Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gediminas Kirkilas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Gediminas Kirkilas
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Restauratorius ir LKP propagandistas. Amžinai surūgęs kažkoks, nesibodi meluoti, o ir šiaip atrodo, kad Kirkilą jau seniai visi užpiso...

Kažkada buvo tapęs ministru pirmininku visos Lietuvos, tai ta proga pasiskelbė, kad svarbiausias jo tikslas išgyvendint korupciją. Ir kad jei tai jam nepavyksią per kažkokį labai trumpą laiką, tai atsistatydinsiąs. Tai kaip jūs manot, ar atsistatydino?

Prieš ekonominę krizę neigė net menkiausią jos tikimybę. Greičiausiai neigia ir dabar, krizės metu, tik kadangi nebėra valdžioj tai niekas jo negirdi ir nespausdina. Nu gal dar jo daktaras išklauso[reikalingas šaltinis]

2K (Kirkilas ir Kubilius) projekto strategas ,vienas iškiliausių politikų Lietuvoje.2K projekte,kaip partneris ,užėmė aktyvią poziciją,priešingai,nei Kubilius,kuriam nuo vaikystės patinka būti pasyviam (nuo Sąjūdžio laikų gerai žinoma sparnuota Kubiliaus frazė "vis vien kaip nors bus").

Žinomiausios frazės

  • "Lietuvoje korupcijos nėra" (čia taip pareiškė, kai praėjo tas terminas, per kurį žadėjo korupciją išgyvendint)
  • "Rytis Juozapavičius gali visko prisigalvoti" (čia kai suėjus tam terminui, Transparency International paskelbė, kad korupcija Lietuvoje ne tik viena didžiausių Europoje, bet dar ir stabiliai išaugusi, Kirkilui bevaldant)

LSDP sąrašo numeris 1.png