašiai kaip Vyriausybė, taip kad skiriasi jie kažkuo.

Pipedija užblokuota Europos Komisijoje

Nuostabu, kad Europos Komisija skleidžia visokią toleranciją, tuo labiausiai ir džiugindama visus ES gyventojus. Štai šviežia jums naujiena: 2013 rudenį pačioje Europos Komisijoje užblokuota Pipedija, nes šitai matyt atitinka pačius ES idealus bei kokius tai kitus reikalavimus. Paaiškinimas paprastas - pipediškas humoras, kliedesiai ir nusišnekėjimai išties gi yra ne kas kita, o zoologinis rasizmas, neapykanta bei smurtas!

Matyt šitaip smurtiškai išprievartautos Europos Komisijos smegenys ir tegalėjo susigalvoti, kad reikia įvesti toleranciją, blokuojant Pipediją per kažkokius internetų filtrus.

Tai čia dar turime pridurti, kad išties tai Europos Komisijos veikla yra tokia nyki, neįdomi ir beprasmiška, kad jei ne tas blokavimas, tai ir straipsnio čia Pipedijoje ilgai dar nebūtų.

Blokavimo detalės

Kai pabandai išum Europos Komisijos prisijungt į Pipediją ir ką nors pažiūrėti, tai vietoje to, kad pamatytum Pipediją, gauni kažkokį keistą pranešimą:

Access Denied
This site http://www.pipedija.com/ is blocked because the European Commission web filter identified it as "Violence/Hate/Racism"

Taigi taip ir plinta įvairus humoras apie išprotėjusius eurobiurokratus, kurie daro kliedesius, didesnius, nei pati Pipedija galėtų sugalvoti.