Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Let's vertinti škia filmus Pipcinemoje

Palauuuukit, jūs ką, Pipcinemos nematėt? KPŠ? Tai žinokit, jei ieškote geros filmų recenzijos, tai pakliuvote į teisingą vietą - Pipcinema tokia ir yra, nors mes, aišku, ne visada suprantame, ką darome, tačiau kartais tikrai suprantame, ką darome.

Be to, filmus įvertinti galite patys! Apie tai skaitykite čia. Filmus siūlyti irgi galite patys! Todėl prisidėkite prie mūsų tik ką pradėto projekto - kad jis būtų sėkmingesnis!Savaitės straipsnis
Kovojo už tiesą ir už visas vertybes - Herkus Mantas toks Mantas!

Štai tokių dalykų dar būna pasaulyje, kai tokie žmonės kovoja, tiksliau, bando kovoti už taiką ir teisibę ir ginti kažką - štai kad ir koksai nors Herkus Mantas, katrasis bandė užimti vokiečius ir vėl sugrąžinti savo prūsų tautą į klestėjimą!

Ogi viskas gi vyko va štai šitaip - kokiais 1200 metais keliavo per neaišku kokias Prūsijos vietoves, norėdamas surengti kokį tai sukilimą. Aišku, prūsai laikė jį itin išmintingu ir išsilavinusiu, tai jis, aišku, toksai ir buvo ir dėl to buvo patikėtas vesti vieną iš būrių per šią žemę kovoti už tiesą. Išmoko vadovauti ir kariauti, bet va vėliau paspruko ir... na, kol kas visko nespoilerinsime, paspaudę nuorodą žemiau patys apie visa tai paskaitysite.

Dar va priminkim, kad ir kitos tautos panašiai buvo uždubasintos, išskyrus lietuvius ir žemaičius, kurieji sugebėjo susivienyti kovai ir užlaikę visą laiką, užmušti tuos kryžiuočius atgal taip, kad jie būtų sutalžyti ir tai visą gyvenimą prisimintų.

O tai vėlesniais laikais dar galim primint, kad taip panašiai buvo nuslopintos ir visokios pusvalstybės kaip antai Perlojos respublika, Varviškės respublika, Babtų respublika ir visokios kitokios, tiesa jau ne kryžiuočių, o tiesiog valdžios, kariuomenės ir panašiai. Tai dabar jau viskas aišku, kad yra galvojančių, jog čia esą esą visokios separatistinės valstybės ir panašiai, ir dar nenorima pripažinti, kad jos egzistavo, kas tikrai netiesa.

Pipedija už tiesą ir už taiką!


Daugiau apie visą šį sukilimą

Šiandien sekmadienis, o tai yra tokia savaitės diena, kuri bloga, nes rytoj reikės į darbą ir tada jau bus pirmadienis. O kaip žinia, pirmadienis yra pati blogiausia savaitės diena iš visų, nes nėra blogesnės dienos. Todėl ir sekmadienis yra bloga diena.

O štai vakar buvo šeštadienis, tai jis nebuvo tokia bloga savaitės diena, o galimai buvo netgi visiškai linksmas, šventiškas ir taip toliau. Ir jums vakar buvo gera. O štai todėl šiandien sekmadienis, kuris sunkus, nes galimai kamuoja pagirios, nes vakar gėrėt, ilsėjotės ir linksminotės. Bet jei netgi ir pagirios nekamuoja, visvien reikia ilsėtis prieš darbą ir galvoti apie tą prakeiktą pirmadienį, kuris ryt ateis, nes reikia ruoštis sunkiam blogam laikui.

Aišku, mes suprantame, kad jums čia sugadinome jūsų gerą nuotaiką. Tam Pipedija ir skirta, kad nuotaiką pagadintų. Mes niekada negeriname nuotaikos, o tiktai keliame jums depresiją ar netgi schizofreniją. Specialiai asmeniškai jums.

Kaip sako, sekmą dieną liepė Dievas švęst, o kokia gi čia šventė be Pipedijos?

liepos 14 d. įvykiai
 • 1920 metais Raudonoji armija užėmė Vilnių, nors vos pora dienų prieš tai buvo pasirašyta Lietuvos-Rusijos taikos sutartis. Tiesa, šitas užėmimas visgi buvo laikinas ir trumpalaikis.
 • 1933 metais Vokietijos prezidentas Paul Ludwig Hans Anton von Beneckendorff und von Hindenburg pasirašė Adolfo Hitlerio pateiktą įstatymą, pagal kurį buvo uždraustos bet kokios naujos ar esamos partijos, išskyrus NSDAP. Taip Vokietija oficialiai tapo totalitarine valstybe.
 • 1933 metais tą pačią dieną buvo pasirašytas ir kitas įstatymas, pagal kurį buvo pradėta eugenikos programa, o taip pat ir iš jos kilusi Aktion T4. Pagal naują įstatymą visi žmonės, turintys genetinių sutrikimų, turėjo būti privalomai sterilizuojami. Įdomumas tas, kad tuo metu neegzistavo netgi teorinė galimybė išskirti ir nustatyti kokius nors genus, taigi, kalbos apie genetinius sutrikimus buvo skirtos tik tam, kad būtų galima naikinti tuos žmones, kurie nacių manymu atrodo netinkami gyvenimui.
 • 1940 metais prasidėjo menamai demokratiški rinkimai į Liaudies Seimą. Kadangi rinkimus kontroliavo sovietai, tai realiai visi rinkimai buvo tiesiog viena didelė ir šlykšti falsifikacija.
 • 1949 metais įvyko istorine tapusi bokso dvikova Kaune, kur legendarinis Algirdas Šocikas sudaužė iki tol SSRS čempionu buvusį Nikolajų Koroliovą. Nors Šocikas daužė Koroliovą kaip obuolį, tad ringo teisėjas, niekuo neabejodamas, pergalę paskyrė Šocikui. Bet tada įsikišo arbitrų teisėjai, atvykę iš Rusijos, kurie pergalę skyrė visvien Koroliovui. Tą pamačiusi žiūrovų minia staigiai pašėlo ir taip ėmė siausti, kad teisėjai, visiškai peršikę dėl savo gyvybių, staigiai pakeitė sprendimą ir vėl paskyrė pergalę Šocikui. Teisėjams nepadėjo nei didžiuliai kiekiai milicijos, nes miliciją žiūrovai irgi atidaužė. O paskui, kai galų gale minia aprimo ir išsivaikščiojo, arbitrai tą antrą sprendimą atšaukė. Dar paskui SSRS bokso federacija paskelbė, kad bus pakartotinės varžybos Maskvoje, o jose ir vėl laimėjimas buvo paskirtas Koroliovui. Visgi pastarasis paskui stebuklingai susirgo ir 1950 metais prieš Šociką jau nebekovojo, tad pastarasis tapo čempionu, o dar per kitus du čempionatus Koroliovas ir vėl buvo sudaužytas kaip obuolys. Daugeliui metų Šocikas tapo Lietuvos legenda, sportininku, kurį žinojo kiekvienas.
 • 1952 metais General Motors kompanija į automobilius pradėjo montuoti kondicionierius. Po poros-trejeto dešimtmečių JAV tai tapo tiesiog būtina mašinos dalimi, o kiek vėliau tapo būtina mašinos dalimi ir Europoje.
 • 1965 metais JAV kosminis aparatas "Mariner" atsiuntė į Žemę pirmas iš arti padarytas Marso nuotraukas. Net pavienės nuotraukos persiuntimas užtruko ištisas 6 valandas, nes tokiu dideliu atstumu ryšys veikė labai prastai. Nuotraukos buvo nespalvotos, 200x200 pikselių rezoliucijos, su 6 bitų (t.y., 64 lygių) juodai/balta spalvine geba. Nors nuotraukų padaryta vos 22 ir iš jų turinio dažnai buvo labai neaišku, kas ten išvis pavaizduota, visgi ten pasimatė ir Marso krateriai, ir buvo nufotografuoti gana nemaži plotai paviršiaus - su tokiu detalumu, apie kokį iki tol gavosi nebent fantazuoti.
 • 1967 metais buvo pasirašyta pasaulinė Ženevos autorių teisių apsaugos konvencija, pagal kurią įsteigta ir pasaulinė autorių teisių apsaugos organizacija. Kaip sako gandai, pagrindinė šios organizacijos atsiradimo priežastis buvo pirmiausiai magnetofonai, o paskui ir magnetofono kasetės, dėl kurių žmonės pradėjo labai lengvai ir patogiai kopijuotis muziką.
 • 2009 metais buvo siaubingai graži vasaros diena! Ko gero, gražiausia tais metais...
 • 2009 metais dar ši diena buvo graži ir todėl, kad paaiškėjo, jog Vilniaus savivaldybė įsiskolino greičių matuoklius prižiūrinčiai firmai, už tai tie matuokliai buvo atjungti ir neveikė iki pat Rugsėjo 1, o gal ir ilgiau. Taigi, vairuotojai išsyk išdrąsėjo, nors savivaldybė ir teigė, esą čia ne ji kalta, o ta firma, nes neatliko jinai darbų, kadangi negavo pinigų!
 • 2009 metais 14 val. Seimo galerijoje buvo naujo rekordo registracija - Didžiausias karpytas paveikslas.
 • 2016 metais kažkoksai islamistų rūšies teroristas sunkvežimiu įsirėžė į minią žmonių, kurie Nicos kurorte šventė nacionalinę Prancūzijos šventę - dieną, kai buvo paimta Bastilija. Teroristas savo sunkvežimiu nužudė 86 žmones, o sužeidė dar 434, kol galų gale jį nušovė policija.
Savaitės iniciatyva
3...2...1...START! Pipedija jau Euro 2024!

Euro 2024, ir aišku futbolas - ne už kalnų! Nepramiegokit šių svarbių įvykių ir sekit naujienas!

O aktualiausias ir svarbiausias naujienas paruošėme mes - Pipedijs redagtoriai! Taip kad velkam atvykę - Pipedija jums pristato aktualiausias naujienas apie Euro 2024 čempionatą iš Vokietijos!

Taip kad štai kokios naujienos:

 • Kaip viena iš stipriausių pasaulio rinktinių, Italija sieks apginti savo, kaip čempionės, titulą
 • Italijos rinktinėje nežais puolėjas Domenico Berardi
 • Cristiano Ronaldo įtrauktas į Portugalijos rinktinės sudėtį

Kol kas tiek, taip kad sekite naujienas. Bus daugiau naujienų - įtrauksime ir daugiau!

Daugiau apie futbolą


Naujienos
Vat ta(s) su baltu megztuku, lakuotais nagais ir belenkiek apyrankių - tai žmoga vardu Nemo iš Šveicarijos, laimėjęs šiųmetę Jevravidiją. Bliac, eina naxui, žiauru, iki ko nusirito Europa

Šiųmetę Euroviziją, vykusią Malmėje, laimėjo... žmoga!!11

Kažkodėl šveicarai kažkokių ratų prisiriję supainiojo realybę su kosmosu, tai Eurovizijai išrinko belytį debilą vardu Nemo, kurio pergalei užteko tik su sijonuku pasikraipyti ant scenos - BAM! epic victory. Įdomu, gal jisai dar ir papus turi?

Dieve, dieve, KPŠ, iki ko nusirito Europa... ONO (slavai belyčius taip vadina) - 72 lyties belytis atstovas laimėjo Euroviziją...

O tai dabar visi keikia ir komisiją, kurios kiekvienas atstovas randomu davė net 14 balsų... nors pagal žiūrovų balsus per televotingą turėjo laimėt Kroatija.

Siauuuuuuuuuuuubas... Ir ar verta žiūrėti vien dėl kelių padorių atlikėjų (kurių gal tik kokie 2-3)? Aišku kad ne!

Kažkodėl Eurovizijoje dainavimas tampa antraeiliu - svarbiausia šiknų kraipymas, vaidinimas, šviesos, šokiai, bebalsis žviegimas, papai, o dainavimui mažiausiai dėmėsio. Gaila, kad taip su Eurovizija atsitiko...

Geriau jau ją pervadint į Pedoviziją, Pidarviziją, Gayvision ar tai kaip panašiai...

A, ir dar Lietuvos atstovas Silvesteris Beltas (ne Silvesteris Stallone) užėmė 14 vietą. Tai tiek...