Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Let's vertinti škia filmus Pipcinemoje

Palauuuukit, jūs ką, Pipcinemos nematėt? KPŠ? Tai žinokit, jei ieškote geros filmų recenzijos, tai pakliuvote į teisingą vietą - Pipcinema tokia ir yra, nors mes, aišku, ne visada suprantame, ką darome, tačiau kartais tikrai suprantame, ką darome.

Be to, filmus įvertinti galite patys! Apie tai skaitykite čia. Filmus siūlyti irgi galite patys! Todėl prisidėkite prie mūsų tik ką pradėto projekto - kad jis būtų sėkmingesnis!Savaitės straipsnis
Kovojo už tiesą ir už visas vertybes - Herkus Mantas toks Mantas!

Štai tokių dalykų dar būna pasaulyje, kai tokie žmonės kovoja, tiksliau, bando kovoti už taiką ir teisibę ir ginti kažką - štai kad ir koksai nors Herkus Mantas, katrasis bandė užimti vokiečius ir vėl sugrąžinti savo prūsų tautą į klestėjimą!

Ogi viskas gi vyko va štai šitaip - kokiais 1200 metais keliavo per neaišku kokias Prūsijos vietoves, norėdamas surengti kokį tai sukilimą. Aišku, prūsai laikė jį itin išmintingu ir išsilavinusiu, tai jis, aišku, toksai ir buvo ir dėl to buvo patikėtas vesti vieną iš būrių per šią žemę kovoti už tiesą. Išmoko vadovauti ir kariauti, bet va vėliau paspruko ir... na, kol kas visko nespoilerinsime, paspaudę nuorodą žemiau patys apie visa tai paskaitysite.

Dar va priminkim, kad ir kitos tautos panašiai buvo uždubasintos, išskyrus lietuvius ir žemaičius, kurieji sugebėjo susivienyti kovai ir užlaikę visą laiką, užmušti tuos kryžiuočius atgal taip, kad jie būtų sutalžyti ir tai visą gyvenimą prisimintų.

O tai vėlesniais laikais dar galim primint, kad taip panašiai buvo nuslopintos ir visokios pusvalstybės kaip antai Perlojos respublika, Varviškės respublika, Babtų respublika ir visokios kitokios, tiesa jau ne kryžiuočių, o tiesiog valdžios, kariuomenės ir panašiai. Tai dabar jau viskas aišku, kad yra galvojančių, jog čia esą esą visokios separatistinės valstybės ir panašiai, ir dar nenorima pripažinti, kad jos egzistavo, kas tikrai netiesa.

Pipedija už tiesą ir už taiką!


Daugiau apie visą šį sukilimą

Šiandien jau penktadienis - tai alaus gimtadienis arba vilties ir tikėjimo diena. Jei atėjo penktadienis - tai jau reiškia, kad šiandien galima nedirbti, nebent labai jau reikalaus vadovai. Na, galima pavaizduoti, kad dirbi, bet tas darbas gali palaukti kitos savaitės.

Informuojame visus, ypač įvairius kompiuterastus (nes šie būna atislupę nuo realo), kad penktadienį darbo diena yra viena valanda trumpesnė. T.y., jei baigiate darbą 17 valandą, tai penktadienį baigiate 16 valandą. Ar supratote? Už šito dalyko nevykdymą jus gali skaudžiai nubausti darbo inspekcija.

Taip pat informuojame, kad padorios įmonės penktadieniais neleidžia darbuotojams ateiti į darbą padoriais drabužiais, o kokiais nors kostiumais šią dieną rengiasi nebent visokie vertelgos bei biurokratai. Dar padoresnės įmonės penktadienį numato tiktai nuotolinį darbą, o visai jau geros - padaro, kad darbuotojams būtų keturių dienų darbo savaitė ir tada jau penktadienis išvis būna nedarbo diena.

Kadangi penktadienis, tai šiandien jau laukia gal koks nors baliukas, tai bus gerai. O rytoj bus savaitgalis, tai jau visai bus gerai, galima nieko negalvoti apie ateitį ir darbą.

Mes taip filosofiškai galvojame - kaip taip atsitiko, kad niekam neįdomus skaičius, kaip kad penki pavirto pačia laukiamiausia savaitės diena, netgi laukiamesne, nei šeštadienis ar sekmadienis? Spėjam, kad tiesiog per kažkokį random susigeneravusį atsitiktinumą.

Linkime jums, kad šitas penktadienis būtų malonus ir geras.


gegužės 24 d. įvykiai
 • 1607 metais apie šimtas naujai atvykusių britų įsteigė pirmą anglišką koloniją Amerikoje - Jamestown miestą Virginijos valstijoje. Nors po kelerių metų beveik visi išmirė nuo bado ir ligų, miestukas vėliau vėl atsikūrė ir kurį laiką buvo kolonijinės britų Amerikos sostinė. Paskui, tiesa, po visokių neramumų ir kitų nelaimių miestas išmirė ir liko negyvenamu, o sostinė persikėlė į netoliese esantį Viljamsburgą.
 • 1738 metais įkurta mums beveik nežinoma, bet išties tai gana didelė Metodistų bažnyčia
 • 1844 metais anoksai Samuelis Morzė savo Morzės kodu perdavė pirmą pranešimą. Pranešimas buvo pasiųstas JAV, iš Vašingtono į Baltimorę, o tekstas buvo "What hath God wrought", ką gana sunku suprasti, nes tai kažkoks nealabai suprantamas tekstas. Negalim paaiškinti, ką tai reiškia.
 • 1900 metais Jungtinė Karalystė aneksavo Laisvąją Oranžinę Valstybę - čia taip gavosi iš būrų karo, kuriame pastarieji pralaimėjo.
 • 1915 metais Italija paskelbė karą Austrijai-Vengrijai
 • 1940 metais toksai amerikonas Igor Sikorsky pirmą kartą pakilo į orą savo sukonstruotu sraigtasparniu, kuris anuomet vadinosi helikopteris.
 • 1940 metais Meksikoje toksai lietuvis ir karaimas, vardu Josifas Grigulevičius, pasisamdęs būrį meksikiečių valstiečių ir šachtininkų, sukėlė riaušes, apsupo namą, kuriame gyveno Leonas Trockis, tą namą užėmė ir norėjo užmušti Trockį ir jo žmoną, ale tie buvo kažkur išvykę, tai niekas tąsyk nesigavo. Josifas Grigulevičius buvo vienas iš svarbiausių NKVD agentų, naudotų užsakytoms žmogžudystėms už SSRS ribų.
 • 1941 metais vokiečių kreiseris Bicmarck nuskandino britų to meto pasididžiavimą - kreiserį HMS Hood, vienintelį pastatytą iš vos keturių numatytų Admiral klasės laivų. Šis laivas buvo didžiausias iš britų anais laikais turėtų kreiserių. Žuvo apie 1200 jūreivių.
 • 1948 metais šią dieną baigėsi kelias dienas trukusi masiškiausia sovietinių trėmimų operacija "Vesna". Masiniai trėmimai šioje operacijoje prasidėjo dar gegužės 22, o per juos buvo išvežtas 49331 žmogus. Didžiulė dalis ištremtųjų mirė nuo nepakeliamų sąlygų.
 • 1956 metais įvyko pirmoji Eurovizija, kažkokioje Luganoje, kuri yra Šveicarijoje
 • 1964 metais per futbolo riaušes ir iš stadiono bėgti puolusią minią įvyko tokia žmonių spūstis, kad žuvo 328 žmonės, o dar apie 4000 buvo sužeista, patyrė visokius kaulų lūžius ir panašiai. Žodžiu, futbolas nėra geras užsiėmimas sirgaliams.
 • 1967 metais pradėtas rodyti viena iš ryškiausių psichologinių kino dramų, režisieriaus Luis Buñuel sukurtas filmas "Dienos gražuolė" (prancūziškai – "Belle de Jour"), kuriame buvo pasakojama apie tokią stebėtinai gražią namų šeimininkę, kuri dienomis, pakol jos vyras ardavo darbe, pati vis kliedėjo borderlainiškomis seksualinėmis fantazijomis, o tarp kitko dar ir uždarbiavo, kaip aukščiausios prabos prostitutė, pakol jos pačios vyro nepašovė kažkoks jos atpistas priedurnis. Filmas taip pastatytas, kad būtų ne visada aišku, kur tikrovė, o kur tos kūrvos fantazijos.
 • 1992 metais šią dieną Serbijos kariuomenė ir milicija įsiveržė į Bosnijos-Hercegovinos miestą Kozaracą ir pradėjo tenai civilių žudynes. Per kelias paras buvo nužudyti apie 3000 žmonių.
 • 1993 metais Eritrėja tapo nepriklausoma nuo Etiopijos
 • 1997 kažkur prie Purnuškių buvo pastatytas akmuo, kuris žymi geografinį Europos centrą. Tokių Europos centrų skirtingose Europos vietose yra gal kelios dešimtys, tačiau štai čia mes turime ir nuosavą, lietuvišką, žymiai tikresnį!
Savaitės iniciatyva
Futbolas jau netoli, o ir Pipedija nesnaudžia ir jums tikrai viską papasakos!

Atrodo, kad jau kažkas keisto (ne)įvyks... Na ir ką? Nesąmonės liks nesąmonėm, bet jau laikas kalbėti apie būsimą Euro 2024 futbolo čempionatą, įvyksiantį Vokietijoje, kur Europos čempionatas jau buvo rengtas 1988, o pasaulio čempionatai - 1974 ir 2006 metais.

Ale visvien jūs negalvokit, kad Lietuva kaip nors netgi pateks į čempionatą, nes niekada taip nebuvo, kad ji kažkada dalyvautų Europos arba pasaulio futbolo čempionatuose! Išvis, vienintelė iš Baltijos šalių, patekusi į tą čempionatą, buvo Latvija per Euro 2004 čempionatą Portugalijoje. Bet net tada ji užėmė paskutinę 16-ą vietą ir liko visiškoje šiknoje! Štai taip jums ir prašom!

Bet apie varžybas ir rezultatus dar pakalbėsim Pipedijoje, nes ir mes futbolu susidomėjome, juoba greitai ir įvyks tas čempionatas Vokietijoje, tad sekite naujienas!

Daugiau apie futbolą


Naujienos
Vat ta(s) su baltu megztuku, lakuotais nagais ir belenkiek apyrankių - tai žmoga vardu Nemo iš Šveicarijos, laimėjęs šiųmetę Jevravidiją. Bliac, eina naxui, žiauru, iki ko nusirito Europa

Šiųmetę Euroviziją, vykusią Malmėje, laimėjo... žmoga!!11

Kažkodėl šveicarai kažkokių ratų prisiriję supainiojo realybę su kosmosu, tai Eurovizijai išrinko belytį debilą vardu Nemo, kurio pergalei užteko tik su sijonuku pasikraipyti ant scenos - BAM! epic victory. Įdomu, gal jisai dar ir papus turi?

Dieve, dieve, KPŠ, iki ko nusirito Europa... ONO (slavai belyčius taip vadina) - 72 lyties belytis atstovas laimėjo Euroviziją...

O tai dabar visi keikia ir komisiją, kurios kiekvienas atstovas randomu davė net 14 balsų... nors pagal žiūrovų balsus per televotingą turėjo laimėt Kroatija.

Siauuuuuuuuuuuubas... Ir ar verta žiūrėti vien dėl kelių padorių atlikėjų (kurių gal tik kokie 2-3)? Aišku kad ne!

Kažkodėl Eurovizijoje dainavimas tampa antraeiliu - svarbiausia šiknų kraipymas, vaidinimas, šviesos, šokiai, bebalsis žviegimas, papai, o dainavimui mažiausiai dėmėsio. Gaila, kad taip su Eurovizija atsitiko...

Geriau jau ją pervadint į Pedoviziją, Pidarviziją, Gayvision ar tai kaip panašiai...

A, ir dar Lietuvos atstovas Silvesteris Beltas (ne Silvesteris Stallone) užėmė 14 vietą. Tai tiek...