Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją

Laisvąją enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Lietuviškojoje Pipedijoje:
9 883 straipsniai

Pipedijos vedlysPagalbaDUKBendruomenės portalasKlauskTaisyklės ir susitarimaiPaveikslėlių naudojimas

Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Rinktinė iliustracija
Iš kažkur ištrauktas senovinis žemėlapis rodo, kad Lietuva yra ne kas kita, kaip Lorienas, pilnas visokių elfų.

Visi žino, kad Tolkienas aprašė Mordorą, bet tuo pačiu aprašė ir dar daugelį kitų šalių. Štai ir čia paaiškėja, kad Lorienas, elfų gyvenama valstybė, yra ne kas kita, o tiesiog Lietuva Ir tuo pačiu paaiškėja, kodėl Rusija nekenčia Lietuvos - ogi todėl, kad orkai absoliučiai bijo elfų.


Savaitės straipsnis
Pinigėnai buvo toksai žaidimas, smarkiai populiarus tarp įvairių vaikų, nes suaugusiems dažniausiai atrodė pernelyg painus ir sudėtingas.

Kadaise ėmė ir sugalvojo kažkokie tai gudruoliai, kad reikia pamokyti vaikus apie pinigus. Bet ne apie tai, kokios gali būti bausmės už mokesčių slėpimą ar kaip geriau užsimaskavus organizuoti kokį tai pinigų plovimą, o atvirkščiai - kaip gražiai kažkaip galima gyventi, pinigus iš kažkur uždirbinėti ir paskui išleisti. Šitaip gavosi garsusis žaidimas, pavadintas kaip Pinigėnai.

Geimą akivaizdžiai finansavo kokie tai bankai, nes kas gi kitas gali sugalvoti tokius žaidimus vaikams? Gal dar sakytume, kad gal kokia nors valstybinė įstaiga galėtų pinigus duoti, bet visi žino, kad valstybiniai IT užsakymai virsta tiktai mirusiais ir neveikiančiais grandioziniais projektais, kur išmetami melejonai, o joks veikiantis daiktas taip ir nesigauna. O čia vat Pinigėnai gavosi kaip padorus geimas, ir dar ir įdomus - taigi, akivaizdu, kad projektas nebuvo valstybinis.

Kieno pinigais reptilijanai remia tokius pinigų žaidimus? Tai eurų ir dolerių propaganda, skirta paveikti dar nesusiformavusioms vaikų smegenims!


Daugiau apie geimus

Šiandien šeštadienis ir gal būt sunku po vakar buvusio penktadienio, tačiau visai tai nesvarbu, nes dar liko visas sekmadienis ateityje. Taigi, puikus laikas ką nors gero nuveikti, pvz., kokį nors balių surengti.

Šeštadienis neabejotinai yra pati geriausia savaitės diena, nes jau ir poilsis, ir dar ryt irgi vis dar poilsis. Kažkas gal prabangiai sėdi restorane, o kažkas valgo šaltibarščius ir cepelinus, o dar kažkas užsiima sportu, nes tai yra sveikas gyvenimo būdas. Tuo tarpu kažkas ilsisi su alkoholiu, kažkas be jo. Kažkas ilsisi su seksu, o kažkas fapina, o dar kažkas šiaip neaišku ką daro. Gal tik programuotojai programuoja, nes jie kitame kosTmose gyvena.

rugsėjo 24 d. įvykiai
  • 1852 metais pirmasis orlaivis ir dirižablis su motoru pakilo į orą Paryžiuje, o paskui nuskrido kažkur už keliasdešimt kilometrų ir nusileido visai sėkmingai, taip pradėdamas oro susisiekimo istoriją. Taigi, oro susisiekimą išrado prancūzai.
  • 1869 metais įvyko JAV biržų juodasis penktadienis, kai kažkokie spekuliantai bandė kontroliuoti tose biržose prekybą auksu, o todėl JAV prezidentas nurodė parduoti nemažą kiekį aukso iš JAV atsargų, o todėl jau tada aukso kainos krito į bedugnę ir biržos spekuliantai gailiai verkė kruvinom ašarom, skųsdamiesi, kad negalima kainų mažint ir kaip taip gali būti, kad burbulas sprogo.
  • 1890 metais mormonai oficialiai paskelbė, kad Mormonų bažnyčia uždraudžia poligamiją. Išties tas uždraudimas buvo tiktai formalus ir įvyko todėl, kad JAV vyriausybė, kovodama su moterų įverginimu per prievartines santuokas, ėmė tiesiog masiškai konfiskuoti mormonų turtą, o pačius daugpatyste užsiimančius mormonų veikėjus sodinti į kalėjimus. Realiai gi poligamija pas mormonus tęsėsi ir vėliau.
  • 1929 metais toksai Jimmy Doolittle iš Jungtinės Karalystės pirmą kartą planetos istorijoje atliko lėktuvo skrydį aklu būdu - visiškai be jokių langų ar iliuminatorių, vien remdamasis prietaisais. Šitaip lėktuvą jis ir pakėlė į orą, ir paskraidė, ir paskui nusileido aerodrome. Skrydyje jis rėmėsi aukštimačiu, radijo pranešimais ir giroskopais, kuriuos pats ir ištobulino. Vėliau ši britų patirtis davė pagrindą II Pasaulinio karo naktiniams aviacijos reidams, kuriems analogiškų III Reichas taip ir nesugebėjo padaryti. O dar vėliau šita patirtis virto išvis įprastais šiuolaikinės oro navigacijos metodais, kur pilotai remiasi ne savo įsivaizdavimais ir intuicija, o vienareikšmiais prietaisų parodymais.
  • 1932 metais Indijoje balsavimo teisę gavo neliečiamųjų kastos atstovai, kurie iki tol praktiškai jokių teisių išvis neturėjo.
  • 1973 metais nepriklausomybę nuo Portugalijos paskelbė tokia Gvinėja Bisau, apie kurią net nežinome, kurioje ji pasaulio pusėje yra.
  • 1991 metais Nirvana išleido antrą ir priešpaskutinį savo studijinį albumą - "Nevermind". Paprastai Nirvanos mėgėjai šitą albumą vertina kaip patį geriausią iš visų trijų, ir kartu dar ir geresnį, nei pirmas ir trečias albumai kartu sudėjus. Žodžiu, geriausias ir viskas.
  • 1996 metais prasidėjo pasaulinio susitarimo dėl visiško branduolinių bandymų uždraudimo. Pagal susitarimą šalys įsipareigoja nevykdyti jokių branduolinių sprogdinimų pačios ir niekaip nedalyvauti jokiuose kitų šalių daromuose branduoliniuose sprogdinimuose. Šitas susitarimas yra vienas iš svarbiausių, ribojančių branduolinio ginklo plitimą. Bet, aišku, kokia nors KLDR dėjo ant tokių susitarimų ir nieko ten netgi ir nesirašė, ir dar branduolinius bandymus, ir nemato tame bėdos.
Savaitės iniciatyva
Per visą žmonijos istoriją buvo tik vienas vienintelis viršgarsinis keleivinis lėktuvas, kuris išties ir skraidė, kaip keleivinis lėktuvas - tai buvo Concorde.

Yra įvairių lėktuvų, pvz., yra naikintuvai, yra bombonešiai, o yra ir šiaip kokie nors lėktuvai. Beveik visada lėktuvai žmones džiugina, jei neskaitysim tų atvejų, kai per karą atskrenda ir numeta kokią nors bombą ant galvų. Tai tada ne džiugina, o užmuša, o kadangi užmuštas žmogus negali juoktis, tai matyt būna nelabai linksma.

Tarp įvairių nusišnekėjimų Pipedija nemažai parašo ir apie visokią techniką, juoba, kad kartais ta technika būna visai įdomi. Tai štai ir čia yra visokių įdomių straipsnių apoie visokius kažkuo pasižymėjusius lėktuvus - pradedant civiliniais An-2 ir baigiant JetStar ar pradedant kariniais Mig-25 ir baigiant mažai lietuviams žinomu, bet absoliučiai legendiniu English Electric Lightning.

Šita proga tikimės, kad apie lėktuvus ir jūs dar ką nors įdomaus čia mums pranešite.

Daugiau apie lėktuvus

Naujienos
Tipiškas rusofašizmas - gyvena tragiškai, nieko dėl savęs nedaro, garbina Putiną, nekenčia viso pasaulio.

Ilgą laiką vis kalbėjusi apie rusofobiją, galų gale Rusija ėmė ir sukūrė tikrą rusofobiją, o ne išgalvotą. Rusija grasina visam pasauliui savo branduoliniu ginklu, visiškai beprasmiškai ir absurdiškai užpuolė Ukrainą, nužudė tūkstančius žmonių, taip pat ir daugybę civilių, netgi vaikų. Rusijos išties dabar visi bijo - ne dėl to, kad ta šalis kokia nors didinga, o tik dėl to, kad ji yra panaši į milžinišką bomžų ir alkoholikų ir kitokių nusikaltėlių sambūrį.

Akivaizdus sociopatas, buvęs KGB karininkas, o dabar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sukėlė Rusijos-Ukrainos karą, tuo pat metu kliedėdamas per TV apie kažkokius fašistus ir dar neaišku ką. Ir kartu Putinas buvo toksai bailus, kad netgi neišdrįso karo pavadinti karu, tai paskelbė, kad tai esanti kokia tai speciali operacija. Dabar apsitriedėlis šūdų prezidentas įvedė netgi tokią tvarką, kad jei kas nors karą pavadina karu - tai tokį žmogų už tai sodina į kalėjimą.

Kas yra Rusija? Taigi tiesiog šūdų valstybė.