Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Svastika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia toksai 1909 metų atvirukas visokiems sveikinimams, kas išties ir reiškia tuosius dalykus, kuriuos svastika išties ir reiškia
Štai toksai sovietinis karininkų apdovanojimas, kuris 1918-1920 metais buvo skiriamas įvairaus lygio vadams už mūšius kažkur SSRS pietryčiuose.

Svastika - taigi išties tai yra saulės ženklas, senovės lietuvių tautinis paveldas ir pagonybės dvasingumas!

Svastika vaizduojama arba - simbolis vaizduojantis saulę. Sakoma, kad vienas iš jų simbolizuoja saulę, motiną, kui mus šildo, o kitas pragaro liepsnas, surysiančias mus... Tai kai pagalvoji, tai ir yra vienas ir tas pats simbolis, tik iš kitos pusės... O kaip žinia saulė tuo pačiu yra ir pragaras, kur dega mirusiųjų sielos...

Svastikos pagrindas yra +, kas reiškia ugnį...

Įdomu tai, kad šis simbolis buvo naudojamas tiek senovės baltų, tiek budistų, tiek daugybės kitų tautų, tad galima teigti, kad tai, galbūt vienas seniausių ligšiol naudojamų simbolių, galbūt net senesnis už visas mums žinomas žemiškas civilizacijas...

Svastikos pagrindu galima sudaryti įvairiausių nuostabių ornamentų...

卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍卐卍
Indijos gamintojai puikiausiai supranta tikrąją svastikos simbolio prasmę - tai tiesiog keturgubas falinis simbolis, tai štai tą ir simbolizuoja. Nuotraukoje - ajurvedinės medicinos siūlomas pimpalų aliejus, kuris atseit pagerina erekciją.

Svastika naudojama įvairių ideologijų

Kai tik kur nors pasirodo kokie nors pasakojimai apie svastiką, tai išsyk būtinai išlenda kokie nors veikėjai, kurie pradeda pasakoti, kad svastika išties yra gera, ir ji yra koksai tai saulės ženklas, naudota kokioje tai senovės Indijoje ir dar kažkur, todėl tai dvasingumo simbolis ir todėl nesiskaito, kad naciai ją naudojo. Ir todėl, kokiu tai būdu galima ir gražu naudoti visokias svastikas, o taip pat ir visokias nacių naudotas svastikas.

Dar kiti būna, kad labai piktinasi nacių svastikomis, bet pasakoja, kad SSRS buvo gerai ir kad veltui čia uždraustas pjautuvas ir kūjis. Tai išties čia turim pasakyti tiktai tai, kad ir viena, ir kita simbolika buvo naudojama ir nacių, ir komunistų.

Nesvarbu išties, kokiais tikslais kažkada tuos simbolius kažkas naudojo, jei galų gale tie simboliai ėmė reikšti tiesiog nusikaltėlius ir jų daromus nusikaltimus.


Dar žr.