Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Valstybininkai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Valstybininkai arba valstybininkų klanas - gi žinomasai įtakos tinklas, katrą vienas iš vanagų apskelbė, Valdas Vasiliauskas savo laikraštyje "Lietuvos Žinios". Tai netgi neaišku, kaip čia taip gali būti, nes nu negali būti - kur bespjausi - ten valstybininkas!

Valstybininkų klano ištakomis laikoma nelabai aiški tarpusavio pažįstamų grupelė, katra susibūrė dar apie 1988-1990 metus, kai nekurie partiniai, komsomolo ir panašūs veikėjai atrado kažkokių neaiškių interesų atkuriamoj Lietuvos valstybėje.

O dar spaudoje vis tuo pat metu vis buvo minimas kažkoksai žydrųjų albinų klanas, vis nesuvedant kažkaip galų, kur ten valstybininkai, o kur ten kito klano atstovai, tai daugeliui kilo įtarimų, kad tai vienas ir tas pat, tik vadinama skirtingai taip, tai aišku, kur jau čia ką atseksi, bet tai ir nebandom to atsekt, tai taip vat ir paminim, kad tiesiog kiti taip mini tokius paminėjimus, taip kad čia patys jau susigalvokit apie tai ką norit.


Pipedijai žinomi valstybininkai

Tai čia jau aišku, kad kai jau grupuotė tokia paslaptinga, tai vien tiktai spėlionės telieka, o ne žinojimas ar žinios, taip kad čia vien tik gandai tėra ir jokios informacijos, nesgi tik pro internetus ir prirankiot visokių atsitiktinių pavardžių tegalima...

Tai dar kaip kurie skirsto, kad yra du valstybininkų etapai kaip sakant, kur jie būrėsi. Ankstyvasis etapas - apie 1990 metus, o paskui ir vėlesnis - apie 1998 metus.

Ankstyvieji valstybininkai

Šieji dar kartais vadinami "valstybininkų klubu", mat tiesiog šiaip pažįstami berods buvo ar draugeliai kokie. Tai kaip sakant, įtakos gal ir turėjo, bet grupuotės lyg ir nesudarė, betgi statomi prie galimų valstybininkų ištakų irgi pirminio branduolio galimai.

Vėlyvieji valstybininkai

Spėjami valstybininkų lyderiai


VU TSPMI veikėjai


Įvairūs VSD pareigūnai

Įvairūs URM veikėjai

Dar visokie susietieji veikėjai

O čia šiaip dar iš visokių galų visokie neaišku, pro kur ir kaip susisieję:

Galimai susieti kieno nors buvo ir kiti socialliberalų frakcijos Seime nariai.

Kiti žymesni susieti nariai arba nenariai

Be abejo, be pačiųjų valstybininkų, dar vis linksniuojami kiti asmenys, galimai susiję, ar galimai nesusiję, bet kažko vis tarpais minimi ir siejami, kaip galimai įtakoti, ar per apgaulę ir be savo žinios įpainioti arba panašiai kažkaip išnaudoti, ar šiaip gal ne vietoj pasipainioję, o gal ir buvo ten kažkas, bet vis kažkodėl minimi, kai apie tai kalba užeina:


Pipedija atsiriboja

Pipedija kategoriškai ir vienareikšmiškai atsiriboja nuo galimų ar menamų gandų apie valstybininkų klaną. Tegul čia aiškinasi vanagai - Tomas Čyvas ir Valdas Vasiliauskas!