Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Liepa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Liepa" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Liepa yra metų mėnuo, kuris pasitaiko kiekvienais metais[reikalingas šaltinis]. Liepos mėnuo būna po Vasario mėnesio, o po Kovo mėnesio būna Birželis.

Atsiprašome už aukščiau parašytas eilutes, nes jas parašė kažkoksai Vikipedijos administratorius, kai kadaise Vikipedijos adminai atrado Pipediją. Tai jiems pasirodė labai juokinga rašinėti tokias ikimokyklinio banalumo nesąmones, kurios netgi kokiai nors Juokopedijai neatrodytų kaip aukštas lygis.

Šia proga norime tiesiog pasakyti, kad išties Liepa ateina po Birželio, o po jos būna Rugpjūtis. Vienok nors liepos pradžioja paprastai gauname vasariškus orus, bet taip būna ne visada - yra buvę vasarų, kai ištisą savaitę temperatūra laikėsi mažiau kaip 10 laipsnių, o kažkuriais metais žmonės sakėsi matę trumpam krentantį sniegą. Taigi, tokia ta lietuviška vasara - trumpa ir ne kasmet pasitaikanti.

Visgi dažniausiai vasara būna, ir gal jau toksai sutapimas, kad ta vasara būna liepos mėnesį. Deja, kadangi trumpa, tai jau kartais link liepos galo ima orai vėsti ir tada jau darosi ne taip gerai. Paskui gi ateina ankstyvas ruduo, kartais su šalnomis jau rugpjūtį.

Paprastai Liepa prasideda nuo Liepos 1, o baigiasi Liepos 31, o jau paskui būna Rugpjūtis.


Liepos mėnesio kalendorius

Liepos mėnesis (arba mėnuo) susideda iš šių kalendorinių dienų: