Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


PC

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

PC, - tai pysiukas, betgi su pimpalu neturi nieko bendra matomai, nesgi taip tiesiog kompiuteris vadinamas. Gi susidarė tie PC kažkadais iš tokios IBM firmos, katra išleido pigius, nors ir šūdinus kompiuterius, pavadintus "IBM PC". Tai ten gi buvo taip įdomiai, kad IBM galvojo, kad niekam neįdomu tie kompiuteriai, bet kažkokie ten technariai laisvalaikiu naudotis galėjo IBM laboratorija, tai iš pigiausių ir šūdiniausių 8 bitų periferijų, panaudodami pigiausią tuo metu 16 bitų procesorių 8088, padarė pigų gargarą, katras buvo negana to, dar ir lėtas. Nes tuo metu jau buvo visai kitokie procesoriai rinkoje, visokie ten Z8000 ir 68000, katrie buvo daug kartų greitesni ir niekas tokių nesąmonių nedarydavo.

Tai žinoma, kažkas iš IBM vadovybės paskaičiavo, kad kompiuteris vertas gaminimo ir per visus savo visokius platinimo kanalus anas buvo išplatintas, o čia dar Microsoft pasimaišė su savo DOS, tai gavosi taip, kad šūdiniausios architektūros kompai, turėję šūdiniausius procesorius, tapo labiausiai dominuojančiais.

Taip kad ir turim tai, ką turim. O paskui būdavo, kaip ten PC savininkai stebisi, kaip kokie nors PowerPC savininkai džiaugiasi savo kompiuteriais, turinčiais du kartus mažiau megahercų ir nesupranta, kaip tie visokie Makai su tais tokiais lėtais procesoriais dirba gerus 10 kartų greičiau. O adminai visokie dabar tik keikiasi, kad wimdozė šūdas ir tie visi PC yra lievi.