Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pipedija:Privatumo politika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pipedija yra griežtai bet kokių BDAR ir kitų reglamentų besilaikanti enciklopedija, kadangi jokių duomenų nesaugo ir su jokiais asmenimis nesisieja, o taip pat nėra joksai UAB ar VšĮ ar dar kažkas, kam išvis tie jūsų BDAR galiotų. Todėl mes esame anonimai ir patys nesuprantame, ką čia darome. Papasakokite mums daugiau apie kažką, ko mes nesuprantame, tai mes dar daugiau pradėsime nesuprasti, o tai reiškia chaosą ir visišką balaganą, kuriame jokiems privatiems duomenims - ne vieta!

Mums nereikia jokių el. pašto duomenų ar kitos informacijos apie vartotojus. Mes nekaupiame jokios informacijos, išskyrus tą, kurią privalomai nurodo kaupti teisėsauga (net nežinom gerai, ar tokią nurodo), ir mums ta informacija nereikalinga ir neįdomi. Jei norite čia skaityti - mums neįdomu, kas jūs tokie, o jei norite užsiregistruoti - registruokitės kaip feikai ir anonimai, nes visvien nepatikėsim, kad kas nors čia gali suvesti kokį nors tikrą savo el. pašto adresą. Registracijai, beje, tas adresas nereikalingas - nebent slaptažodį pamiršit.

Mes neskelbiame el. pašto adresų ar kitų kokių nors duomenų. Ir mes neskelbiam jokios asmeninės informacijos apie žmones, kurie nėra tos informacijos paviešinę viešam naudojimui. Asmeninė informacija yra saugoma - tai visų mūsų vertybė. Betgi jei jau pakliuvot į Pipediją, tai jau žinokit, kad esat garsus ir žinomas dar gi ne šiaip, o liaudies kūryboje, taip kad jau čia irgi tuo nesiskųskit.

Bet kokia lankytojų ar rašytojų informacija gali būti paskelbta tretiesiems asmenims ar įstaigoms (turimos omeny įstaigos, atsakingos už įstatymų įgyvendinimą bei jų darbuotojai ar kiti asmenys bei organizacijos, numatyti įstatymais) įstatymais numatyta tvarka, t.y., jei atsiras teisinis pagrindas (paremtas įstatymo pažeidimo faktu ar pan.). Kadangi šiuo metu esame Panamoje, tai pirmenybę teiksime šios šalies įstaigoms (nes jos turi fizinį priėjimą prie mūsų serverių).

Pačioje Pipedijoje skelbiama medžiaga yra tik ta, kuri kyla Pipedijos rašytojų galvose ar atrandama kokiuose nors internetuose kaip gandai ar dar kokios nors nesąmonės. O tai yra išgalvota informacija, kuri yra netiesa.