Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2010

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2010 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2009 ir prieš 2011 metus. 2010 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.

2010, šiaisiais metais, mes stebime, kad baigėsi emigracija, o jau prasidėjo evakuacija, tai kaip sakant lyg žiurkės bėga išu skęstančio laivo, kuriame šeimininkauja Bubilius Kybys, o idantinai evakuacija paspartėtų, tai dar įvestas ir PSD, gi juk ne veltui toks dalykas daromas.

Žmonės gi kalba, kad teisėsauga supuvus, o tą rodo Drąsiaus Kedžio byla ir besikurianti Garliavos respublika, o kaip ten išties, tai pamatysim, nes kiti gi sako, kad tai tiktai viešųjų ryšių akcija, kad visokių budulių dėmesį nuo mokesčių atitraukt.


Svarbiausi 2010 metų įvykiai

Šitais 2010 metais buvo daug visokių įvykių:

  • Instagramas atsirado, kaip socialinis tinklas, kuriame netgi rašyti negalima, o galima tik dėti paveiksliukus, ir netgi negalima iš kompo prisiregistruoti, o tiktai iš smartfono. Upd.: Aišku, dabar gali ir iš kompo prisiregint, bet vis tiek rašyt dar negali.
  • Haitis patyrė klaikų žemės drebėjimą nuo kurio žuvo apie 230 tūkstančių žmonių. Viską pablogino dar ir tas, kad toje šalyje ėjo perversmai ir perversmai, tai valstybė buvo pavirtusi į visišką nesąmonę, negebančią pasirūpinti visiškai niekuo.
  • Graikija tiek išsileido su pinigais ir prasiskolino, kad ėmė grąsinti visai ES, kad apsibankrutuos ir visi už ją sumokės. Tuo pačiu nekas ėmė darytis ir Airijoje, ir dar kažkur, tai parėjo kalbos apie tokią naujai susidariusią PIGS ar tai PIIGS ekonominę grupę.
  • Prasidėjo Arabų pavasaris, nebūtinai daug gero atnešęs, o daug jovalo, bet kitą vertus, ir sudorojęs daug visokių senų diktatorių.
  • Kirgizijoje įvyko dar kokia tai pasikartotinė revoliucija
  • Nigerijoje įvyko eilinis valstybės perversmas
  • Lenkijos delegacija skrido į Rusiją, tarp jų - ir Lenkijos prezidentas Lech Kaczyński, ir daug kitų aukščiausių šalies vadovų. Prie Smolensko lenkų lėktuvas buvo numuštas, žuvo 96 žmonės. Rusija numušimą neigė, Lenkija tylėjo, nors vienas po kito vis daugėjo ir daugėjo įrodymų, kad tai buvo ne šiaip lėktuvo sudužimas, o tyčinis numušimas. Lenkijos tylėjimo priežastis akivaizdi - pripažinus numušimą, tektų imtis atsakomųjų veiksmų, o visos aukščiausios vadovybės sunaikinimas per diplomatinį vizitą - tai ne kas kita, kaip atviras karo aktas. O karo su branduoline valstybe niekas nenori ir negali. Tai vietoje atsako Lenkija ėmė tyliai, bet labai sparčiai ir nenumaldomai ginkluotis, kad jei Rusija tokius savo veiksmus išplės, tai kad būtų kaip gintis.
  • Apple išleido iPad kompiuterį, kuris lietuviškai vadinamas kaip tapšninukas arba kartais, sutrumpintai, tapšniukas, o jei pilnesniu pavadinimu - tai tapšninis kompiuteris arba kompiuteris su tapšnine vartotojo sąsaja.


Įdomybės apie 2010 metus

  • 2010 metai yra kaip 20 ir 10, tai pirmas iš šitų skaičių dvigubai didesnis už antrą


2010 metų mėnesiai

2010 metais buvo šie mėnesiai:


Prieš 2010 buvo 2009 metai, kurie irgi buvo įdomūs, tai siūlom apie juos būtinai paskaityti, o jau vėliau buvo ne tokie įdomūs 2011 metai.