Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Indija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pipedija indiškais motyvais
Čia sunku pastebėti, bet tarp automobilių yra karvės, kurios Indijoje yra dievai, todėl gali lakstyti bet kur - štai kas iš to gaunasi.

Indija - antra pagal gyventojų skaičių, penkta pagal užimamą teritoriją pasaulio valstybė, viena iš sparčiausiai augančių pasaulio ekonomikų (augimo tempais pralenkusi netgi Kiniją), pati didžiausia pagal gyventojų skaičių demokratinė pasaulio šalis, didžiausia Britų Sąjungos valstybė, užimanti 12 vietą pasaulyje pagal BVP ir 4 vietą pagal vidinę perkamąją galią, viena iš didžiausių valstybių pasaulyje pagal teritoriją, viena iš 8 pasaulio valstybių, realiai turinčių branduolinį ginklą - neabejotinai viena iš pasaulio galingiausių šalių, kaip bežiūrėsi. Gana garsi karvėmis ant kelio, 5 žvaigždučių restoranais, kuriuose galima užsikrėsti tryda irba kirmėlėmis, užkimštais keliais ir unitazų nebuvimu.

Lietuvai Indija dar žinoma tuo, kad iš čia yra kilusi garsioji stebuklingoji Ajurvedos medicina, apie kurią giliau pasidomėję, dauguma paskui nieko girdėti nenori.

Indijoje gyvena tokie indusai, katrieji dažnam lietuviui nuo seno asocijuodavosi su brahmanais, budistais ir jogais, o dargi šnekantys visi sanskritu, taip kad šventa tauta tiesiog, aišku dabar daugelis labiau jau išsilavinę, tai daugiau žino...

Senos žinios

Nuo seno Indija garsėja darbščiais žmonėmis, turinčiais nestandartinį mąstymą, o taipgi ir visokiais meniškais išradimais, labai gražiomis mašinomis ir daugeliu kitų Afrikai būdingos kultūros grožybių

Lietuvai Indija yra įdomi tuo, kad "nėra prasmės" palaikyti su ja diplomatinius santykius. Bent jau taip veik 20 metų teigia visi URM vadai, todėl Indijoje Lietuva iki šiol neturi ambasados. Todėl neretas teigia, kad URM vadovybė, už užsienio politiką pagal Konstituciją atsakinga Prezidentūra bei visokie Seimo užsienio reikalų komitetai yra gauja nesusipratėlių.


Upd.

Nuo 2009 Lietuva jau turi ambasadą Indijoje. Tiksliau, nusprendė turėti, tai gal ir turės!


Įdomu

  • Nedaugelis žino, kad Indija yra daugiausiai pasaulyje filmų sukurianti šalis, gerokai lenkianti netgi JAV ir Meksiką kartu sudėtas
  • Dar nuo maždaug 1970 metų Indija turi branduolinį ginklą, nors formaliai ir nėra "teisėtame" branduoliniame penketuke.
  • Už viešą bučiavimąsi Indijoje numatytas laisvės atėmimas. Tai nors ir ne visada jie į tai labai kreipia dėmesį, turėkite omeny, kad pasibučiuosit su kuo nors ir čia pat suims.
  • Lyčių lygybė tenai visame gražume - vyrai ir moterys neturi teisės vienas prie kito prisiliesti netgi pasisveikindami. O ir kalbėtis tarpusavyje - blogas tonas ir vos ne pornografija.

Indija Lietuvoje

Taigi Lietuvoje irgi yra Indija - kažkoksai kaimas kažkur tai Šilalės rajone, kur jau gal ir gyventojų nebeliko, nors apie 2011 dar buvo registruoti 9 gyvi žmonės. Tai dabar jau gal yra žmonių, o gal ir nebėra. Nu bėga iš Indijos jie, nors tu ką.