Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alkoholikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Alkoholikai - tikrovėje gi tai tiktai ligonys, sergantys alkoholizmu, nes neretai galutinėse stadijose anie serga aiškia kepenų ciroze, o taip gi ir dėl smegenų pragertumo įgyta oligofrenija, kartu neretai ir krūvomis kitų ligų, kaip kad utėlės, venerinės ligos, furunkuliozė beigi daugelis kitų.

O dar kaip kuriems nuo gėrimo užeina balti arkliai, o kitąsyk ir šiaip pasimaišo protas, o dar būna, kad ir taip sau kokie nors aptemimai proto pasitaiko, tai ima ir pavyzdžiui ką nors girti kirviu užkapoja ar šiaip apsimyža kur nors kokiame troleibuse ant sėdynės tiesiai, ar ten muštynes sukelia kokias nors, ar dar kažką.

Todėl čia nėra nieko gražaus, kai žmogus, katras kadaise jaunystėj buvo dvasingas, turėjo idealus, siekius ir svajones, paskui tampa lėkštu, savanaudžiu, grubiu ir šlykščiu dviveidžiu, nekatrą sykį teieškančiu, ką nors blogo aplinkiniuose surast, kad tik pasiteisint savo degradaciją.

Taigi čia išties kalbėti nelabai yra ką, tik galim pasakyt, kad sovietmečiu tai būdavo tokie LTP, kur būdavo gydoma, taikant darbo terapiją, teturamą bei kitas gudrybes, ypačiai smagiai - refleksų terapiją. Tai su pastarąja būdavo itin smagiai, nes alkoholikus gydydavo paprastuoju būdu, kurį išrado akademikas Pavlovas:

  • Alkoholikui duodama dozė vimdančiųjų ant tuščio skrandžio
  • Po kelių minučių, kai vimdantieji jau pradeda veikt ir alkoholiką ima kiek pykint, duodamas stikliukas degtinės
  • Nuo to stikliuko degtinės staigiai suvimdo, ir dar ne vaikiškai, o fontanais
  • Taip išsivysto sąlyginis refleksas, kad paskui nuo degtinės vimdo

Tai tiesa, paskui paaiškėjo, kad paleisti iš LTP į laisvę, alkoholikai labai jau greitai tą refleksą nugalėdavo...