Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Falinis simbolis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vienas iš tipiškiausių falinių simbolių architektūroje - tai obeliskas, toksai paminklas, kuris tiesiog kyšo kaip tipiškas milžiniškas falas, iš po žemių išlindęs.
Tipiniai faliniai simboliai Mochica (iki inkų buvusioje) Peru kultūroje - senos šventyklos liekanose sustatyti pimpalus vaizduojantys grybai, skleidžiantys vaisingumą. Kitose, kartais visai kituose planetos kraštuose esančiose religijose irgi randama panašių simbolių.
Vienas iš sunkesnių, jau ne neurozėmis, o ko gero psichozę įtarti leidžiantis falinės simbolikos atvejis. Kita vertus, labai iliustratyvus, kalbant apie sunkesnes patologijas. Įdomu, kad tokia tatuiruotė nėra labai unikali - paieškojus Google, galima atrasti labai daug nuotraukų, kur tokio pobūdžio svastikas išsitatuiravę skirtingi žmonės.

Falinis simbolis - taigi bet koks pailgas daiktas, ypač dar toks, kuris kur nors įkišamas gali būt. Paprastai cilindrinės, nors kartais ir kitokios formos, o ir tuo labiau falinis, kuo labiau kažkur kišamas ar smeigiamas kokion nors skylėn ir kuo labiau primena paprasčiausią pimpalą.

Įvairiose religijose falinis simbolis vaizduoja vaisingumą, kaip pvz., Šyvos simbolis - lingamas, kuris reiškia ne ką kitą, o būtent pimpalą, kurį garbinant, garbinamas ir patsai Šyva. Kita vertus, faliniai simboliai neretai vaizduoja ir ginklus - pvz., pistoleto vamzdis trumpas, šautuvo - ilgesnis, o patranka išvis didelį turi.

Visos feministės žino, kad falinis simbolis labiausiai simbolizuoja patriarchatą.


Falinis simbolis įvairiais pavidalais

Taip kad štai jums pavardinsim kokius nors ryškiausius falinius simbolius, kad lengviau atskirt galėtumėte:

Nagi ir labiausiai iš visų tai falinį simbolį primena paprasčiausias bybys.

Kompleksinis falinis simbolis - svastika

Kita vertus, svarbu neužmiršti, kad būna ir sudėtingesnių falinių simbolių - štai, pvz., svastika irgi yra falinis simbolis, tik jau su keturiais galais - simbolizuojantis keturis pimpalus, besisukančius ratu ir viską bepisančius. Toksai simbolizmas rodo perdėtą seksualinį pažeidžiamumą, kitaip tariant - nepilnavertiškumo kompleksą, o tuo pačiu - ir hiperkompensaciją: tai ne vienas pimpalas, o ištisi keturi.

Dar labiau svastikos fališkumą paryškina jos paskelbimas saulės ženklu - tai reiškia, kad viso ko esme, kabančia danguje vidury baltos dienos. Tai jau ne šiaip hiperkompensacija, o aiški suvokimo patologija.

Šiuo atveju būtina pastebėti, kad patsai svastikos, kaip falinio simbolio kompleksiškumas atspindi ir tą hiperkompensacijos kompleksiškumą ir išsiplėtimą į įvairiausias gyvenimo sritis. Taigi, svastiką demonstruojantys asmenys taip demonstruoja savo hiperkompensuotą fališkumą, t.y., vyriškumą, kurį suvokia kaip tiesiog fašizmo, t.y., visaapimančio mačizmo apraišką su visiškais galios santykiais.

Dar žr.

Neabejotina, kad be falinio simbolio, egzistuoja ir vaginalinis simbolis, tiktai tas kažkoks atvirkščias - skylės pavidalo. Tai štai į tą skylę falinis simbolis ir kišamas.