Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Barakas Huseinas Obama

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Barakas Obama)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rinkiminis Obamos plakatas

Obama - buvęs Amerikos prezidentas. Baltojoje Europoje jį užskaito pirmuoju juodaodžiu JAV prezidentu, nors jis tiek pat juodaodis, kiek baltasis žvelgiant iš mokslinio rasizmo perspektyvos. Anksčiau ten prezidentu buvo beždžionė Bušas, o dar anksčiau - išvis kažkoks prostitutas Klintonas. Tai visgi dabar progresas šioks toks akivaizdus.

Obama buvo išrinktas, nes pažadėjo, kad viską pakeis. O Amerikoje jau buvo prasidėjusi krizė, todėl visi juo patikėjo. Nepaisant to, puikiai žinoma, kad demokratai ten kaskart žada viską pakeisti, bet nieko nepakeičia.

Tai po išrinkimo ilgą laiką susidarius buvo keista informacinė tuštuma apie Obamą - "apie jį arba gerai, arba nieko". Tai juk natūralu - ne kiekvienas nori būti apšauktas rasistu. Nes gi bet kada gali susilaukti klausimo "o ką jūs turite prieš negrus?". Bet dabar kažkaip staigiai ta padėtis keičiasi ir pasigirsta balsų, visokių pačioje JAV - ir kad Obamos reformos nesąmoningos, ir kad jis pažadų rinkiminių jau netęsi, ir kad dalindamas pažadus, pezėjo belenką...

Tai labiausiai visi siunta dabar dėl to, dėl ko jį ir rinko - kad šisai valstybinį socialinį draudimą norėjo įvest, tokį maždaug, kaip Sodra, tik amerikietišką. Tai dabar rengia ištisas reklamines kampanijas, kad kai įves valstybinį draudimą, tai visos komercinės draudimo įmonės bus uždraustos. Nors čia šiaip kiekvienam durniui akivaizdu, kad iš to tik vertelgos ir tesipelno, nes iš privačių draudimo fondų pinigus plauna, o iš valstybinių negalės...


Kiek jūs žinote Obamos aplinką? Pasitikrinkite žinias.

Obamienes kuno dalis.png

Štai yra nuotrauka, kurioje pavaizduota vieno Prezidento Obamos aplinkos žmogaus kūno dalis.

Pasižiūrėję pabandykite atspėti, kas yra šis žmogus ir kuo jis artimas Obamai.

Teisingą atsakymą žiūrėkite čia.


Dar žr.