Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Scenelė iš legendinio 1982 metų filmo Tron, kuris tapo vienu iš ženkliškų Vakarų pasaulio kinematografijos kūrinių.

Pakolei Vakarai džiaugėsi, kad vyksta kompiuterių revoliucija ir realiai milijonais pirko asmeninius kompiuterius savo namams, Rytai gyveno sovietų okupacijoje ir apie kompiuterius perskaitydavo nebent kokiuose nors popieriniuose laikraščiuose. Ėjo 1982 metai, Vakaruose kompiuteriais masiškai žaidė vaikai, o SSRS įsivaizdavo, kad kompiuteriai būna nebent kažkokiuose skaičiavimo centruose.


Savaitės straipsnis
Bezdalai yra puikiai žinomos degios dujos.

Bezda visi ir bezdalai yra dalykas paplitęs, kurio neigti tiesiog neįmanoma. Tai ir žmonių gyvenimo dalis, ir taip pat ir daugelio gyvūnų, nes bezda ne vien tik žmonės.

Nedaugelis žino, kad bezdalų kvapas yra viena iš gerų medicininės diagnostikos priemonių, kurią labai gerai žino ir vertina pilvo chirurgai. Kaip žinia, jei po operacijos paciento palatoje yra aiškus sieros vandenilio kvapas - reiškia, kad pacientas sveikai bezda ir greitai gyja. Bet jei koks nors pacientas skundžiasi tuo, kad bezdalų kvapas smarkiai pasikeitė ir dvokia pašvinkusia mėsa ir lavonais - tai yra labai blogas požymis, galintis reikšti vėžinius susirgimus.

Mokslininkai dabar tiria, ar galima panaudoti bezdalus, kaip kokį nors kurą, kuris dujas pakeistų, nes tai labai svarbu šildymui.

Daugiau apie bezdalus

Šiandien jau penktadienis - tai alaus gimtadienis arba vilties ir tikėjimo diena. Jei atėjo penktadienis - tai jau reiškia, kad šiandien galima nedirbti, nebent labai jau reikalaus vadovai. Na, galima pavaizduoti, kad dirbi, bet tas darbas gali palaukti kitos savaitės.

Informuojame visus, ypač įvairius kompiuterastus (nes šie būna atislupę nuo realo), kad penktadienį darbo diena yra viena valanda trumpesnė. T.y., jei baigiate darbą 17 valandą, tai penktadienį baigiate 16 valandą. Ar supratote? Už šito dalyko nevykdymą jus gali skaudžiai nubausti darbo inspekcija.

Taip pat informuojame, kad padorios įmonės penktadieniais neleidžia darbuotojams ateiti į darbą padoriais drabužiais, o kokiais nors kostiumais šią dieną rengiasi nebent visokie vertelgos bei biurokratai. Dar padoresnės įmonės penktadienį numato tiktai nuotolinį darbą, o visai jau geros - padaro, kad darbuotojams būtų keturių dienų darbo savaitė ir tada jau penktadienis išvis būna nedarbo diena.

Kadangi penktadienis, tai šiandien jau laukia gal koks nors baliukas, tai bus gerai. O rytoj bus savaitgalis, tai jau visai bus gerai, galima nieko negalvoti apie ateitį ir darbą.

Mes taip filosofiškai galvojame - kaip taip atsitiko, kad niekam neįdomus skaičius, kaip kad penki pavirto pačia laukiamiausia savaitės diena, netgi laukiamesne, nei šeštadienis ar sekmadienis? Spėjam, kad tiesiog per kažkokį random susigeneravusį atsitiktinumą.


gruodžio 1 d. įvykiai
 • Šiandien gi, kaip ir kiekvienais metais, prasideda kalendorinė žiema. Tačiau tikra žiema išties jau tęsiasi kokį mėnesį, o gal ir du.
 • 1913 metais Graikija aneksavo Kretą, kuri po Osmanų imperijos jungo bandė vaizduoti nepriklausomą, bet buvo aiškiai graikiška.
 • 1918 metais rumuniška Transilvanija prisijungė prie Rumunijos, šitaip baisiai papiktindama Vengriją, kuri prakišo per I Pasaulinį karą ir per tai prarado daugybę anksčiau užsigrobtų teritorijų.
 • 1918 metais Islandija tapo atskira ir nuo Danijos nepriklausoma valstybe - Islandijos karalyste, su valdovu - tuo pačiu Danijos karaliumi. Tai tokia ir nepriklausoma, ir su tuo pačiu karaliumi Islandija išbuvo iki pat 1944 metų birželio 17, kai po referendumo apsisprendė daugiau nebebūti karalyste, o tapti respublika.
 • 1918 buvo sukurta Serbų, Kroatų ir Slovėnų Karalystė, kiek vėliau pasivadinusi Jugoslavija. Karalystėje dominavo Serbija (karalius irgi buvo serbas), o iš kitų tautų teisės buvo sparčiai atiminėjamos, per mažiau, nei dešimtmetį paverčiant šalį į diktatūrą. Kadaise kovojusi prieš Austriją-Vengriją, Serbija čia staigiai atkartojo tą patį nevykėlišką tautas asimiliuojančios monarchijos modelį paču grubiausiu būdu.
 • 1933 metais III Reichas tapo oficialiai nacistine valstybe, nes priėmė įstatymą, pagal kurį NSDAP yra esminis visų vokiečių Vokietijoje ideologijos skleidėja, o taip pat ši partija yra neatsiejamai susieta su visa valstybe, o taip pat yra visuomeninės teisės pagrindas.
 • 1941 metais Japonijos imperatorius Hirohito davė tiesioginį leidimą savo kariuomenei pulti JAV. Išties karinės pajėgos į puolimą jau buvo išsiųstos kiek anksčiau. Šitaip Japonija atvirai įsijungė į II Pasaulinį karą, bet ilgainiui labai dėl to pasigailėjo.
 • 1952 metais šią dieną toksai JAV laikraštis paskelbė apie tai, kaip anoks vyras George William Jorgensen, po serijos operacijų, kurias gavo Danijoje, pavirto į Christine Jorgensen - moterį, o gal tiksliau transmoterį. Tai pirmas žinomas atvejis, kai buvo įvykdyta kompleksinė ir visai sėkminga lyties keitimo operacija. Vėliau Christine Jorgensen pagarsėjo kaip visai vykusi kino žvaigždė.
 • 1953 metais šią dieną buvo išleistas pirmas Playboy žurnalo numeris. Jo viršelyje buvo legendarinė Marilyn Monroe. Žurnalo viduje buvo ir plikesnių jos nuotraukų, kur jinai rodė savo papus. Tiesa, savo putės šio žurnalo skaitytojams ji visgi nepademonstravo. Jau pirmas Playboy numerio tiražas buvo išpirktas per kokią savaitę ir greitai šis žurnalas tapo populiariausiu kada nors leistu žurnalu vyrams.
 • 1958 metais valstybingumą gavo Centrinės Afrikos respublika, iki tol buvusi tiesiog kokia tai Prancūzijos kolonija.
 • 1959 metais krūva galingiausių pasaulio valstybių pasirašė tarpusavio sutartį dėl Antarktidos, pagal kurią šiame žemyne buvo uždrausta dislokuoti kariuomenę ar naudoti tą žemyną bet kokiais kariniais tikslais.
 • 1973 metais šią dieną savivaldą ir nepriklausomumą nuo Australijos gavo Papua Naujoji Gvinėja.
 • 1990 metais šią dieną tunelių kasėjai iš Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės susitiko vieni su kitais po Lamanšu, po kuriuo jie ir kasėsi. Taip Eurotunelis tapo realybe.
 • 2001 metais Vladimiras Putinas sukūrė savo asmeninę partiją - Vieningoji Rusija. Šita partija tapo valdančiąja ir iki šiol naudojama tam, kad pseudodemokratiniais būdais legalizuotų Rusijoje bet kokius Putino ir jo šutvės nusikaltimus.
 • 2020 metais sugriuvo neprižiūrėtas Arecibo radioteleskopas, esantis Puerto Rike. Teleskopas per paskutinius kelerius metus buvo apgadintas didelio uragano ir dviejų žemės drebėjimų, o pinigų taisymui jau ėmė ir pritrūko. Taigi, dar kiek pastovėjo ir sugriuvo.
 • 2021 metais šią dieną visą Europos Sąjungą sukrėtė skandalas: anokia eurokomisarė Helena Dalli sugalvojo uždrausti Europos Komisijos raštuose vartoti žodį "Kalėdos". Tai šitokia politkorekcija kol kas tapo rekordine iš viso ko, ką ES buvo mačiusi.
 • 2021 metais šią dieną Kinijos liaudies respublika pašalino Lietuvą iš savo muitinės sistemų, esą netyčia kažkaip, bet šitaip visiškai sustabdydama prekių importą iš Lietuvos. Tačiau kadangi Lietuvos eksportas į Kiniją buvo porą kartų mažesnis, nei netgi į Kazachstaną, lietuviai tą sustabdymą pastebėjo tiktai kitą dieną.
Savaitės iniciatyva
Daugelis susimąsto, kaip atrodo šūdukas ant pagaliuko. Tai štai čia matote.

Daugelis susimąsto, ką gi reiškia posakis "šūdukas ant pagaliuko", o taip pat iš kur tasai posakis yra kilęs.

Šitas posakis yra labai paprastas - jis reiškia kokį nors nelabai didelių apimčių šūdą, kuris ant pagaliuko yra užmautas tam, kad žmonės nesusiteptų rankų. Jei šūdukas ir pagaliukas yra tikrai labai dideli, tai būna sakoma, kad tai jau šūdas ant pagalio.

Nelabai žinomas, tačiau ir visiškai neslaptas faktas yra tai, kad Rusija naudoja šūduką ant pagaliuko vietoje savo vėliavos, o vietoje oficialios kalbos - įvairius rusiškus keiksmažodžius. Kaip sakoma, nuo faktų nepasislėpsi.

Kadangi jau ne pirmą kartą įvairūs asmenys kaltina, kad Pipedija esanti rusofobijos irštva, tai šiuomi pareiškiame, kad mes nustosim būti rusofobais, kai Rusija nustos egzistuoti iš viso. Linkime planetai, kad tos šūdų valstybės vietoje atsirastų Rusijos jūra, nes visiems tai atneš daug laimės ir džiaugsmo.

Daugiau apie šūduką ant pagaliuko.

Naujienos
NATO yra ta jėga, nuo kurios vatnikai pradeda cypti, spjaudytis ir viduriuoti.

Štai ir įvyko Vilniuje didysis NATO vadovų suvažiavimas Vilniuje, per kurį atvyko net 40 skirtingų valstybių vadovų. Visoje planetoje ne kiekvienais metais būna panašaus lygio renginys, o Lietuvoje išvis niekada nieko panašaus nėra buvę. Kuriam laikui Vilnius realiai pavirto į visos planetos sostinę, kurioje buvo apie 60-70% pasaulio karinės galios.

Vilniuje viešėjo daugybė įvairių valstybių vadovų - JAV prezidentas Joe Biden, Ukrainos prezidentas Volodimiras Zelenskis, taip pat visų NATO šalių vadovai. Savo vadovus atsiuntė Kanada, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italiją, Turkija, Lenkija, Norvegija, Ispanija ir visos kitos NATO šalys, įskaitant netgi visai atsilupusią Vengriją, kurios vadas Viktoras Orbanas vis dar kažką bandė stenėti, kad o kodėl čia reikia į NATO priimti Švediją. Taip pat atvyko ir vadovai iš tokių šalių, kaip Japonija, Australija, Naujoji Zelandija ir Pietų Korėja.

Vienas iš linksmiausių renginio akcentų - prieš jį vykę apsiperdusių vatnikų cypsmai, kad esą Lietuvoje uždraustos Lietuvos vėliavos - o išties pilna Lietuvos vėliavų ir NATO susitikimas su tokia atvira karine galia, kad tie patys vatnikai kelioms dienoms tiesiog išvis išnyko iš eterio. Kaip sakė gandai, nemaža dalis vatnikų vadų kuriam laikui netgi pabėgo iš Lietuvos, nes jų tarpe pasklido kažkokie nerišlūs tarpusavio gąsdinimaisi, kad prieš NATO vadų susitikimus juos visus suareštuos ir uždarys.

Kaip matom, NATO visada atneša daug džiaugsmo, gerumo ir ramybės visiems padoriems žmonėms.