Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


URM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Užsienio Reikalų Ministerija - taigi toji, katra užu užsienį atsakinga Lietuvoje, visokie ten diplomatiniai ryšiai ir taip toliau.

Tai čia kadais gavosi toksai įdomus momentas, kad kai tik užsienio reikalų ministerijoj koks žmogus dirba, tai visokių daugybės leidimų reikia ir patikrinimų beigi pažymų, kad esi savas, patikimas, nenutekini informacijos, nesi šnipas ir taip toliau. Tai tas visas pažymas, patikrinimus ir taip toliau daro ir išduoda gi VSD, o ne kas kitas. Ir kažkaip ten dar senais laikais susisuko, kad VSD ten kišo ir kišo visokius savus žmones išimtinai, taip kad ilgainiui URM patapo tiesiog kažkoksai tai VSD filialas, kaip kokie poilsio namai beveik, o negandų atveju - ir prieglobstis bei užuovėja.

Tai taip ir matom, kai tik koks VSD pareigūnas prisišika tiek, kad nei žmonėse geriau nesirodyt, taip, kad nori nenori turi iš VSD pasitraukt, tai išsyk patampa tai kokiu nors ambasadoriumi, tai konsulu, tai kokiu nors įgaliotuoju ministru ar tai šiaip kuo nors nerišliu. Ir tai dar įdomiau, kad kur nors į užsienius ir kam nors neįtikusius lygiai taip pat puikiausiai išsiųsti galima - atsiduria žmogus užsieny ir nieko padaryt negali. Kaip kad buvo Vytautui Pociūnui.

Tai čia atatinkamai ir visa Lietuvos užsienio politika tokia - kai eina į ją vien susišikę ir kitaip susikompromitavę veikėjai, tai ir politika susišika ir susikompromituoja. Tai čia kad nebūti vien tuščiažodžiais, tai vat pavyzdžiui, pažiūrėkit į tokią šalį, kaip Indija, katra bene tik prieš metus Lietuvos ambasadą tegavo. Nors pagal visus rodiklius - viena iš kokių 5 galingiausių pasaulio valstybių, kaip bežiūrėtum.

Arba pavyzdžiui, kokie susišikėliai į URM nueina, pavyzdžiu... Ai, neminėsim čia, bet tai ir patys galit atsirinkti, kad ir po kokio valstybininkų skandalo pavyzdžiui.