Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kompartija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kompartija - pavadinimas tai sudurtinis žodis kilęs nuo kompanijos ir partijos. Kompartija mokino, kad vogti galima, nes kompartija savo "člienus" saugo. Taip sakė Svilelių fermos vedėjas[reikalingas šaltinis].

Dar nepriprusę asmenys kompartijos narius vadina komunistai, tačiau reikalas čia nėra toks jau paprastas: pilanaverčiai komunistai pasižymi aiškiais psichikos sutrikimais, paprastai simptomatika leidžia įtarti paranojinę schizofreniją ar bent jau, mažų mažiausiai - vangiąją schizofrenija.

Sovietų Sąjunga turėjo vieną kompartiją, katra vadinosi KPSS, tuo tarpu visokios Varšuvos Pakto šalys turėdavo lyg ir esą nepriklausomas, bet išties pavaldžias kompartijas, klausančias Politbiuro nurodymų. Bet štai laisvuosiuose Vakaruose tų kompartijų buvo gyvas galas, nes kurdavo jas visi, kas netingi: vieni - už SSRS pinigus, kiti - už Kinijos babkes, o treti, jau visai kvankštelėję - net ir iš savų lėšų. Tų kompartijų politinės pažiūros irgi atatinkamai svyruodavo: nuo socialdemokratiškų, kaip pas kokią Anglija kompartiją iki visai aiškių teroristinių, kaip pas kokias liūdnai pagarsėjusias Raudonąsias brigadas.

Vienok Lietuva prie Brazausko vienu metu apturėjo cielas dvi kompartijas: viena buvo LKP, o kita - LKP ant TSKP plaformos.