Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prezidentūra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Prezidentūra - anoks nemažas rūmas, kiurkstantis Daukanto aikštėje, univeros prieigose. Senais laikais tai buvo ne kokia nors Prezidento rezidencija, o tiesiog kažkokia tai Generalgubernatoriaus Muravjovo būstinė, iš katros jisai valdė visą Lietuvą, korė žmones ir šiaip buvo žudikas. Tai tokia štai liūdna istorija.

O jau kai atėjo sovietmetis, tai ten buvo nelabai aišku, kas, bet kažkaip paskui pasidarė kažkokie meno darbuotojų rūmai, kuriuose aišku meno darbuotojai negyveno, o vyko išvis neaišku, kas ten vyko. Ale ilgainiui tie meno darbuotojų rūmai buvo visai apleisti, taip kad labiausiai liaudyje tapo žinomais, kaip garsusis Šunparkis, nes vidun į parką buvo nesunkiai galima prasmukti, tai žmonės šunis vedžiodavo pašikt ir pamyžt, nes kitur ne visad kas nors leisdavo. O dar labiau tai tas Šunparkis garsėjo tarp visokių alkoholikų ir šiaip studentų, nes milicija tenai nelįsdavo, tai būdavo galima girtuokliaut ir paskui miegot lauke pasigėrusiam, nes dėmesio nekreipdavo niekas - milicija mat žinojo, kad ten ir menininkų būna, o menininkų į blaivyklą vežt nevalia, nes kai kurie turi pernelyg gerus ryšius su kompartija.

Tai o paskui atėjo Nepriklausomybė ir tuos rūmus iš menininkų atėmė, o tada padarė Prezidentūrą, taip kad dabar visokie neaiškūs tipažai į vieną seniausių Lietuvos parkų neįleidžiami, kad negadintų vaizdo ir šiaip neužsiiminėtų nederamais dalykais. Nepaisant to kone kiekvienais metais pareigūnams papuola koks nesusipratęs tautietis ar užsienietis, katras galvoja kad tyliai truputį apdergus Prezidentūros kamputį nieko nenutiks. Taigi nutinka - nuolat policija per video kameras pamato, atbėga, sugauna ir suima.