Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


IPod

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip vat visgi gal iPod mažiau pavojingas žmonių gyvybėms, nes su juo gal nebent kokia elektra nutrenks blogiausiu atveju, kurios senobinėse radijose gal nebūdavo

iPod - tobulasai MP3 grotuvas nuo Apple, katras atrodo, kaip mobiliakas, bet neduoda niekur skambint ir kainuoja kelis kart daugiau už bet kurį kitą grotuvą. Bet užtat ten turi kažkokių neaiškių navarotų, dėl kurių Apple fanai nuolat spangsta.

Taip kad ir mes rekomenduojame - pirkite iPod ir džiaukitės, vaizduodami, kad turit mobiliaką!

Pirmas iPod grotuvas buvo išleistas 2001 metais, o praėjus kuriam laikui, ne tiek jau smarkiai jį patobulinus, gavosi ir pirmas iPhone telefonas. O paskui gavosi taip, kad galų gale visi iPod tapo tiesiog tais pačiais, kaip ir iPhone, kur galima daryti viską, bet nėra SIM kortelės.

Tai šitą SIM kortelės nebuvimą galų gale kai kurie gudriausi ir įtariausi netgi ėmė laikyti privalumu, nes kai nėra tos kortelės, tai niekas negali tavęs sekti, netgi mobilus operatorius, tai niekas nežino tavo vietos. O ryšiu tai naudotis galima ir toliau, jei tik yra koks nors WiFi. Taip kad geras privalumas, turėkite omeny, jei kada nors nuo visų slapstysitės ir norėsite, kad kokie nors reptilijanai jūsų nepagautų.