Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kinija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kinija - valstybė toli Rytuose, oficialiai - Kinijos respublika su laikinąja sostine Taivane, Taipėjuje. Taip pat Kinija yra ir neteisėta komunistų užgrobta šalis, oficialiai vadinama Kinijos liaudies respublika, su sostine Pekine.

Visa painiava tarp dviejų Kinijų atsiradusi tiktai todėl, kad viską suvėlė komunistai, remiami SSRS. Šieji užgrobė valdžią Kinijoje, tad vienintelė teisėta Kuomintang vyriausybė buvo priversta pasitraukti į Taivaną. Tuo tarpu šalį okupavusi nusikalstama komunistų valdžia nėra teisėta, todėl jos režimas turėtų būti vadinamas ne šiaip Kinija, o tiesiog komunistine Kinija ar Kinijos liaudies respublika.


Dar apie Kiniją

Kinija yra nuostabi šalis, katroje gyvena veik pusantro milijardo kiniečių. Jei ne Kinija, Krizė Lietuvai būtų pražūtinga, būtų dar blogiau negu jei nebūtų Europos Sąjungos. Kinijoje gaminamas visoks kiniškas fufelis po kokius 3 Lt. Visokiose parduotuvėse pilna to kiniško šlamšto, kurį paskum negaila išmesti. Net ir Lietuvos Trispalvė pagaminta Kinijoje.

Esminis istorinis faktas, kurio daugelis nežino - kad išties Kinija (Kinijos respublika) teisėtai yra Taivanas, kur valdo tęstinumą tebeturinti demokratiškai išrinktos Kinijos valdžios sistema. Tuo tarpu Kinijos liaudies respublika, kuri paprastai vadinama kaip Kinija - tai neteisėtas, valdžią užgrobęs ir demokratiškai išrinktą vyriausybę išvijęs komunistinis darinys. Deja, kadangi pagrindinės galios ir pinigai yra pas komunistus, pasaulis bendrauja su jais.

Kinai kalba kiniškai, reiškia - atbulai. Kai parašo ką nors tai nieko nesuprasi - gryni hieroglifai.

Madeinchina.jpg


Trumpa komunistinės Kinijos istorija

Kinų vadas buvo toks Mao Dzedunas, jis padarė revoliuciją, o paskui ruošėsi Didžiajam šuoliui, bet paslydo ir tėškėsi veidu į purvą. Dėl to šimtai milijonų kinų išmirė badu ar tiesiog šiaip buvo nužudyti. Mao sakė, kad Kinijoje irgi turi būti komunizmas, tik kiniškas. Tuo jis ir skyrėsi nuo kitų.

Kaip ir kitos komunistinės šalys, taip ir Kinija nemenkai bandė eksportuoti savo komunizmą į kitas šalis. Bene labiausiai pagarsėjęs tokio eksporto atvejis gerokai pralenkė netgi ir pačią Mao Kiniją - tai buvo Kambodža su Raudonaisiais khmerais.

Paskui Mao numirė iš kiniško komunizmo liko tik pavadinimas - baisiausias kapitalizmas su žmogaus organų prekyba ir vergovinio darbo lageriais tik papuoštas raudonomis vėliavėlėmis ir vadovaujamas komunistinių vadų. Gal tik tuo komunistiniu nežmogiškumu tasai kapitalizmas ir skiriasi nuo kitur, demokratijose esančio.


Kinija ir jos užsienio politika

Užsienio politikos požiūriu Kinija Lietuvai aktuali tuo, kad neprotingi URM veikėjai bijo bet kaip bendrauti su Taivanu ar Tibeto Dalai Lama, nes esą kinų valdžia supyks ir neleis į Lietuvą įvežinėti šūdinų kinietiškų prekių. Tai visai nepagrįsta baimė, nes lyginant su likusia Kinija Tibetas yra praktiškai tuščias ir jo nepriklausomybės norai kinams atrodo taip pat juokingai kaip kad jei Vilniaus taboras užsimanytų nepriklausomybės.

Dar labiau Kinijos bijo Obama, nes kinai pardavinėdami savo šlamštą užsidirbo tiek pinigų, kad nebeturėjo kur dėti, tai juos paskolino JAV, kuri už tuos pinigus perka dar daugiau kiniško šlamšto. Taip susikūrė tipiška finansinė piramidė. Bet piramidžių kinai statyti nemoka, tik sienas. Dėl to pasistatė per vidurį Kinijos Didžiąją Kinų Sieną, kurios pasižiūrėti už iš kinų pasiskolintus pinigus važiuoja amerikiečiai. Jei kinai supyktų tai amerikiečiai liktų be pinigų ir negalėtų jų vežti atgal į Kiniją, gautųsi vėl krizė iš kurios nebebūtų galima gelbėtis iš kinų pasiskolintais pinigais, nes kaip minėta jie jų nebeduotų.


Kinija ir Lietuva

Labai pastebėtina, kad Lietuvą Kinijoje gausiai reprezentuoja Maxima (ten tokią didžiulę Lietuvos ambasadą pasistatė ir užrašė, kad čia - Maxima). Iš tiesų Maxima Kinijai labai reikalinga, nes superka daug viokio kiniško fufelio ir neleidžia numirti skurstantiems amatininkams...

Seimo internetas irgi pritaikytas Kinijai, nes daug labai suinteresuotų kinų ieško verslo kontaktų Lietuvoej bei siekia čia apsigyventi, tuokdamiesi su lietuvaitėmis.

Šiais laikais jau kinams badas negresia, nebent pačioje tėvynėje, nes tie sugeba gerai uždirbti kitose šalyse, virdami savo maistą ir pardavinėdami jį, kaip ir kitas prekes.


Kinija ir pasaulinės problemos

Jei pasaulis atšils ir paskęs tai žinosim kas kaltas. Ogi Kinija, kuri visiškai sužlugdė 2009 m. Kopenhagos susitarimą dėl klimato kaitos neleidusi net turtingosioms šalims įsirašyti savo savanoriškų įsipareigojimų dydžio konkrečiais skaičiukais, o pakeitė tai kažkokiais miglotais siekių ir norų deklaravimais.

O po to dar ėmė rėkti drauge su kitais ambicingais skurdžiais, kad už klimato kaitą atsakingi Vakarai, kurie turi už tai brangiai sumokėti. Tuo tarpu Kinija pati yra tapusi didžiausia pasaulio teršėja ir tą taršą sėkmingai didina kiniškais tempais. Pekino gyventojai jau seniai būtų išmirę nuo smogo ir dulkių audrų, jei ne Olimpiada, dėl kurios kinai laikinai uždarė daugelį gamyklų ir netgi pasisodino biškį medžių, kad neuždustų atletai.