Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Skaičiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dafiga skaičių visur, kai juos skaičiuoji, tai išvis paskui galvoj susisuka, nu čia dabar pabandykit patys visus sudėti, tada sudauginti, tada atimti ir tada padalinti, tai išvis kažkokia nesąmonė gaunasi, tai argi tai protinga?

Skaičiai visad turi prasmę, tai apie tą ir numerologija visa, taip kad ir pagrįsti galima visokių įdomybių. Štai vat pavyzdžiui, visi skaičiai yra vyriški arba moteriški, tai visada labai įdomiai gaunasi, kad vat kai skaičius su skylute, tai moteriškas, kai su pagaliuku - tai vyriškas.

  • Taip kad vyriški skaičiai yra 1, 2, 5, 7, o iš jų aišku vyriškiausias yra 1.
  • O vat moteriški skaičiai yra 0, 6, 8, 9, o aišku moteriškiausias gal 8, nes netgi dvi skylutes turi.
  • O dar pavyzdžiui 6 ir 9 yra homoseksualūs, nes jie turi lyg ir kažkokį panašumą į pagaliuką, bet ir po skylutę.
  • O vat 4 išvis neaiškus, nes kai užsirašo, tai lyg ir gali būti su skylute, bet gali būti ir su pagaliukais.
  • O šiaip tai vingiuoti skaičiai turi daugiau moteriškumo, kaip kad 3, 2, 5. O kampuoti turi daugiau vyriškumo, kaip kad 7, 1, 4.
  • O kai kurios skaičių kombinacijos tai jau ir išvis įspūdingos, kaip kad 69, 96, 999, 666, 777 ir taip toliau.

Tai vat pagal šitai galima suskaičiuoti, kad pavyzdžiui 1771 metai buvo labai vyriški, tai visi vyrai tada buvo labai vyriški, o moterys labai lesbietės. O vat pavyzdžiui 2000 metai tai jau buvo visai moteriški, tai tada vyrai buvo labai gėjai.

Taip pagal numerologiją kiekvienas gali susiskaičiuoti savo lytinę orientaciją, tereikia paimt savo gimimo datą ir viskas išsyk aišku. Tai jei gimėte pavyzdžiui 1986 06 09, tai jau esat labai moteriškas asmuo, nes tik vienas pagaliukas, o visur kitur tik skylutės. O jei gimėte pavyzdžiui 1971 11 27, tai reiškia, kad esat labai vyriškas, nes tik viena skylutė, o pagaliukų labai daug.

Dar galima suskaičiuoti viską, pavyzdžiui pirmoje datoje yra 1 vyriškas skaičius ir 7 moteriški skaičiai, tai iš 7 atimam 1 ir gaunam 6, tai reiškia labai moteriškas skaičius gautas, reiškia jei esi vyras, tai reiškia homoseksualus, o jei moteris - tai normali. O antroje datoje yra 7 vyriški skaičiai ir 1 moteriškas, tai iš 7 atimam 1 ir gaunam 6, tai reiškia, kad nors ir labai vyriška data, bet už jos slepiasi tam tikras moteriškumo virusas, tai jei esi moteris, tai gal esi atvirai lyg ir truputį lesbietiška, bet iš tiesų tai traukia vyrai, o jei esi vyras, tai reiškia, kad kažkur yra paslėpto homoseksualumo.

Taip kad kaip matome, matematikoje viskas susiveda į falinius ir vaginalinius simbolius, dargi taip aiškiai, kad paneigti šito tiesiog neįmanoma.

Dar tegul ir ne į temą, bet norim pastebėti, kad be skaičių, yra dar ir skaitmenys, nors kuo jie skiriasi, tai aiškiai pasakyti ganėtinai sudėtinga. Kita vertus, jei žmogus labai smarkiai skaičiais domisi ir visokias teorijas išvedinėja - tai jau galime įtarti, kad čia kokia nors šizofrenija.

Kiti specialūs skaičiai

Dar yra kai kurių specialiųjų skaičių, kurie įprastai nesusiskaičiuoja, nes yra neapibrėžtiniai: