Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Elex - tai žaidimas, kuriame gali nušokti nachuj

Kažkokia vidutinybė, o ką jūs pagalvojot? ELEX - tai vienas iš prasčiausiai Pipedijos recenzijos įvertintų žaidų, nes jau KPŠ - čia kažkoks plastmasinis pasaulis, kuris ganėtinai nuobodus, negana to, dar ir nukopipyzdintas nuo Gothic. Bet kad ir kaip būtų keista (koinsidence!), net visiškos skruzdelės nenugalėsi. Visai.

Dėl to Elex ir yra nelabai rekomenduojamas mūsų, taip kad žinokitės.Savaitės straipsnis
Šriodingerio katinas - tai tas, kuris yra tuo pat metu ir gyvas, ir negyvas, kitaip tariant - zombis.

Kartą toksai vokiečių kvantinės mechanikos mokslininkas Erwin Schrödinger, lietuviškai dar žinomas kaip Ervinas Šriodingeris, bandė išsiaiškinti, kaip ten yra su tomis kvantinėmis dalelėmis, kurios gali būti arba nuskaitytos ir sužinotos, bet nepaveikti kažko, arba paveikti kažką, bet liktų nenuskaitytos ir nesužinotos, ar tai kažkaip atvirkščiai.

Kadangi kvantinė mechanika jokiu sveiku protu nepasižymi, tai jos dėsniai buvo visiškai kiti, tai ir Ervinas Šriodingeris išvedė čia, kad pasirodo, galima sukonstruoti įrenginį, kuriame kokia tai kvantinė dalelė, paskleista kažkokio radioaktyvios medžiagos izotopo, pataikys į kažkokį daviklį, prijungtą prie nuodų kapsulės, ko pasekoje nuodai arba išsilies į dėžę, kurioje yra katinas, arba neišsilies. Bet tą sužinoti galima bus tiktai po to, kai dėžę atidarysim ir ištrauksim katiną, kuris bus gyvas arba ne. O tuo tarpu pakolei dėžės neatidarysim, katinas bus tuo pat metu ir gyvas, ir negyvas, nes juodoji dėžė neleis nuspėti jo būsenos.

Kuriems galams Šriodingeriui šitam eksperimentui prireikė katinų - bala žino, bet visokie gyvūnų mylėtojai ant jo už tai iki šiolei yra baisiai pikti.

Tiesa, kai čia dar nepasitenkinimą reiškia ir kai kurios feministės, kurios sako, kad bandymus Šriodingeris darė ne su katinu bet su su kate.


Daugiau apie Šriodingerio katiną

Jau atėjo ketvirtadienis, tai jau labai geras laikas, nes savaitė jau pasisuko link pabaigos. Ryt bus penktadienis, tai jau bus visiškai gerai!

Ketvirtadienis yra patsai visos savaitės vidurys, bet štai darbo savaitei - tai jau daugiau, nei vidurys, nes darbo savaitė tėra penkių dienų ir todėl trumpesnė. Štai matote, kokia gaunasi numerologija. Dar pridėsim, kad ketvirtadienis yra nuo skaičiaus 4, tai tiek čia ir tereikia žinoti.

Ketvirtadienis yra iš keturių, todė tai kaip keturi galai - tai kaip kryžius ar saulės ženklas, reiškiantis besisukantį propelerį!

balandžio 18 d. įvykiai
 • 1909 metais tokia Žana d'Ark paties popiežiaus Pijaus X sprendimu buvo paskelbta palaimintąja. Dar tiktai palaimintąja, nors Prancūzija jau kelis šimtus metų ją laikė šventąja. Ogi visas delsimas dėl to, kad buvo kaltinimai raganavimu, o jei konkrečiau - tai visokiomis žudynėmis. Tai iki šiol visokių ten kontraversijų galima išgirsti...
 • 1912 metais šią dieną keleivinis laivas RMS Carpathia atgabeno 705 išgyvenusius ir iš jūros ištrauktus Titaniko keleivius ir įgulos narius į Niujorką.
 • 1928 metais SSRS buvo pradėtas džazo muzikos persekiojimas, o visam pradžią pradėjo toksai didysis sovietinis rašytojas Maksimas Gorkis, kuris svarbiausiame sovietų laikraštyje "Pravda" parašė, kad džazas yra muzika, kuri tinkama tiktai storuliams. To meto sovietinėje spaudoje storuliai buvo vienareikšmiškai tapatinami su imperialistais ir kapitalistais, nes sovietiniai žmonės buvo laikomi liesais, o tik turtais aptekę kapitalistai galėdadavo sustorėti, nes tik jie turėjo tam pinigų.
 • 1930 metais garsi pasaulinė naujienų ir radijo tarnba BBC per savo radiją visam pasauliui paskelbė, kad šią dieną nėra jokių naujienų. Tai taip gavosi, kad tais metais buvo pati ramiausia ir nuobodžiausia visos Žemės planetos diena.
 • 1945 metais beveik 1000 britų bombonešių atakavo Heligolandą, nelabai didelę salą, kuri iki kažkada buvo visai populiarus kurortas ir kartu III Reicho aviacijos ir laivyno bazė. Bombardavimas buvo toksai sėkmingas, kad visus kariuomenės ir gyventojų likučius kitą dieną vokiečiai išvis iš tenai išsigabeno per pusdienį, nes gabenti mažai ką beliko.
 • 1946 metais Ženevoje buvo paskelbta, kad neaišku ką reiškianti ir kodėl egzistuojanti Tautų lyga yra galų gale paleidžiama, nes vietoje jos yra atsiradusi Jungtinių tautų organizacija.
 • 1949 metais Airija išstojo iš Britų sandraugos ir pasiskelbė nepriklausoma respublika
 • 1951 metais buvo sukurta Europos anglies ir plieno sąjunga, iš kurios po truputį ilgainiui išsivystė ir visa Europos Sąjunga
 • 1980 metais Jungtinė Karalystė pripažino savo buvusios kolonijos Zimbabvės nepriklausomybę. Tai po to ta nepriklausoma tapusi kolonija taip sėkmingai puolė žemyn, kad iš bene turtingiausios Afrikoje buvusios šalies per porą dešimtmečių tapo viena iš skurdžiausių šalių visoje mūsų planetoje.
 • 1982 metais dviejų metų jubiliejaus proga Zimbabvės (buvusios Pietų Rodezijos) sostinė Solsberis buvo pervadintas ir nuo to laiko vadinasi Hararė. Pervadinimas, tiesa, taip ir nepadėjo pataisyti ekonomikos, kuri sėkmingai ritosi į dugną.
 • 1990 metais šią dieną SSRS pradėjo Lietuvos valstybės blokadą - buvo apribotas degalų, prekių, maisto, išvis visko tiekimas. Kažkaip Lietuva sukosi, negana to, dėl prekių trūkumo ėmė dirbti ir prekeiviai, ir galų gale netgi taip gavosi, kad Lietuva išsiaugino geriausius prekybinius ryšius iš visų. Paskui iš tų prekeivių ir išaugo didieji prekybos tinklai, kuriais Lietuva ir dabar gali didžiuotis, nes kitos posovietinės šalys nieko panašiai sėkmingo neturi.
 • 2013 metais rado Vytautą Šapranauską pasikorusį, tai visai Lietuvai buvo šokas, nesupratimas ir skausmas širdyje, nes buvo tai vienintelis žmogus, kuris pačioje TV tyčiojosi iš tų TV laidų, kurias vesdavo, bent taip praskaidrindamas žmonėms nuotaiką.
 • 2020 metais dėl pasaulinės COVID-19 ligos pandemijos Europoje šią dieną viršyta 100 tūkstančių mirčių riba. Italijoje mirčių skaičius pasiekė 23 tūkstančius, kiek atsilikusios nuo jos, bet irgi baisius skaičius rodė Ispanija, Prancūzija ir Jungtinė Karalystė.
Savaitės iniciatyva
Pipedijos recenzija.png

Pradedame naują projektą - Pipedijos recenziją, vertinančią įvairias medijas - laidas, filmus, o svarbiausia - ir videožaidimus! Rinkitės tik Pipedijos recenziją, nes būtent ji aiškiai ir tinkamai įvertins žaidimus ir visokius kitus dalykus!

Visokie internetinės žyniasklaidos ruporai kaip IGN ir Gamespot kartais yra tokie keisti, kad jų vertinimai kartais neatitinka pačio žaidimo, tai po to gali gautis taip, kad nusipirkę geimą, po to nusivilsite. Nepasitikėkite vien ta internetine žiniasklaida!

Geriausi ir patikimiausi videožaidimų vertinimai - tik Pipedijos recenzijoje!

Siųskite mums savo norimus videožaidimus (geimus) - įvertinsime visada!

Arba galite prisijungti prie mūsų komandos ir patys rašyti recenzijas įvairiems žaidimams. Jūsų pasirinkimas - ar patys vertinsite, ar mums siųsite žaidimus, kad įvertintumėme.

Tarp mūsų įvertintų videožaidimų yra šitie:

Pipedijos recenzija - pati patikimiausia!

Apie ją sužinosite paspaudę čia...

...o apie geimus galite daugiau paskaityti čia.Naujienos
Yra kava, yra ir žaidimas Kava!

Mėgstate kavą? Norite atsikratyti priklausomybės nuo kavos? Tuomet žaidimas Kava kaip tik jums!

Žmogus pakliuvo į bėdą, nes jam išsivystė kažkokia priklausomybė nuo kavos gėrimo, ir jums reikia atsikratyti jos. Keliaujant per žaidimo segmentus, reikės pasirinkti tinkamą nuorodą. Pasirinkę ją, galėsite keliauti toliau, kol gausite naują pabaigą (endingą).

Geriausia istorija! Maksimalus veiksmas! Minimalūs reikalavimai! Ko lauki? Pradėk jau dabar!