Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Matematika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai šitą matematinį reiškinį išaiškino pats Einšteinas

Matematika - tai kai apie visokius skaičius, per ką gaunasi visokios nesąmonės, kurių mokykloje nemoko, nes tikroji tiesa atsiskleidia tiktai aukštojoje matematikoje. Štai pavyzdžiui, kad ir tokia: 2 + 2 = 5.

Mes čia skleidžiame matematiką, nes manome, kad šioji - tai abstraktaus mąstymo pagrindas. O abstraktu - vadinasi, kad ne apie tikrovę, o apie kažkokias fantazijas, taip kad aiški neurotinė fikcija.


Matematikos rūšys

Yra šios Pipedijai žinomos matematikos rūšys:

Pastaroji dar žinoma keistais atsakymais, kur klausimais į klausimus atsako, o taip pat duoda giliaminčių paradoksų, vos ne kaip kokia semiotoka. Štai pavyzdžiui:

Kiek bus 2 X 2 ?
A kiek reikia?

Nekurie matematikai teigia jog 2 X 2 = 5. Jei paimi pakankamai dideles dvejeto reikšmes. Čia tokia matematika. Paprastam - nesuvokti, nors bet koks buhalteris jums tai įrodys juodu ant balto.

O čia dar galime atrasti, kad kaip betikrintume, paprasta algebra leidžia įrodyti, kad 5=4, o tai jau ir leidžia įrodyti, kad 2+2=5, nes 2+2, kaip žinia, lygu 4, tai štai jums ir prašom!

Matematika žaliems

Kiti dar pastebi, kad visa matematika yra naudinga tiktai tam, kad atrasti visokius ten paradoksus, kurie tik tam teskirti, kad išsprogdinti smegenis, bet dar kiti teisingai pastebi, kad kur jau matematika, tai ir smegenų sprogdint nereikia, nes tos smegenys išsyk sudžiūva ir pasireiškia momentalūs kokie nors nesveikadaros požymiai, taip kaip ir plačiai žinomas internetuose anoksai blogeris, kur matematikas - Karpienis, tai jau ten kai rašinėja kažkokius žodžių kratinius, tai net ir mes suprast negalim, nes pagal jį gaunasi visur Kubilistanas, o pati Pipedija - tai Kubiliaus propagandos vartai, tai šitai jis įrodinėja, pasitelkdamas kažkokias matematines metodikas.

Dar svarbu kiekvienam žinoti ir atminti, kad svarbiausias matematatikos dėsnis sako, jog dalyba iš nulio negalima.