Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Petiorkė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš 5)
Jump to navigation Jump to search

5 - arba žodiškai tariant penki - taigi toksai skaičius, kuris yra tarp skaičiaus 4 ir skaičiaus 6. Dar senais laikais mokyklose būdavo toksai pažymys, kur geriausias - tai irgi 5, bet dabar jau visas padvigubinta, tai pasidarė nelabai koksai, o geriausias yra 10...

Dar įdomu, kad ir žodis "penki" turi lygiai 5 raides, taip kad čia ne šiaip koks nors sutapimas.

O šitas straipsnis kažkaip dėl istorinių motyvų Pipedijoje visai ne apie skaičių, o tiktai kažkokioms informacinėms šiukšlėms, nesuprantamiems žodžių kratiniams ir šablonams skirtas.

Visokie šablonai ir kitos nesąmonės

1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Petiorkė - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Petiorkė pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Petiorkė turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png
Stop-rukymas-tabakas-cigarete-nerukoma.jpg
Tabako propagandistų rašliava, nes Petiorkė pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Ta proga Pipedija kviečia gydytis nuo narkomanijos ir nerūkyti, nes lašas nikotino - milijonas žuvusių smegenų ir nunuodyti arkliai, todėl rūkyti nesveika. Tai yra rūkorių pagalbos šauksmas, bandan pateisinti jų skleidžiamą pasyvų rūkymą, nuo kurio žūsta 10 kartų daugiau žmonių, nei nuo aktyvaus rūkymo. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius visoms cigaretėms, o taip pat kad Petiorkė būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukuole-ruko-cigaretes.jpg


Petiorkė
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime Vieningi

Putinas kaukuole.png


Petiorkė
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Kremliaus propaganda

Pervyj baltijskijSputnikRubalticRTR PlanetaREN BaltijaRussia TodayRIA NovostiThe Voice of RussiaNesisteminė žiniasklaidaBaltic Media Alliance

Putinas kaukuole.png


 Crystal Clear app error.png  Šitas puslapis buvo ištrintas, nes medžiaga neteisėta ir galimai pažeidžianti kokį nors ten šmeižtą ar kitas žmogaus teises. Todėl negalite jo skaityti, nes jo čia nėra, o jį atstatęs asmuo yra nelegalus ir neatitinka faktų tiek pat, kiek ir nelegalus šio straipsnio turinys.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti kitais, labiau sau tinkamais tinkamais faktais!
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Buka karve.jpg  Prie šio straipsnio ar jo dalies savo ranką buvo pridėjęs irba jį pagadino Karpienis, todėl bent dalis straipsnio tėra paprasta verbalinė tryda!
Karpienio paranoidinė hebefrenija nėra subtili, todėl jus įspėjame: čia kyšo ne kokia Paralelinė Visata ar paprastas melas, o visai jau neartikuliuotos sapalionės.
Disambig.png
Šiame daugiaprasmio turinio puslapyje išvardinti vienodai ar panašiai rašomi/ skambantys keli terminai arba temos ir parengti nukreipimai į atitinkamus Pipedijos straipsnius.
Jei į čia patekote per nuorodą kitame Pipedijos straipsnyje, prašome (jei tik galite) pakeisti aną nuorodą taip, kad ji tiesiogiai rodytų į Jūsų ketintą ar mintytą aplankyti straipsnį. Tai darant Jums visai neskaudės.
Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu
 Raudona kaukole vaistai.jpg 
Visi vaistai yra nuodai, kai anuos kažkas netinkamai vartoja, taip kad čia jei Pipediją skaitysit, tai tik jums blogiau!
O išties tai pirkite vaistus, nes jie yra labai geri ir gydantys ir jums padės gydytojas ir vaistininkas, o kuo daugiau nupirksit, tai tuo geriau!
Čia dar gali būti, kad mes visai nusišnekėjom, taip kad parašykit apie tai diskusijose, o taip pat galit ir pataisyt išsyk viską ir papildyt.
 Raudona kaukole vaistai.jpg 
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Petiorkė pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Petiorkė būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Petiorkė" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

 LTSR herbas Lietuvos TSR Lithuanian SSR coat of arms.jpg  Šis straipsnis ar jo dalis parašytas kokio tais nelietuvio, katras nemoka raidžių ir taip remia komunistus.
Niekam neįdomu kad beraščiai esat ar ten mažvaikiai kokie, kur kantuperiu rašyt nemoka, nes vien SMS siuntinėja.
 Darzelis.JPG  Šį straipsnį rašė jaunas beigi nepatyręs, tačiau perspektyvus Pipedantas, dėl to pykti, kad
jis nelabai sukelia kognityvinio disonanso nevalia ir reikia į jį atsinešti tolerantiškai
 Parenthetical exclamation.jpg  Šitam straipsniui reikia {{{1}}}.

Padėkite Pipedijai ir šiam straipsniui, padarydami/pridėdami to, ko jam dar reikia.
O ar šiam straipsniui iš tikrųjų reikia {{{1}}}, tarkitės diskusijose.

 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Petiorkė - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Petiorkė šiandien! Pigesnių Petiorkė nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Petiorkė nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.
 Cop.JPG 
Ar pats šitą šūdą ištrinsi, ar baninti reikės?
 Cepajev.jpg 
Šį straipsnį siūloma pristatyti geriausių agitbrigadų konkursui!
Jame paskleista teisybė yra tendencingai į vienus vartus, o gražia tautosaka nei nesmirda!
 Ekologiskas.jpg  Šis straipsnis yra ekologiškas
Straipsnis nėra genetiškai modifikuotas, nėra pridėta chemijos, Rašant straipsnį naudoti atsinaujinantys energijos šaltiniai.
 Police line.jpg  Šiuo metu, t.y. 2022-11-27, įvykio vietoje dar būriuojasi CŽV ir KGB beigi kiti specialūs būriai.
Straipsnis gali pasižymėti abejotinumu ir netikslumu dėl įrodymų stokos ir įvykio šviežumo.
Dabartinę įvykio situaciją diskutuokite aptarime.
 600px-Radiation warning symbol.svg.png 
Šis puslapis yra radioaktyvus!
Nepasiduokite panikai. Ramiai uždarykite naršyklę. Kreipkitės į artimiausią medicinos įstaigą.
 Turd.png  Šitas straipsnis dvelkia nykiom išmatom, visai ne kaip Pipedija
Kažkoks nykus jausmas kyla, visai be jokio kognityvinio disonanso...
Patariam mažiau varyti šūdus, o dar pasiskaityti čia. Ir paveiksliukų pridėt būtinai!
Apie tai, kaip gauti dozę šizofrenijos, plačiau diskutuokite aptarime.
 800px-Flag of Europe.svg.png  Šis straipsnis atitinka Europos Sąjungos reikalavimus.
Straipsnio rašymui, administravimui, autorių atlyginimams ir vakarėliams naudojamos Europos Sąjungos fondų lėšos.
 Love smile.png  Gandai šiame straipsnyje pilnai pagrindžia siaubingą pasaulinį sąmokslą galimai įvykusį realybėje, su kuriuo neturi nieko bendra. Šis straipsnis - tai serijos straipsnių apie virtualius sąmokslus dalis.
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti irgi papildyti!
 553px-Cap2.jpg  Siekiant, kad straipsnis atrodytų rimtesnis ir moksliškesnis, jame pridėta daug ilgų tarptautinių žodžių
Jei manote, kad protingų tarptautinių žodžių čia per mažai, spauskite redaguoti ir įrašykite dar kelis savo nuožiūra. Geriausiai tinka lotyniški ir graikiški.
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 Crystal Clear action button cancel.png  Pipedija tave išnaudos visaip ir dar išsityčios!
Šlykščiausias melagingas purvinų pamazgų puslapis Lietuvoj!
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

 Nuvola-like search trash.png  Šis straipsnis yra BEVILTIŠKAS!
Šitas straipsnis mums panašus į visišką analfabeto parašytą raidžių kratinį.
Jei tai neatrodo akivaizdu, žiūrėkite diskusiją.
Jei galite parašyti šį straipsnį iš naujo, tegul ir kelis kartus mažesnį, pradėkite tai iškart!
 Crystal Clear action button cancel.png  Dėmesio! Šis puslapis yra sukurtas kažkokio gėzo paskutinio, kuris nieko nesugeba, net nežino taisyklių.
Adminai, ar šiaip kas nors, trinkit šitą š... ir perrašykit į normalų!!!


 Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis straipsnis - puikus ir turi gerą dozę šizofrenijos.
Būtent šitokia kūryba mes ir galim pasidžiaugti, nes nuo realybės greit stogas pavažiuos!
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis neatrodo pakankamai suprantami, nes jo autorius buvo girtas.
Jūs galite padėti Pipedijai paaiškindami dėstomus teiginius glausčiau ir suprantamiau. Arba bent jau paaiškinkite, apie ką kalba.
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Warning for police brutality.png  Menamas Pipedijos herojus teigia, kad visi čia esantys gandai beigi kliedesiai yra apie jį ir netgi galimai tikrovė!

Nors visa Pipedija tėra gandai apie alternatyvią realybę, kažkas susigalvojo, kad čia apie jįjį aprašytas straipsnis. Pipedijos triumviratas gal būt žada gal būt apsvarstyti duotąjį prašymą, gal būt ryšium su pateiktais argumentais, tačiau gal būt nieko negarantuoja, nes gal būt priežastys turi būti rimtos, o ne gal būt blevyzgos kažkokios. Taip pat Pipedija informuoja, kad gal būt greičiausias būdas įgyti genderiškai abstrahuotą karmos vektorių - tai grąsintis teisėsaugomis ir prokuratūromis.
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

 Noia 64 apps xeyes.png  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta šizofrenijos, kognityvinio disonanso ir pozityvumo
Informacija, katroji galimai praverstų: Kaip rašyti kaip Pipedija? Virtualus sąmokslas, Pipedija:Taisyklės ir susitarimai
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Roziniai akiniai.jpg  Šis straipsnis yra patvirtintas Lietuvos Respublikos Seimo.
Specialioji Seimo komisija šiame straipsnyje realaus pasaulio faktų ir kitokio žalingo poveikio nepilnamečiams neaptiko.
 Wiki waste.jpeg  ČIA YRA SKYDELIS
Skydeliai vardan skydelių: Pedivikijos redaktoriaus kelias.
 Crystal Clear app help index.png  Šitas straipsnis - aiški grafomanija, tad visa alternatyvią realybę jame praskiesta šimtaguba žodine tryda, tad jei kas pusę teksto ištrins atsitiktiniu būdu, tai niekas nesupyks, nes straipsnis pasidarys įdomesnis!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir neužmirškit!
 Dibil.JPG  Dar vienas nuobodus mažvaikis dibilas...
 Crystal Clear app help index.png  Nors dalis čia esančios informacijos panaši į šyvos kumelės sapną, viskas čia patikrinta, gal netgi suderinta su aprašomuoju žmogum, jo perskaityta ir patvirtinta! Taip kad neabejokite, švieskitės, mokykitės, gilinkite savo žinias ir prisidėkite prie teisingesnės informacijos skleidimo!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
 Love smile.png  Gandai šiame straipsnyje pilnai pagrindžia siaubingą pasaulinį sąmokslą galimai įvykusį realybėje, su kuriuo neturi nieko bendra. Šis straipsnis - tai serijos straipsnių apie virtualius sąmokslus dalis.
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti irgi papildyti!
 Poison.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos yra riboto naudojimo ir viešai dėl to neskelbiama.

Norėdami gi susipažinti su čia pateikta informacija prašome kreiptis į Pipedijos redagcinę kolegiją dėl leidimo. Jei jo neturite prašome kuo skubiau uždaryti šitąjį puslapį ir neskaityti jo.
Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

 Warning for police brutality.png  Lankytojai skundžiasi kažkuom tai piktinančiu!

Kažkas čia skundžiasi, tai kažkam reikia apie savo elgseną apsigalvot!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

 Crystal Clear action button apply.png  Šis straipsnis yra tobulas. Būk geras ir neredaguok jo.
"In anything at all, perfection is finally attained not when there is no longer anything to add, but when there is no longer anything to take away." -- Antoine de Saint-Exupéry


Petiorkė, kartais vadinama 5ci ar "UAB Penki Kontinentai" arba tiesiog 5 - unikali ir reikšminga kontora Lietuvos Internetų padangėje. Susieta su Dadašovu ir Palubinskiu. Teikia internetų paslaugas, turi visokių puslapių, bet kažkodėl taip ir netampa populiaria. Gal dėl to, kad kiek pradeda projektų, tiek ir nebaigia normaliai. Nors gal ir klystame, gal yra kažkokių kitų priežasčių, kurių mes čia nesakome, nes gal netgi ir nežinome. Nors gal ir žinome, bet visvien nesakome.

Visokios istorijos

Atleiskit, bet mes gandų neskleisim. Tačiau tai, kokios kalbos sklando - galite čionai pat pasisakyti jūs. Tai bus jūsų ir tik jūsų kraštutinai tendencingi ir subjektyvūs kliedesiai. Kam reikės, tie patys atsirinks.


Kitos beigi nesusijusios žinios

Tai kadangi kontora tokia nevykusi ir netikusi, kad vargu, ar rastume ką nors, kas apie jąją gerą žodį mumis parašytų, o ir per ganėtinai ilgoką laikotarpį nieko tokio neradome ir netgis skaitytojas čia matomai galgi nei vienas neužsuko, nes visiems į tuos penkis kontinentus galimai nusispjaut, taigi vienareikšmiškai tik tam ir turime matomai šitą straipsnį, idantinai visokiausius šablonus čionai galėtume turėti demonstracijai bei savo patogumui, veik kaip straipsnyje apie kokią Grybauskaitę, tiktai dar plačiau ir smarkiau!


Įdomybės

  • 5 arba skaičius "penki" yra vienas iš skaitmenų, jis yra mažesnis už skaičių 6, bet didesnis už skaičių 4.