Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Andrius Kubilius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kubilius)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Andrius Kubilius
Kubilius, pranešantis apie naują valstybės biudžeto planą

Andrius Kubilius, o dažniau - tiesiog Kubilius (o kai kurie išvis sako - Kubilas) - tai piktas dėdė, Lietuvą nuvaręs šunkeliais [reikalingas šaltinis]. Krizių premjeras, taip jį kažkada pavadino Veidas. Dar žinomas, kaip koncervas irgi Tatos pakalikas, o nūnai - ir jojo pamaininkas. Važinėja dviračiu ir suka tik į dešinę. Dar giminingas su tikimybių teorija, nes ten kitas Kubilius garsus viską išrado, bet vis tiek - fizikas, o ten, jau ir mąstysena ir kompanija sava. Tas ir matosi, iš apačios ypač...

Dar visi žino, kad pasaulinę ekonominę Krizę sukėlė Kubilius - čia niekam ne paslaptis. Ale vat, kai jau koalicijos partneriai ragina apmauti rinkėjus ir laužyti pažadus, tai čia jau stiprybės ižbandymas aiškus...

O vat dar visokie paksuoliai jau renka parašus dėl interpeliacijos Kubiliui, tai galvoja, kad, kai nuvers Kubilių, tai ir Krizė savaime baigsis. O gal dar galvoja, kad jie moka šalį įklampinti į didesnę krizę, o gal šiaip atrodo - dėl mados tos interpeliacijos, nes niekaip negali atsikvošėti po Apkaltos, gi dar kiti visai jau kalba apie kažkokį kubilizmą, bet tai jau tų kalbų kai paskaitai, tai jau pradedi galvoti, kad gal jau geriau Kubilius, nes galgi visgi ne toks jau jis durnas...

Naujienos:

  • Įsismarkavęs Andrius Kubilius suskubo uždrausti seksą - lytinius sąntykius! Tai su gimstamumu natūraliu būdu viskas kaip ir jau parišta?
  • Pasirodo ponulis sugeba nužvelgti ir ateitį. Po to, kai sekmadienio pavakarę į lauką šiaurinėje Latvijoje, pystelėjo savadarbis meteoritas, Latvijos žiniasklaida pasigavo cituoti Lietuvos premjerą Andrių Kubilių. Šis birželio 9 dieną, kalbėdamas per Lietuvos radiją, pareiškė, jog tikimybė, kad Latvija devalvuos latą, yra lygi tikimybei, kad ant Latvijos nukris meteoritas. Net jei Kubilius spėdamas ateitį neprimatė klastotės, tai ir Lietuvoje jo žvilgsnis dažnai būna trumparegis.
Kubilius bybysBubilius kybys
Štai taip tiesiai entelektuali liaudis reiškia savo nuomonę apie Kubilių ir dar nevengia drąsiai įsiamžinti prie jos. Solomonas - kairėje

Liaudyje apie Kubilių

  • Gegužės pirmąją kažkokie radikalai nešė plakatą, kad Kubilius - bybys, tik bijojo parašyti teisingai, o Pipedija nebijo, nes niekas nežino, apie kurį Kubilių ten parašyta, nors visi įtaria...
  • Kaimuose sklinda gandai, kad pasiekėme kubilo dugną. Tai reiškia kad mes jau sėdim Kubiliaus šiknoj? Va kodėl aplinkui taip smirda...
  • Miestuose gi - ten, kur koncentruojasi valdininkai ir politikos apžvalgininkai - Kubilius vadinamas dar "Raiteliu be galvos". Kodėl "be galvos" - negali paaiškinti net Valatka, nes, kaip matome nuotraukoje, galvą jis vis tik turi.

Kubilius apie ekonomiką

Ekonomika yra kaip statinė, na kaip kubilas (Pipedija mano - ekonomika valstybėje turinčioje atviras sienas labiau panasi i meteorologiją). Kubilius-tai žmogus,kuriam viskas yra labai aišku ir labai paprasta.Reikia tik pakelti dar nepakeltus mokesčius ir Lietuva (žr. Kubilistano CCP) jau po metų laimėtų Euroviziją,Pasaulio futbolo čempionatą ,įsivestų eurą ir net rastų jaunikį Švedijos princesei.

Ufologija

Ufologai lygindami Kubiliaus galvos proporcijas su kūnu bei nagrinėdami kaukolės formą (gerokai didesnis nei paprastų žmonių viršugalvis), nesunkiai nustato, kad Kubilius yra gerųjų ateivių rasės atstovas. Dėl to jis ir sušvinta Lietuvos padangėj, kai tik kokia krizė prasideda, o jai pasibaigus vėl grįžta į vegetacinę būseną. Galbūt dėl to jis turi problemų ir bendraujant su visuomenę, įsivaizduokit, atskristumėt Jūs visą kelią iš Marso gelbėti Lietuvos iš krizės, o čia čiabuviai dar kokias tai pretenzijas kelia - tikrai būtų pikta.


Andrius Kubilius - blogeris

Andriaus Kubiliaus Blogas.png

Taigi Andrius Kubilius gi patapo kažkadais pirmu Lietuvos politiku, įsitaisiusiu blogą. Tai truputį parašinėjo ir jau 2003 metais tą savo blogą apleido. Tai štai ir prašom, kai dabar kiti visokie politikai tik ir terašinėja į internetus visokius, patį pirmą tokį mados pradininką ištiko feilas.

Tai štai taip ir gaunasi, kad jei koks blogeris nueina į politiką, tai ir baigiasi visokių tinklaraščių rašymas.

Anekdotas

Taigi toksai anekdotas pasakojamas apie Andrių Kubilių:

O kartą Kubilius numirė ir aišku brovėsi į rojų. Tai prieina prie švento Petro ir sako:
- Įleisk, aš gi už šeimos koncepciją buvau, religij diegiau, bažnyčią dariau privaloma visiems
O šventas Petras jam sako:
- O nors vieną gerą darbą padarei be šitų kliedesių?
Tai Kubilius ir sako:
- Kaip tai nepadariau, o kad numiriau, tai čia ką, jau labai blogai?

O tai irgi ir kitas sklando:

Susitinka kartą Kubilius su Lukašenka, o šis ir klausia:
- Girdėjau, kad Lietuvą parduodi?
- Taip, - sako Kubilius, - o tau su žmonėmis reikia, ar be?
- Geriau tuščią, - sako Lukašenka.
- Gerai, - taria Kubilius, - bet tada dar porą metų reiks palaukti.