Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Apple

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Apple kompanija išpampo tiek, kad bankrotas jiems jau nebegręsia - nors prieš porą dešimtmečių jie buvo visiškai ant žlugimo ribos. Vienok, pasikvietę seną savo įkūrėją, kurį patys kadaise išmetė - Steve Jobs, ne tik pakilo iš šūdo, bet ir išaugo tiek, kad sunku dabar su kuo nors juos ir besulyginti.

Aišku, daugelis sako, kad po Steve Jobso mirties Apple vėl pasuko į tą pačią šikną, kurioje kadaise buvo. Tačiau jei ir pasuko, tai keliauti reiks ilgai, nes Steve Jobs tai kompanijai padarė tokį kapitalą, kad ji dar keliasdešimt metų egzistuos kaip monstras, netgi jei niekas iš jos nieko daugiau nebepirks. Kita vertus, neatrodo, kad niekas iš Apple nieko nebepirktų...

Aišku, daugelis tų, kad Apple telefono įsigyti neįstengia, vis dar pyksta ir plūstasi, kad čia tiktai hipsteriai tuos daiktus naudoja...


 Error.JPG 
Šlamšto pavojus! Apple yra per didelis šlamštas, kad Pipedija jį rekomenduotų!

Apple - puikioji kompanija, visų hipsterių bažnyčia ir džiaugsmas, nes gamina visokius iPod, iBook, iPad, iPhone bei kitus iShit klasės įrenginius. Reikia pripažinti, kad tie įrenginiai yra gražūs, patrauklūs, kokybiški ir prabangūs, tad gal tiesos tuose susižavėjimuose Apple produktais ir yra.

Vienok jei šūdas būtų gaminamas Apple firmoje, tai anas būtų blizgantis, baltas ir iškakoti jį gautųsi nebent nusipirkus išskirtinį iToilet unitazą.

Dar kiti sako, kad Apple yra blogiau už Microsoft, nes jei šioji ir kuria nepatogias, negražias, lūžtančias, apsivirusuojančias ir taip toliau programas, jinai bent jau neturi tokių nežmoniškų tuntų visiškai bukų fanatų, su kuriais neįmanoma susišnekėt, nes anie pasikėlę ir vaizduojantys kažkokius ten ufonautus.

Visgi teisybės dėlei pasakysim, kad daugiausiai blogų žodžių apie Apple yra pasakoma tiktai iš pavydo.