Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Audrius Bačiulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Čia niekuo nesusijusi nuotrauka iš senų laikų, niekaip čia nesisieja, mes ją tik šiaip internetuose suradome, bet su aprašomo straipsnio herojumi ji neturi nieko bendra, o panašumai jei ir yra, tai grynai atsitiktiniai.

Audrius Bačiulis dar buvo žinomas kitais visokiais pavadinimais - tokiais kaip Protingas Chamas ir panašiai, bet gal tai ir visai kiti žmonės, niekuo nesusiję. Nesulyginamai geras visų dalykų žinovas, ekspertas ir sąmokslų atskleidėjas, puikiai žino, kad tikrai bus kitaip, nei valdžia sako, ir visokie užingridai nieko čia nelaimės.

Pilna to žodžio prasme, Audrius Bačiulis yra didis žmogus. Tiek apimtimis fizinėmis, tiek mentalinėmis. Taip pat gi ir garsus Donaldo Trampo gerbėjas ir palaikytojas, o taip pat ir vietinių LTAnon idėjų inspiruotojas, didis politikos apžvalgininkas, ginkluotės ekspertas ir ekonomikos guru, ir taip toliau. Dabar labiausiai žinomas iš savo gilių įžvalgų, kurias išspaudžia iš kažkokių tai savo kūno gelmių ir paskleidžia į aplinką per kokius tai internetus.

"Geidžiamiausias Lietuvos senbernis", "Apžvalgininkas su kvapu" taip sakydavo ant ilgamečio "Veido" žurnalisto, daugybės straipsnių, tarp kurių net publikacijos lenkų kalba (!), autoriaus...


Audrius Bačiulis ir Andrius Kubilius

Anuomet, kai buvo kažkokie tai 2000 maždaug metai ir siautėjo Rusijos krizė, Andrius Kubilius irgi buvo Premjeras. Tai Audrius Bačiulis buvo Andriaus Kubiliaus atstopvu spaudai tada. Tai Audrius Bačiulis gali jam tiesiai pasakyt: "Nu baik tu, Andriau", tik kažin ar dabar bepasako...

Išties tai nei tada Kubilius klausė Bačiulio, ne vėliau, tik vat tasai įvaizdis gana ilgai buvo išlikęs.

Audrius Bačiulis ir Pedivikija

Taigi anas buvo aprašytas Pedivikijoje maždaug taip: Audrius Bačiulis (g.) - žurnalistas, Lietuvos vidaus ir užsienio politikos apžvalgininkas, žurnalo „Veidas“ apžvalgininkas. Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus rinkimų kampanijos dalyvis.

Tai paskui labai greitai buvo uždėta tipiška lentelė, kad tipo anas neatitinka Vikipedijos reikšmingumo kriterijų, kuo sekant jis ir buvo iš tenais ištrintas, kaip nereikšmingas. Tai aišku, oluchai iš Vikipedijos taip ir iki šiolei nežino, kad ištrynė dešiniųjų klerikalkonservatorių ir liberastų ideologą, katras savo įtakingumu kai koks ištisinis Gebelsas ir netgi gal daugiau, nes visos ultradešiniųjų kalbos irgi demagogijos pirmiausiai būna sukuriamos būtent šiojo lūpomis, o jojo teiginiai - kadaise netgi buvo tikrasai Kubiliaus ir jo pakalikų balsas, nes šieji ilgai viena ausim vis klausydavo, ką Audrius Bačiulis sako, o tada patys perpezėdavo per visur.

Taip kad čia yra tikras šešėlinis kardinolas, apsimetantis niekam nežinomu asmeniu. O Vikipedija - giliai feilinantys durniai.

Tiesa, einant laikui situacija pasikeitė - nors prieš dvidešimt metų išties Audrius Bačiulis turėjo labai didelę įtaką TS-LKD, ilgainiui ta įtaka mažėjo, paskui dar labiau mažėjo, dar labiau, o galų gale Audrius Bačiulis teliko idėjiniu LTAnon inspiruotoju ir vietinių lietuviškų incelių dvasiniu guru. Dabar jau kiekvienas marginalas tiesiog priklausomu tampa nuo Bačiulio ir Ramanausko laidų klausymo, kur Ramanauskas bando subtiliai iš Bačiulio daryti bajerius, o Bačiulis užsivedęs peza savo gilias įžvalgas.

Taigi, dabar jau Vikipedija galėtų ir įsidėti sau straipsnį apie Audrių Bačiulį, tačiau visvien vis dar neįsideda, nes matyt kad yra pernelyg atsilikusi.

Tai dar visokių istorijų

Čia kartą taip atsitiko, kad 2010 anas pas konservus suvažiavime kažkokiam buvo, tai ėmė ir prismaugė kažkokį su telekamera neaiškų, katras lindo begirtuokliaujančius žmones filmuot, tai paskui per visą Rusiją aidėjo straipsniai, kaip Kubiliaus patarėjas primušė cielus 11 rusų žurnalistų vien už tai, kad tie išdrįso su juo rusiškai pasisveikint. Tai čia žemiau - visa ta istorija kaip rusų kalba buvo, nuosaikiame variante, čia tą istoriją kažkokie iš Naši atėję į Pipediją, papeistino:


В Литве избили журналистов, которые разговаривали по-русски

Вильнюс, Литва, Август 21 (Новый Регион, Иван Смирнов) – На оператора русскоязычной телекомпании «Первый Балтийский канал» Михаила Андриянова и его коллегу Максима Попова напали члены литовской партии консерваторов «Союз Отечества» за то, что журналисты говорили по-русски.
Директор вильнюсского бюро ПБК Саулюс Сондецкис уже заявил, что нападавшие испортили принадлежащую компании видеокамеру. Компании нанесен материальный ущерб в размере 700 литов (200 евро).
В комиссариате полиции Клайпеды также зарегистрировано заявление представителя ПБК в Клайпедском регионе Михаила Андриянова. По его словам, в субботу, около 20 часов, в гируляйском лагере «Жуведра» во время слета партии «Союз Отечества» двое мужчин в майках с символикой этой партии не разрешили ему снимать мероприятие, схватили за кинокамеру и испортили ее.
Андриянов рассказал, что от рук нападавших, которые, вероятно, находились в нетрезвом состоянии, пострадал Максим Попов, проходящий в Литве журналистскую практику. Его насильно закрыли в домике, потребовали стереть весь отснятый материал, отняли камеру и мобильный телефон. Попов успел позвонить Андриянову, и тот прибыл на место происшествия.
Во время разговора Андриянова с членом сейма Литвы Юргисом Размой снова появились мужчины. Один из них схватился за видеокамеру, снимавшую парламентария, другой со спины стал душить находившегося рядом фотокорреспондента одной из литовских газет. Вскоре стычка прекратилась, однако двое нападавших по-прежнему пытались помешать журналистам исполнять свои обязанности. Не помогли даже просьбы Юргиса Размы.
«Каким был их мотив? Они заявили, что российское телевидение здесь снимать не будет. Позже еще проговорились, что могут извиниться хоть перед кем, только не перед русскими», – заявил Андриянов.
Одним из инициаторов расправы предположительно был журналист, работающий в журнале Veidas, политический обозреватель Аудрюс Бачюлис. По его словам, «эти папарацци плохо себя вели – ходили по лагерю, высматривали и снимали, как люди отдыхают и выпивают».
Бачюлис заявил, что «это всем очень не понравилось», и пошел «объясниться» с журналистами. Чтобы уладить конфликт, Аурюс Бачюлис якобы предложил продать ему видеокассету.
Во время слета пострадал также литовский журналист Бронюс Бейновавичюс, но никаких претензий он пока не предъявил.