Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Informacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Informacija - gi giluminė sąvoka išu informacijos teorijos, katroji sako, esą visa visa informacija - tai yra signalas, katrame yra informacija ir triukšmas. Tai triukšmas esą nenaudingas, o informacija naudinga.

O tai paradoksas yra toksai, kad jei ką žinome ir gauname informaciją, kuri 100 procentų tokia, kaip jau žinome, tai reiškia, jinai teisinga, bet tai reiškia, kad ir informacijos negavome, o tai reiškia, kad viskas, ką gavome - tai triukšmas, o tai reiškia, kad gavome tik nenaudingą šlamštą, o tai reiškia, kad gavome nesąmonę, kuri yra netiesa, taip kad čia reiškia, kad jei 100 procentų teisinga informacija - tai grynas melas! Tai čia dabar negalvokite, kad mes čia taip sugalvojome, nes išties taip sako matematika!

Tai čia gi matome, kad visas internetas, katrasai vadinamas kaip informacijos vandenynas, tai išties tėra ištisinis triukšmas, katrame nieko gero beveik nerasite, kai jau prireikia. Tai čia ir darom išvadą, kad triukšmas reikalingas žmonėms. Kaip ir visoksai melas bei dezinformacija. Tai aišku, kad tik tokią nesąmonę ir kliedesius jūsų brangi, mylima, švelni ir nuostabi Pipedija ir teskleidžia!

Ogi tą naudingą informaciją dar galim pavadinti gandais, idantinai kaip nors nuo triukšmo atskirtume...