Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Veidas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Veidas - anoks žurnalas gi apie veidus, veidelius, veidukus ir ne tik juos

Veidas - žymus žurnalas, o ir redagtoriai ten žymūs, štai netgi Audrius Bačiulis tenais rašo apie politines peripetijas, gi dibilai kartais neskiria ir galvoja, kad čia kokios Verslo Žinios ar netgis Žmonės, kai išties žurnalas priešingas, iškilus ir dvasingas, specialiai pseudointelektualams skirtas.

Taigi, jei esate koks nors biezdarius ar šiaip oluchas, gerą įspūdį verslo partneriams ar prabangioms moterims padarysit, įsigiję žurnalą "Veidas" ir pasidėję gerai matomoje vietoje, o dar kad jumis patikėtų, tai aptrinkit, kad atrodytų, lyg smarkiai naudojamas ir suskaitytas.

O dar "Veidas" apsijuokė kartą, kai pacitavo Pipediją, rašydamas apie kažkokias rašliavas, tai matomai nutarė pademonstruot skaitytojams, kas yra grafomanija, todėl ištisą pastraipą įdėjo iš Pipedijos[1], nes gi ir jiems reikia anekdotų skyrelio!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.