Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


999

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes 999 pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad 999 būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Šis straipsniokas skiriamas 999 - ąjam Pipedijos puslapiui pažymėti!

Y swejkatą!

Tai čia ne šiaip sau skaičiukai magiški lietuvio akiai, širdžiai ir pilvui, tai - Trejos devynerios!

Senobinių tradicijų menamai gydomasis rašalas aukštai vertinamas išminčių ir mėgėjų. Tas geriamas vienas, kibirais, su arbata ar su sultimis, o pasirodžiusios naujos Trejų devynerių rūšys: Žalios devynerios ir Raudonos devynerios kaip kam patinka labai, kaip kam sukelia šleikštulį...

Dargi iš Trejų devynerių gaminami Kokteiliai arba Plečkutės įdedamos lauktuvių Lenkijon


1926 Palangiškiai susirinko prie vietinės vaistinės pasididžiuodami degustuoti Trejų devynerių

Kas gal nėra ragavęs Trejų devynerių, tai tegu paklausia artimųjų patarimų ar galiausiai išbando pac! Tą galima vartoti, ale, kaip ir bet koks Šnapsas, Trejos devynerios gertinos saikingai, ba kitą dieną jeigu galva skaudės, tai čia - nuo baltos mišrainės.

Išties gi jei 3 kartus po 9 sudėsi, tai gausis 27 - maždaug toksai yra mėnesinių ciklas...


Pipedijos mileniumas:

  • Tai kaip artėja Pipedijos mileniumas, tai ta proga pakeltina taurelė Trejų devynerių (ar kam kitaip ko pagal skonį) ir paminėtina taip Pipedijos sukaktis! Kaip tik bus dar kokia proga ar sukaktis, tai visad išlenkim po burnelę ir oriai pasitikime naktį!