Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Volkswagen

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Adolfas Hitleris žaidžia su Volkswagen modeliuku
Volkswagen gamykla teršia orą. Wolfsburgas, Vokietija.
Volkswagen vairuotojo sukeltoje autoavarijoje Kupiškyje sudužo dar dvi mašinos. Toyotos vairuotojas Pranas su žmona ir 4 m. dukryte Audrone žuvo, Roadsterio vairuotoja, 19 m. medicinos studentė Remigija, komoje.

Volkswagen - tai Adolfo Hitlerio fašistų įkurta[1] automobilių kompanija. Volkswagen, arba "nacio automobilis", kaip jis dar yra žinomas, pasižymi pigumu. Yra žinoma, kad Volkswagenai kartais sugenda, nors tai ir vokiškos mašinos.

Volkswagen daugumoje šalių nėra uždrausti, nes dabar demokratija, turime per daug laisvės. Todėl jais važinėja visokio plauko naciukiai, fašistukai, patriotai, forsai, banditai. Volkswagen naudojo ir serijinis žudikas Tedas Bundis.[2]

Senais laikais TSRS Volkswagenų nebuvo, tai nebuvo ir tiek autoavarijų ir nusikaltimų. Šiais laikais Volkswagen vairuojantys kelių ereliai dibilai didžiuojasi eismo taisyklių pažeidimais ir giriasi jais savo bendrijos forumuose.[3] Pasak patikimų šaltinių, jei su Volkswagen nesi įvykdęs autoavarijos, negali įstoti į Volkswagen fanų klubą.

Manoma, kad panašiai, kaip paaugliai maištauja prieš sistemą prisiverdami auskarų ir klausydamiesi punko, neonaciai maištauja važinėdami su Volkswagenais. Objektyvumo dėlei pastebėsime, kad ši nuomonė nėra plačiai paplitusi ir pripažįstama policijos ar politikų, nors ir pagrįsta neginčyjamais faktais ir įrodymais.

Iš garsių žmonių, Volkswagen naudoja labai mažai kas. Beveik niekas.

2015 m. emisijų skandalas

Čia ta vieta, kai realybė pralenkia pipediją, tai tiesiog nuoroda į Vikipedijos straipsnį: https://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_emissions_scandal

Kaip sakydavo senovės vokiečiai, galima mašiną išvaryti iš Hitlerio, bet niekada neišvarysi Hitlerio iš mašinos.

Garsenybės apie Volkswagen


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.