Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vokietija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vokietija - puiki šalis, kurią daugelis sieja su visiška tvarka ir drausmingumu bei visokie biurokratija. Bet čia reikia pasakyti, kad išties ne tokia ten ir baisi pas juos biurokratija, o tiesiog galima sakyti, veik nėra jos, kai palygini su lietuviška. Kiti tuo tarpu dar lygina Vokietiją su Turkija ir ginčijasi, kur gi tų turkų daugiau.

Tai vokiečiai savo šalį matomai pakėlė į aukštą ekonominį lygmenį, mat dar sako, kad euras - trim ketvirtadaliais ta pati vokiška markė.

O mums jie žinomi, kaip kraštas, iš kurio atėjo fašizmas bei šalis, kur gaminamos tokios visų mėgstamos mašinos - Audi, BMW, Volkswagen ir Mercedes. Tiesa, kažkada dar jie gamino ir Trabant - išskirtinai šlykščias ir išsigimėliškas plastmasines dvitaktes tarataikas, į kurias nesugebėdavo įtilpti netgi vairuotojas ir kurios nuo to vairuotojo svorio galėdavo perlūžt perpus, o variklio galios neužtekdavo įvažiuoti net į labai jau lėkštą kalniuką.

O dar neretas sako gana pagrįstai, kad vokiečių moterys gal grožiu nepasižymi, užtat yra tvarkingos, apsišvietusios ir darbščios, ko dažnai lietuvaitei vertėtų pasimokyt. Užtat paradoksalu, kad prancūzės moterys, kurios laikomos visiška priešingybe - gražios, netvarkingos, nedarbščios ir dar ten kažkokios, įskaitant ir visai nepatriebnas prasmes, tai prancūzai vokiečių labai nekenčia. Gal būtent todėl.

Be to, Vokietijoje atsirado pirmieji menininių pamokančiųjų filmų režisieriai, be jų žmonės nežinotų ko mokomi būsimieji santechnikai, sodininkai bei kiti.

Vokietija.jpg


Keistesni Vokietijos papročiai

Yra kažkokių nelabai suprantamų, o gal ir suprantamų papročių, kurie būdingi Vokietijai, bet daugelyje kitų šalių visai nežinomi ir nesuprantami:

  • Geriau nerodikite niekam tenai naciško ar taip vadinamo romėniško saliuto, kai ranka ištiesiama pirmyn, o delnas atsukamas į apačią. Už tai numatyta laisvės atėmimo bausmė.
  • Stenkitės nežiūrėti į kitus žmones bent kiek ilgiau, o ypač į akis. Nes geresniu atveju jus palaikys neišauklėtu, o blogesniu atveju nutars, kad jumis reikia pasirūpinti, nes jūs vargšelis, debilas, oligofrenija kokia nors, o jei protestuosite - tai gal ir gal ir šizofrenija. Štai taip.
  • Nebandykite per greitai rodyti draugiškumo. Susidraugauja vokiečiai dar tris kartus lėčiau negu lietuviai. Jei pernelyg draugiškai elgsitės, irgi pasirodysit trenktas.
  • Nelinkėkite niekam atšvęsti gimtadienį ar dar ko nors su gimimo diena susijusio iš anksto. Jei kas nors linkima iš anksto - tai jie taip supranta, kad linkima mirties. Žodžiu, prietaras toksai jų.