Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ropliažmogiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Reptilijanai)
Jump to navigation Jump to search
Tipinis šiuolaikinis kultūros iškrypimas, sukurtas, siekiant ropliškumą padaryti įprastu žmonėms ir sumažinti neigiamą požiūrį į ropliškų civilizacijų veiklą žemėje - Lizard Man, vienas iš daugelio implantus bei tatuiruotes kultivuojančių ir populiarinančių iškrypėlių, neabejotinai naudojamas, kaip driežažmogių reklama
Driežažmogio skulptūrėlė, aptikta Afrikoje, padaryta dar prieš 17 tūkstančių metų, liudija, kad senais laikais susidūrimai su driežažmogiais buvo įprasti

Ropliažmogiai, dar vadinami driežažmogiai arba reptiloidai - viena iš kosminių rasių, spėjamai iš Drakono arba Slibino žvaigždyno Alfa žvaigždės. Driežažmogiai yra reptilijos, savo sudėjimu artimos humanoidams, tačiau turinčios būdingus roplių bruožus - žvynus, pailgus akių vyzdžius, smailus priekinius dantis, ilgus ausų spenelius. Driežažmogių kolonija Žemėje įkurta mažiausiai prieš 17 tūkstančių metų (tuo laikotarpiu datuojami pirmieji driežažmogių atvaizdai - primityvių Afrikos kultūrų skulptūrėlės). Pagal mokslininkų paskaičiavimus, šiuo metu Žemėje yra nuo 4000 iki 21000 driežažmogių, per savo valdomas organizacijas kontroliuojančių praktiškai visą planetos veiklą.

Ropliažmogių kultūra

Apie ropliažmogių arba driežažmogių kultūrą žinoma mažai. Spėjama, kad ji susijusi su ypatingai cinišku požiūriu į vertybes bei kraštutiniu individualizmu. Skirtingai, nei žmonės, driežažmogiai nejaučia šeimyninių, giminystės, draugystės saitų, santykius vertina išimtinai turtinės naudos ir hierarchijos požiūriu. Visuomeninė driežažmogių struktūra pagrįsta absoliučiu hierarchiniu pavaldumu.

Manoma, kad ropliažmogių elgsenoje dominuoja tipiniai ropliški, grobuoniški instinktai (su tuo siejamas ir "drakoniškas" jų įvaizdis): visi, kas priklauso kitoms rasėms, jų požiūriu yra tiktai aukos, maistas arba vergai. Driežažmogiai pasižymi aukštu intelektu ir klasta (su tuo siejamas "gyvatiškas" jų įvaizdis): jokių moralinių skrupulų, prieraišumo jie neturi, tiktai sugebėjimą išskaičiuoti savo veiksmus toli į priekį.


Ropliažmogių veikla Žemėje

Ropliažmogiai arba driežažmogiai, kaip spėjama, užsiima Galaktine prekyba sunkiaisiais metalais - auksu, sidabru, platina, iridžiu ir pan., užgrobdami gyvenamas planetas ir jų gyventojus paversdami per telepatines bangas kontroliuojamais vergais. Ilgainiui visa užgrobtos planetos civilizacija perorientuojama į driežažmogiams reikalingų metalų gavybą ir kaupimą.

Žemėje su driežažmogių kontrole siejamas Iliuminatų ordinas, per kurį valdomos visos pasaulio vyriausybės, bankai, žiniasklaida ir religijos. Senoveje, kai žmonių buvo nedaug (iki kelių milijonų), driežažmogiai galėjo tiesiogiai dalyvauti valdyme, tačiau vardan sunkiųjų metalų gavybos našumo didinant vergų (žmonių) skaičių, driežažmogiai buvo priversti pasitraukti į nematomą veiklą. Per tą laiką buvo išvesta ir speciali, telepatinėms komandoms bei hipnozei itin gerai pasiduodanti žmonių veislė, kuriai perduota dalis driežažmogių DNR. Ši veislė siejama su valdančiosiomis pasaulio šeimomis, tokiomis, kaip Rotšildai, Vindzorai ir pan., veikiančiomis, kaip iliuminatų valdančioji viršūnėlė.

Būtent ropliažmogiai, kaip manoma, šiuo metu sistemingai visose valstybėse diegia psichotronų tinklus per mobilaus ryšio tiekėjus, skirtus visuotinei psichikos kontrolei.


Konkuruojančios civilizacijos

Spėjama, kad taip pat Žemėje gali būti ir kelių kitų civilizacijų atstovai. Kaip viena iš kosminių rasių, turinčių kitus interesus, numatoma ašuonkojų kilmės grupė, siejama su Ktulu. Tačiau ropliažmogiai laikomi įtakingiausia Žemėje iš tų rasių, su kurių veiklos pasekmėmis mums tenka susidurti, jų pėdsakai aptinkami įvairiausiuose žmonijos kultūros reiškiniuose.


Dar žr.