Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Let's vertinti škia filmus Pipcinemoje

Palauuuukit, jūs ką, Pipcinemos nematėt? KPŠ? Tai žinokit, jei ieškote geros filmų recenzijos, tai pakliuvote į teisingą vietą - Pipcinema tokia ir yra, nors mes, aišku, ne visada suprantame, ką darome, tačiau kartais tikrai suprantame, ką darome.

Be to, filmus įvertinti galite patys! Apie tai skaitykite čia. Filmus siūlyti irgi galite patys! Todėl prisidėkite prie mūsų tik ką pradėto projekto - kad jis būtų sėkmingesnis!Savaitės straipsnis
Kovojo už tiesą ir už visas vertybes - Herkus Mantas toks Mantas!

Štai tokių dalykų dar būna pasaulyje, kai tokie žmonės kovoja, tiksliau, bando kovoti už taiką ir teisibę ir ginti kažką - štai kad ir koksai nors Herkus Mantas, katrasis bandė užimti vokiečius ir vėl sugrąžinti savo prūsų tautą į klestėjimą!

Ogi viskas gi vyko va štai šitaip - kokiais 1200 metais keliavo per neaišku kokias Prūsijos vietoves, norėdamas surengti kokį tai sukilimą. Aišku, prūsai laikė jį itin išmintingu ir išsilavinusiu, tai jis, aišku, toksai ir buvo ir dėl to buvo patikėtas vesti vieną iš būrių per šią žemę kovoti už tiesą. Išmoko vadovauti ir kariauti, bet va vėliau paspruko ir... na, kol kas visko nespoilerinsime, paspaudę nuorodą žemiau patys apie visa tai paskaitysite.

Dar va priminkim, kad ir kitos tautos panašiai buvo uždubasintos, išskyrus lietuvius ir žemaičius, kurieji sugebėjo susivienyti kovai ir užlaikę visą laiką, užmušti tuos kryžiuočius atgal taip, kad jie būtų sutalžyti ir tai visą gyvenimą prisimintų.

O tai vėlesniais laikais dar galim primint, kad taip panašiai buvo nuslopintos ir visokios pusvalstybės kaip antai Perlojos respublika, Varviškės respublika, Babtų respublika ir visokios kitokios, tiesa jau ne kryžiuočių, o tiesiog valdžios, kariuomenės ir panašiai. Tai dabar jau viskas aišku, kad yra galvojančių, jog čia esą esą visokios separatistinės valstybės ir panašiai, ir dar nenorima pripažinti, kad jos egzistavo, kas tikrai netiesa.

Pipedija už tiesą ir už taiką!


Daugiau apie visą šį sukilimą

Šiandien jau penktadienis - tai alaus gimtadienis arba vilties ir tikėjimo diena. Jei atėjo penktadienis - tai jau reiškia, kad šiandien galima nedirbti, nebent labai jau reikalaus vadovai. Na, galima pavaizduoti, kad dirbi, bet tas darbas gali palaukti kitos savaitės.

Informuojame visus, ypač įvairius kompiuterastus (nes šie būna atislupę nuo realo), kad penktadienį darbo diena yra viena valanda trumpesnė. T.y., jei baigiate darbą 17 valandą, tai penktadienį baigiate 16 valandą. Ar supratote? Už šito dalyko nevykdymą jus gali skaudžiai nubausti darbo inspekcija.

Taip pat informuojame, kad padorios įmonės penktadieniais neleidžia darbuotojams ateiti į darbą padoriais drabužiais, o kokiais nors kostiumais šią dieną rengiasi nebent visokie vertelgos bei biurokratai. Dar padoresnės įmonės penktadienį numato tiktai nuotolinį darbą, o visai jau geros - padaro, kad darbuotojams būtų keturių dienų darbo savaitė ir tada jau penktadienis išvis būna nedarbo diena.

Kadangi penktadienis, tai šiandien jau laukia gal koks nors baliukas, tai bus gerai. O rytoj bus savaitgalis, tai jau visai bus gerai, galima nieko negalvoti apie ateitį ir darbą.

Mes taip filosofiškai galvojame - kaip taip atsitiko, kad niekam neįdomus skaičius, kaip kad penki pavirto pačia laukiamiausia savaitės diena, netgi laukiamesne, nei šeštadienis ar sekmadienis? Spėjam, kad tiesiog per kažkokį random susigeneravusį atsitiktinumą.

Linkime jums, kad šitas penktadienis būtų malonus ir geras.


birželio 14 d. įvykiai
Savaitės iniciatyva
3...2...1...START! Pipedija jau Euro 2024!

Euro 2024, ir aišku futbolas - ne už kalnų! Nepramiegokit šių svarbių įvykių ir sekit naujienas!

O aktualiausias ir svarbiausias naujienas paruošėme mes - Pipedijs redagtoriai! Taip kad velkam atvykę - Pipedija jums pristato aktualiausias naujienas apie Euro 2024 čempionatą iš Vokietijos!

Taip kad štai kokios naujienos:

  • Kaip viena iš stipriausių pasaulio rinktinių, Italija sieks apginti savo, kaip čempionės, titulą
  • Italijos rinktinėje nežais puolėjas Domenico Berardi
  • Cristiano Ronaldo įtrauktas į Portugalijos rinktinės sudėtį

Kol kas tiek, taip kad sekite naujienas. Bus daugiau naujienų - įtrauksime ir daugiau!

Daugiau apie futbolą


Naujienos
Vat ta(s) su baltu megztuku, lakuotais nagais ir belenkiek apyrankių - tai žmoga vardu Nemo iš Šveicarijos, laimėjęs šiųmetę Jevravidiją. Bliac, eina naxui, žiauru, iki ko nusirito Europa

Šiųmetę Euroviziją, vykusią Malmėje, laimėjo... žmoga!!11

Kažkodėl šveicarai kažkokių ratų prisiriję supainiojo realybę su kosmosu, tai Eurovizijai išrinko belytį debilą vardu Nemo, kurio pergalei užteko tik su sijonuku pasikraipyti ant scenos - BAM! epic victory. Įdomu, gal jisai dar ir papus turi?

Dieve, dieve, KPŠ, iki ko nusirito Europa... ONO (slavai belyčius taip vadina) - 72 lyties belytis atstovas laimėjo Euroviziją...

O tai dabar visi keikia ir komisiją, kurios kiekvienas atstovas randomu davė net 14 balsų... nors pagal žiūrovų balsus per televotingą turėjo laimėt Kroatija.

Siauuuuuuuuuuuubas... Ir ar verta žiūrėti vien dėl kelių padorių atlikėjų (kurių gal tik kokie 2-3)? Aišku kad ne!

Kažkodėl Eurovizijoje dainavimas tampa antraeiliu - svarbiausia šiknų kraipymas, vaidinimas, šviesos, šokiai, bebalsis žviegimas, papai, o dainavimui mažiausiai dėmėsio. Gaila, kad taip su Eurovizija atsitiko...

Geriau jau ją pervadint į Pedoviziją, Pidarviziją, Gayvision ar tai kaip panašiai...

A, ir dar Lietuvos atstovas Silvesteris Beltas (ne Silvesteris Stallone) užėmė 14 vietą. Tai tiek...