Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Scenelė iš legendinio 1982 metų filmo Tron, kuris tapo vienu iš ženkliškų Vakarų pasaulio kinematografijos kūrinių.

Pakolei Vakarai džiaugėsi, kad vyksta kompiuterių revoliucija ir realiai milijonais pirko asmeninius kompiuterius savo namams, Rytai gyveno sovietų okupacijoje ir apie kompiuterius perskaitydavo nebent kokiuose nors popieriniuose laikraščiuose. Ėjo 1982 metai, Vakaruose kompiuteriais masiškai žaidė vaikai, o SSRS įsivaizdavo, kad kompiuteriai būna nebent kažkokiuose skaičiavimo centruose.


Savaitės straipsnis
Bezdalai yra puikiai žinomos degios dujos.

Bezda visi ir bezdalai yra dalykas paplitęs, kurio neigti tiesiog neįmanoma. Tai ir žmonių gyvenimo dalis, ir taip pat ir daugelio gyvūnų, nes bezda ne vien tik žmonės.

Nedaugelis žino, kad bezdalų kvapas yra viena iš gerų medicininės diagnostikos priemonių, kurią labai gerai žino ir vertina pilvo chirurgai. Kaip žinia, jei po operacijos paciento palatoje yra aiškus sieros vandenilio kvapas - reiškia, kad pacientas sveikai bezda ir greitai gyja. Bet jei koks nors pacientas skundžiasi tuo, kad bezdalų kvapas smarkiai pasikeitė ir dvokia pašvinkusia mėsa ir lavonais - tai yra labai blogas požymis, galintis reikšti vėžinius susirgimus.

Mokslininkai dabar tiria, ar galima panaudoti bezdalus, kaip kokį nors kurą, kuris dujas pakeistų, nes tai labai svarbu šildymui.

Daugiau apie bezdalus

Šiandien šeštadienis ir gal būt sunku po vakar buvusio penktadienio, tačiau visai tai nesvarbu, nes dar liko visas sekmadienis ateityje. Taigi, puikus laikas ką nors gero nuveikti, pvz., kokį nors balių surengti.

Šeštadienis neabejotinai yra pati geriausia savaitės diena, nes jau ir poilsis, ir dar ryt irgi vis dar poilsis. Kažkas gal prabangiai sėdi restorane, o kažkas valgo šaltibarščius ir cepelinus, o dar kažkas užsiima sportu, nes tai yra sveikas gyvenimo būdas. Tuo tarpu kažkas ilsisi su alkoholiu, kažkas be jo. Kažkas ilsisi su seksu, o kažkas fapina, o dar kažkas šiaip neaišku ką daro. Gal tik programuotojai programuoja, nes jie kitame kosTmose gyvena.

Atrodo, per kažkokį gal šeštadienį ir pačią Pipediją kas nors gal pradėjo, nors čia aišku, niekuo negali būti užtikrintas.

rugsėjo 30 d. įvykiai
Savaitės iniciatyva
Daugelis susimąsto, kaip atrodo šūdukas ant pagaliuko. Tai štai čia matote.

Daugelis susimąsto, ką gi reiškia posakis "šūdukas ant pagaliuko", o taip pat iš kur tasai posakis yra kilęs.

Šitas posakis yra labai paprastas - jis reiškia kokį nors nelabai didelių apimčių šūdą, kuris ant pagaliuko yra užmautas tam, kad žmonės nesusiteptų rankų. Jei šūdukas ir pagaliukas yra tikrai labai dideli, tai būna sakoma, kad tai jau šūdas ant pagalio.

Nelabai žinomas, tačiau ir visiškai neslaptas faktas yra tai, kad Rusija naudoja šūduką ant pagaliuko vietoje savo vėliavos, o vietoje oficialios kalbos - įvairius rusiškus keiksmažodžius. Kaip sakoma, nuo faktų nepasislėpsi.

Kadangi jau ne pirmą kartą įvairūs asmenys kaltina, kad Pipedija esanti rusofobijos irštva, tai šiuomi pareiškiame, kad mes nustosim būti rusofobais, kai Rusija nustos egzistuoti iš viso. Linkime planetai, kad tos šūdų valstybės vietoje atsirastų Rusijos jūra, nes visiems tai atneš daug laimės ir džiaugsmo.

Daugiau apie šūduką ant pagaliuko.

Naujienos
NATO yra ta jėga, nuo kurios vatnikai pradeda cypti, spjaudytis ir viduriuoti.

Štai ir įvyko Vilniuje didysis NATO vadovų suvažiavimas Vilniuje, per kurį atvyko net 40 skirtingų valstybių vadovų. Visoje planetoje ne kiekvienais metais būna panašaus lygio renginys, o Lietuvoje išvis niekada nieko panašaus nėra buvę. Kuriam laikui Vilnius realiai pavirto į visos planetos sostinę, kurioje buvo apie 60-70% pasaulio karinės galios.

Vilniuje viešėjo daugybė įvairių valstybių vadovų - JAV prezidentas Joe Biden, Ukrainos prezidentas Volodimiras Zelenskis, taip pat visų NATO šalių vadovai. Savo vadovus atsiuntė Kanada, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italiją, Turkija, Lenkija, Norvegija, Ispanija ir visos kitos NATO šalys, įskaitant netgi visai atsilupusią Vengriją, kurios vadas Viktoras Orbanas vis dar kažką bandė stenėti, kad o kodėl čia reikia į NATO priimti Švediją. Taip pat atvyko ir vadovai iš tokių šalių, kaip Japonija, Australija, Naujoji Zelandija ir Pietų Korėja.

Vienas iš linksmiausių renginio akcentų - prieš jį vykę apsiperdusių vatnikų cypsmai, kad esą Lietuvoje uždraustos Lietuvos vėliavos - o išties pilna Lietuvos vėliavų ir NATO susitikimas su tokia atvira karine galia, kad tie patys vatnikai kelioms dienoms tiesiog išvis išnyko iš eterio. Kaip sakė gandai, nemaža dalis vatnikų vadų kuriam laikui netgi pabėgo iš Lietuvos, nes jų tarpe pasklido kažkokie nerišlūs tarpusavio gąsdinimaisi, kad prieš NATO vadų susitikimus juos visus suareštuos ir uždarys.

Kaip matom, NATO visada atneša daug džiaugsmo, gerumo ir ramybės visiems padoriems žmonėms.