Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Lietuviškojoje Pipedijoje:
9 784 straipsniai

Pipedijos vedlysPagalbaDUKBendruomenės portalasKlauskTaisyklės ir susitarimaiPaveikslėlių naudojimas

Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Rusijos jūra - tai tokia svajonių jūra, kuriai atsiradus, daugelis paskui gyventų ramiai.

Kažkaip seniai jau reikia, kad Rusijos jūra atsirastų kuo greičiau, nes vis labai jos trūksta žmonėms bet kokiam ramiam poilsiui ir gyvenimui. O tai lenda visokie OrkaiMordoro...


Savaitės straipsnis
Daugelis net negalėtų pagalvoti, kad ant Nagasakio numesta bomba buvo geltonos spalvos.

Pirma atominė bomba buvo implodinės schemos užtaisas, turintis maždaug nedidelio apelsino didumo plutonio rutulį viduje. Sprogus tam rutuliui, energijos išsiskyrė tiek, kiek būtų išsiskyrę, sprogus 20 tūkstančių tonų trotilo. Kad lengviau būtų įsivaizduoti, tai trotilo tankis apytiksliai lygus vandens tankiui. O tai reiškia, kad viena tona - tai maždaug vienas kubinis metras. Taigi, tūkstantis tonų būtų kaip kubas, kurio dydis - 10x10x10 metrų. O 20 tokių kubų - tai maždaug kaip kubas, kurio dydis yra 27x27x27 metrų. Kitaip tariant, tas kubas būtų maždaug kaip 8-9 aukštų gyvenamasis namas aukštumo. Štai toksai yra 20 kilotonų ekvivalentas.

Pirma atominė bomba buvo numesta ant Hirošimos miesto. Antra - ant Nagasakio. Abiem atvejais žuvo dešimtys tūkstančių žmonių, o miestų centrinė dalis pavirto į ištisinę griuvėsių plynę. Dar daugiau žalos padarė išsyk kilę gaisrai - branduolinių bombų spinduliuotė buvo tokia galinga, kad užsidegdavo net šlapia mediena. Tie, kas išliko gyvi, gavo milžiniškas radioaktyvios spinduliuotės dozes ir susirgo spinduline liga. Pirmuose etapuose ši liga duoda didžiulius kiekius nepaaiškinamų mirčių, o vėliau pavirsta įvairiomis lėtinėmis ligomis, įskaitant ir vėžį.

Kai prasidėjo Šaltasis karas ir ginklavimosi varžybos, pora šalių - JAV ir SSRS prisigamino branduolinių ginklų daugiau, nei pakaktų visai planetos žmonijai sunaikinti kelis kartus. Branduolinių bombų skaičius pasiekė dešimtis tūkstančių.

Šiuolaikinis branduolinis ginklas tipišku atveju yra daug didesnės galios, nei 20 kilotonų. Tipiška šiuolaikinė branduolinė bomba turi apie 100-200 kilotonų galingumą, t.y., maždaug 10 kartų daugiau, nei bomba, kuri buvo numesta ant Hirošimos. Negana to, faktiškai viso branduolinės bombos, kurios yra mažiau, nei 100-200 kilotonų galios, yra laikomos sumažinto galingumo, brangesnėmis, sunkiau aptarnaujamomis bombomis.

Galingiausią pasaulyje branduolinę bombą išbandė SSRS - tai buvo caro bomba, kurios galia atitiko apie 50 megatonų. Skaičiuojant trotilu, tai jau būtų maždaug 370 metrų kraštinę turintis trotilo kubas. Šios bombos galia buvo tiek neadekvati, kad pavienė tokia bomba galėtų daugiau mažiau pilnai sunaikinti didesnę dalį Lietuvos, o likusioje dalyje padaryti pastatų apgriovimus, sukelti gaisrus, išdeginti žmonių akis ir panašiai. Šios bombos sukurtas branduolinis grybas buvo maždaug 60 kilometrų aukščio. Po jos sprogdinimo mokslininkai apskaičiavo, kad dar maždaug keturis kartus padidinus bombos galią, branduolinio grybo kamuolys, kildamas viršun, jau galėtų pasiekti antrą kosminį greitį - tai reikštų, kad bomba nuo Žemės planetos nuplėštų nemažą gabalą atmosferos.

Visai jau nupušę sovietų inžinieriai netgi siūlė planus gigatonos galingumo bombai. Tokia bomba ne tik nuneštų gabalą atmosferos, bet faktiškai pavieniui galėtų sunaikinti ištisą nelabai didelę valstybę ar valstiją. Susprogdinus planetoje apie 100-200 gigatoninių bombų, planeta pasidarytų netinkama gyvenimui jau ne tik dėl radioaktyvumo ir sugriovimų, bet ir dėl to, kad prarastų didžiąją dalį atmosferos.

Visa laimė, kažkuriuo metu žmonija visgi pristabdė su savo kliedesių bombomis.


Daugiau apie branduolinį ginklą

Šiandien yra antradienis, o jis jau ne tokia bloga diena, kokia buvo beviltiškas pirmadienis. O žiū, link savaitės galo ir visai atsigausite. Tai žinokite, kad rytoj yra trečiadienis, o tada jau bus dar geriau.

Nepažadame, kad ši diena jums tikrai bus sėkminga, tačiau Pipedijos horoskopas šiandienai jums gali išpranašauti ir kokią nors didesnę nelaimę.

gegužės 17 d. įvykiai
 • 1809 metais Napoleonas aneksavo ir prie Prancūzijos prijungė Popiežiaus sritis
 • 1814 metais Austrija atėmė MonakąPrancūzijos ir išlaisvino, tačiau vos po metų Monaką okupavo Sardinija
 • 1865 metais buvo įkurta Tarptautinė telegrafo unija, vėliau persivadinusi į Tarptautinę telekomunikacijų uniją. Pradžioje organizacija labai padėjo tiesti komunikacines linijas tarp įvairių valstybių, dalintis radijo dažniais ir panašiai, tačiau apie 2000 metus jau spėjo pavirsti į tokią šikną, kad vienu metu bandė perimti Interneto reguliavimą ir įvesti visuotinį interneto apmokestinimą, įskaitant ir informacijos teikėjų (portalų) apmokestinimą. Su šita organizacija siejamas ir vienas iš durniausių ever internetų projektų - WAP, kuris tapo tiesiog pavyzdiniu feilu. Iš esmės, organizacija yra vienas iš gerų pavyzdžių tokio reiškinio, kuris vadinamas standartizacijos komiteto sindromas.
 • 1900 metais išleista legendinė L. Frank Baum knyga, pavadinta "Ozo šalies burtininkas" (anglų kalba - "The Wonderful Wizard of Oz"). Vėliau su šita knyga buvo daug visokių kitokių istorijų.
 • 1902 metais graikų archeologas Valerios Stais paskendusiame senovės graikų laive atrado keisto, maždaug 2000 metų senumo mechanizmo liekanas. Mechanizmas buvo pavadintas Antikiteros mechanizmu (anglų kalba - "Antikythera mechanism"), nes buvo surastas prie Antikiteros salos. Tiktai praėjus daugiau kaip šimtui metų, JAV mokslininkai 2008 atliko labai nuoseklų to mechanizmo skanavimą rentgeno tomografu, o paskui išsiaiškino, kad čia buvo analoginis kompiuteris, kuris skaičiavo Saulės ir Mėnulio trajektorijas ir leido apskaičiuoti būsimus potvynius ir atoslūgius.
 • 1917 metais generolas Philippe Pétain tapo Prancūzijos armijos aukščiausiuoju vadu. Jis sugebėjo susitvarkyti su tuo metu armijoje prasidėjusiais neramumais ir maištais, kurie vyko dėl nepaprastai didelių kariuomenės nuostolių per praktiškai situacijos nekeičiančius mūšius. Dėl to Philippe Petain įgijo labai didelį autoritetą Prancūzijoje. Vienok, kai prasidėjo II Pasaulinis karas ir naciai užgrobė Prancūziją, Philippe Petain tapo didžiausiu kolaborantu - naciams pavaldžios vyriausybės vadu., nepaisant to, kad buvo laikomas didvyriu. Štai taip didvyrio šlovė senatvėje (jis 1940 metais buvo 84 metų amžiaus) pavirto į kolaboranto šlovę. Tai geras pavyzdys, kad kad ir kaip bebūtų koks nors veikėjęs nusipelnęs praeityje, tai dar nereiškia, kad jis nepridarys tiek šūdų, kiek dar niekas iki jo nebuvo pridaręs. 1945 Philippe Petain buvo nuteistas mirties bausme, tačiau dėl senatvės teismo sprendimu bausmė pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos.
 • 1928 metais Amsterdame prasidėjo IX Olimpinės žaidynės
 • 1928 metais Italija pradėjo pirmą pasaulyje greituminių autostradų statybą. Būtent Musolinis tą sugalvojo diegti autostradas, o Hitleris nuo jo nusižiūrėjo šitai kaip ir krūvą kitų visokių idėjų.
 • 1933 metais Vokietijoje buvo uždrausti streikai
 • 1934 metais Vokietijoježydų buvo atimta teisė į medicinos draudimą ir nemokamą medicininę pagalbą
 • 1940 metais III Reicho karinės pajėgos užgrobė Belgijos sostinę Briuselį
 • 1973 metais prasidėjo per TV transliuojami JAV Senato klausymai Watergate skandale dėl bandymo užgrobti JAV valdžią, į kurį įsivėlė visų laikų JAV prezidentų kiaušas Richard Nixon, be viso kito jau pagarsėjęs ir tuo, kad draugavo su sovietais, ir tuo, kad sovietams prapylė Vietnamo karą, ir tuo, kad surengė prieš tą karą protestavusių studentų žudynes.
 • 1974 metais JAV policija užėmė Simbionistų išsivadavimo armijos būstinę, kartu nušaudama 6 šios grupuotės narius.
 • 1978 metais Šveicarijos policija atrado pagrobtą Čarlio Čaplino lavoną, kurį kažkokie du imigrantai iškasė ir pavogė Kovo 1 dieną, tikėdamiesi gauti išpirką. Kad lavono daugiau niekas nepagrobtų, tą pat dieną jis buvo perlaidotas, ant viršaus užpilant beveik 2 metrų storio gelžbetonio sluoksnį.
 • 1980 metais JAV įvyko antro Star Wars filmo "The Empire Strikes Back" premjera
 • 1990 metais PSO pašalino homoseksualumąpsichikos ligų sąrašo
 • 1997 metais Vingio parke įvyko paskutinis Foje koncertas. Tai buvo didžiausias kada nors Lietuvoje įvykęs koncertas - vien legalių (už bilietus susimokėjusių ir todėl apskaitytų) žiūrovų buvo daugiau kaip 60 tūkstančių. Nelegalių, prasibrovusių per visokias užtvaras ir Vingio parko miškelius, buvo dar bene tiek pat.
 • 2009 metais pasirodė pirmoji Minecraft versija. Šitas kompiuterinis žaidimas gana greitai tapo vienu iš populiariausių geimų ever.
 • 2009 metais 10.30 val. įvyko padėkos Šv. Mišios už Lietuvos partizanus ir Laisvės gynėjus Lietuvos kariuomenės Šv. Ignoto bažnyčioje (Šv. Ignoto g. 8/29). Mišiose giedojo Vilniaus įgulos karininkų ramovės choras „Aidas“.
 • 2009 metais 12.00 val. įvyko Valstybės vėliavos keitimo ceremonija ir Garbės sargybos kuopos karių su XIV a. apranga ir ginkluote bei GSK parodomojo būrio programa Simono Daukanto aikštėje.
 • 2009 metais 13.00 val. įvyko iškilminga Lietuvos partizanų pagerbimo ceremonija prie generolo Jono Žemaičio paminklo (aikštė prie Krašto apsaugos ministerijos, Totorių g. 25/3). Dainavo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos choras „Kariūnas“.
 • 2009 metais 15.30 val. įvyko Ukrainos išsivadavimo judėjimo tyrimo centro kilnojamosios parodos apie ukrainiečių partizanus „Ukrainos sukilėlių armija: nenugalėtųjų istorija“ atidarymas Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse (Žirmūnų g. 1F).
 • 2012 metais niekas nepaklausė, ko nori mergaitė, o ėmė ir padarė kaip nori Laima Stankūnaitė ir nenori Neringa Venckienė, nes tą mergaitę ėmė ir atidavė motinai. Tai tada vėl eilinį kartą visuomenė pasidalino į dvi dalis, kurios viena kitą vėl ėmė vadinti pedofilais ir patvoriniais. Paskui dar paaiškėjo kažkokia istorija apie Garliavos skerdynes.
Savaitės iniciatyva
Čia ne šiaip kokia tai neaiški alkoholikė, girta pozuojanti ant tilto. Tai Luhansko užsienio reikalų ministrė Irina Filatova.

Vienas Rusijos agresijos scenarijus įvairiais pavidalais kartojamas dar nuo Tarpukario laikų: pagal jį surenkami įvairūs nusikaltėliai ir durniai, kurie kliedi nesąmones, permaišomi su vienu-kitu NKVD, KGB ar FSB agentu, kuris viską organizuoja ir tada atsiranda kažkokie keisti komunistiniai ar nacionalistiniai judėjimai, pretenduojantys į valdžią. Judėjimai paprastai rengia visokius protestus ir skundžiasi, kad valdžia nedemokratiška.

Vėliau tokie judėjimai arba gauna valdžią per politinį Rusijos spaudimą ir karinę okupaciją, arba į protestus primaišoma dar ir žmonių iš Rusijos specnazo, surengiamos visokios riaušės, užgrobiami pastatai ir valdžia, prasideda kažkas panašaus į karą, o tada jau įsikiša kokie tai "taikdariai" iš tos pačios Rusijos. Rusija paskelbia, kad čia taip išgelbėjo taikius gyventojus nuo žudynių, okupuoja visą ar dalį valstybės teritorijos, o paskui arba užšaldo konfliktą dešimtmečiams, arba tą teritoriją išvis aneksuoja.

Visais be išimčių atvejais į tokių pseudovalstybių kūrimą įtraukiamos vietinių nusikaltėlių gaujos bei įvairūs korupcionieriai. Nusikaltėliai ima dirbti vietinėje milicijoje, NKVD, KGB ir pan., kur terorizuoja, kankina ir žudo visus tokių režimų priešininkus. Tuo tarpu korupcionieriai tiesiog perima politinį valdymą, nes susigaudo biurokratijoje, o kartu gali būti labai lengvai šantažuojami.

Panašūs scenarijai vyko, kai pasitelkusi komunistus ir įvairius nusikaltėlius, Rusija okupavo Lietuvą, Latviją, Estiją ir dalį Suomijos dar 1940, tačiau visai panašius scenarijus SSRS arba Rusija vykdė ir daug vėliau. Tokiu būdu buvo sukurtos tokios šūdų valstybės, kaip Luganda, Donbabvė, Padniestrė, Pietų Osetija ir Abchazija.

Lygiai tuo pačiu būdu SSRS bandė sukurti ir Vilniaus krašto autonomiją čia mums, su visa savo Jedinstva. Tačiau anuomet scenarijus nepavyko.


Daugiau apie rusofašizmą

Naujienos
Rusijos kreiseris "Moskva" skęsta Juodojoje jūroje

Štai tokia buvo graži ūkanota balandžio 13 diena, kai tyliai ir ramiai skendo rusų karinis laivas, kurį ukrainiečiai prieš tai buvo pasiuntę naxui.

Iš nuotraukų specialistai atsekė, kad triumuose buvę sprogmenys detonavo - ugnis su dūmais išsiveržė per visas šaudmenų triumų ventiliacijos angas ir paliko juodas aprūkusias dėmes bortuose. Pagrindiniai sugiovimai gi teko laivo šonui, kur buvo eilės raketų - matyt į ten ir pataikė Ukrainos pasiųstos raketos.

Nors ir ilgokai užtruko nuo to momento, kai Ukraina pasiuntė Gyvačių salą užpuolusius Rusijos laivus keliauti ten, kur jiems nesinori, jie visgi nukeliavo į tą vietą, kuri paaiškėjo besanti Juodosios jūros dugnas. Aiškiai nukeliavo ne savo noru.

Tai čia tiesiog išties net nėra ką pasakoti, nes toksai jau tų orkų likimas - išlenda iš savo Mordoro, o paskui miršta.