Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Valdžia

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia ne tik Lietuvoje, bet ir kitur valdžia tokia valdžia

Valdžia - neaiškios etimologijos biologinis padaras, kuris savo veiklą vykdo įvairių organų pagalba. Organai būna vidaus ir išorės, bet neduokdie valdžia jums savo organų veiklą parodytų.

Kartais sakoma, kad valdžia gadina, tai čia prastas vertalas iš anglų kalbos - power corrupts, kas reiškia - per ilgą laiką net galingiausi impotentais patampa. Bet negalim paneigt, kad valdžia gadina orą ir matyt yra kažkokiu būdu susijusi su Seimu, kuris, savo ruožtu, netoli nuo danų kiaulių fermų. O posakis, kad valdžia parodo tikrąjį veidą - gan validžiai skamba. Valdžia pademonstruos visus savo organus tiesiai jums į veidą.

Kai koks dibilas pradeda valdžią rodyt, tai jį šiaip reiktų hospitalizuot, nes išties negražu gi nei vidaus nei išorės organus padoriems žmonėms prieš akis kaišiot. Kaščenitai gi teigia, kad valdžia - tai neabejotinas ir nepaneigiamas gilios smegenų degeneracijos simptomas, o pastarąją reiktų gydyti neuroleptikais, elektrokonvulsine terapija bei lobotomija.

Pagrindinis valdžios tikslas - rinkti mokesčius, kuo daugiau - tuo geriau. Ir, žinoma, skleisti propagandą apie tai, kad mokesčius mokėti yra gerai ir labai visiems naudinga. Aišku, kad naudinga - tik gal ne visiems, o tik tai pačiai valdžiai.

Įprasta, kad valdžia remiasi viena ar kita ideologija: vienos valdžos - fašizmu, kitos - komunizmu, lietuviška gi valdžia - klerikalfinansizmu bei ekskrementalizmu.