Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Prieš kokius 30 metų Norton Commander atrodė, kaip tikras kompiuterių perversmas.

Senoviniais laikais, kuriuos prisimena seni perdylos, įvairūs kompiuteriai naudojo DOS ir buvo neįmanomai blogi. Tai anuo metu geriausia programa darbui su failais buvo toksai Norton Commander. Dabar jo niekas nebeprisimena, nors yra ir pora neblogų naujesnių klonų - Midnight Commander ir FAR.


Savaitės straipsnis
Ajurvedinė mityba bei medicina yra paremta svarbiausiu komponentu - pančagavija.

Kaip visi puikiai žino, visa ta medicina žmones apgaudinėja ir yra sąmokslas, skirtas vaistams parduoti. O išties žmonėms padėti gali tiktai ajurvedinė medicina beigi ajurvedinė mityba, nes šioji yra paremta senovės Indijos išrastais originaliais maitinimo ir gydymo būdais, kurie visi yra paremti pančagavijos panaudojimu.

O kaip žinia, pančagavija - tai yra tikras ajurvedinis stebuklas, nes yra gaminama ne iš ko kito, o konkrečiai iš karvės šūdo, į kurį pridedama visokių priedų ir jis tada būna išrauginamas. O kadangi induizme karvė yra šventas gyvulys, tai to šventumo dėka šūdas gauna gydomąsias savybes ir mistiniu būdu pagydo.

Apie neišmatuojamą ajurvedinės medicinos naudą iš Seimo tribūnos yra skelbęs ne kas kitas, o patsai didysis sveikuolis Dainius Kepenis, taip kad jis gerai žino. Ir prašom su Seimo nariu nesiginčyti, nes kas jūs tokie, kad šitaip sau leistumėte!

Jeigu susigundėte ajurvedine pančagavija ir visa kita panašia medicina, tai Pipedija jums rekomenduoja dar ir urinoterapiją, nes ji irgi panašiai veikia.


Daugiau apie ajurvedinę mediciną

Šiandien sekmadienis, o tai tokia savaitės diena, kuri bloga, nes rytoj reikės į darbą ir bus pirmadienis. O kaip žinia, pirmadienis yra pati blogiausia savaitės diena iš visų.

Vakar buvo šeštadienis, tai jis nebuvo tokia bloga savaitės diena, o galimai buvo netgi visiškai linksmas, šventiškas ir taip toliau, o štai todėl šiandien sekmadienis, kuris sunkus, nes galimai kamuoja pagirios. Bet jei netgi ir pagirios nekamuoja, visvien reikia ilsėtis prieš darbą ir galvoti apie tą prakeiktą pirmadienį, kuris ryt ateis.

Aišku, mes suprantame, kad jums čia sugadinome jūsų gerą nuotaiką. Tam Pipedija ir skirta, kad nuotaiką pagadintų.

gegužės 28 d. įvykiai
  • 1937 metais šią dieną buvo įkurta VolksWagen įmonė, kur už nedidelį mėnesinį mokestį visi III Reicho gyventojai turėjo gauti po mašiną. Mašinos idėja buvo ta, kad mašina būtų nebrangi, visai talpi, greita ir gera, netgi išvis tobula. Ta mašina vėliau buvo pavadinta Vabalu. Vienok taip nei vienas nacistinės Vokietijos gyventojas tos mašinos ir negavo, o paskui paaiškėjo, kad nacių valdžia net nesiruošė jų gaminti, o tik galvojo kaip prisirinkti pinigų ir prasukti aferą. Tai paskui, kai baigėsi II Pasaulinis karas, paaiškėjo, kad mašina realiai gera ir sąjungininkai per Maršalo planą atgaivino visą idėją. Ir tada gavosi sėkmingiausia visų laikų mašina. Štai tokia keista istorija.
  • 1987 anoks Matijas Rustas lengvu lėktuvėliu nuskrido Maskvon, išdurdamas baisiai pasikėlusias sovietų karines oro pajėgas bei priešlėktuvinę gynybą. Tai paskui paaiškėjo, kad tos pajėgos dar ir mokymus tuo metu darė ir dėl to buvo padidintoje parengtyje, bet visvien nesusekė mažo lėktuvėlio. Užtai daug visokių SSRS generolų buvo išmėtyti.
  • 2009 metais visuomeninės organizacijos reiškė protestą Seimui ir Vyriausybei dėl planų radikaliai apriboti visuomenės teises dalyvauti priimant sprendimus, susijusius su aplinka, bei ketinimo sunaikinti saugomų teritorijų kontrolę.
Savaitės iniciatyva
Štai tokia Angela Gossow jums mielai padainuotų kokią nors lopšinę.

Dabar jau kiek užmirštas pavadinimas - Hard Rock, nes dauguma Rock muzikos šiais laikais yra būtent su Hard Rock ir tapatinama. Visgi tikras Hard Rock - tai viskas, kas yra maždaug taip pat kietai ir sunkiai arba kiečiau ir sunkiau, kaip ankstyvieji Black Sabbath, Led Zeppelin ir Deep Purple. O jei švelniau - tai visgi jau ne Hard Rock.

Tiesa, kai kurie sako, kad jau kai smarkiai kiečiau ir sunkiau - tai Heavy Metal ar panašiai, o esą Heavy Metal nėra Hard Rock, bet tai netiesa. Nors patogumo dėlei ir nesakysim, kad Iron Maiden, Metallica ar Nepalm Death yra Hard Rock, bet visvien gi žanrai vienas iš kito išaugę. Taigi, čia visokie išvedžiojimai gali būti taikomi įvairiais pjūviais ir pavidalais.

Dar turim pasakyti, kad su Hard Rock muzika, kai kurių šaltinių teigimu, visai gerai derinasi žolė, alus ir seksas.

Čia šita proga siūlome kur nors Youtube susirasti, kaip dainuoja Angela Gossow ir pasiklausyti, tai jums šitai tikrai patiks.

Daugiau apie Hard Rock

Naujienos
Taip, čia tikra Vladimiro Putino nuotrauka iš 2008 metų.

Po to, kai praėjo maždaug metai Rusijos-Ukrainos karo, tarptautinis baudžiamasis teismas paskelbė, kad Vladimiras Putinas yra skelbiamas paieškomu nusikaltėliu, kuriam išduotas tarptautinis arešto orderis. Šitas arešto orderis Putinui galioja daugiau kaip 100 skirtingų pasaulio valstybių, kurios yra pasirašiusios tarptautinius susitarimus dėl visokių nusikaltėlių persekiojimo.

Sprendimą išduoti arešto orderį teismas priėmė, nagrinėdamas bylą apie masinį vaikų grobimą iš Ukrainos, kurį organizuotai vykdo Rusija. Kadangi grobimas atvirai vykdomas Rusijos valstybės mastais, dalyvaujant įvairioms Rusijos institucijoms, tai ir Putinas tampa kaltinamuoju.

Patsai Vladimiras Putinas su savo sėbrais iki šiol skleidžia neįtikėtino masto melus, kurie atrodo, lyg tiesiogiai ištraukti iš 1984, įskaitant ir nuolat tenai kartotus teiginius, kad karas yra taika.

Tai gal ne veltui visokie stebėtojai kalba, kad Vladimiras Putinas yra klinikinės patologijos atvejis - tai sociopatija, kuri dar žinoma, kaip antisocialus asmenybės sutrikimas, nes šio požymiai - visiškas amoralumas, melagingumas, sąžinės neturėjimas ir kartu nevaldomas savanaudiškumas. Atrodo, kad klinikiniai požymiai - kaip tyčia apie tą patį Putiną.