Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Teisėsauga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Teisėsauga - tai tie, kas saugo teisę. Nes ir žodis gi nuo to - "teisę saugoti". O kas yra teisė? Teisė - tai toks abstraktus imperatyvas, o kaip ir visi imperatyvai, jis įtakoja ir suteikia tikslą tam tikrai žmonių grupei. O kas ta žmonių grupė, kurią verčia veikti teisinis imperatyvas? Tai aišku, kad tai teisėsaugininkai visokie. Taip kad, kaip matome, tai viskas akivaizdu: teisėsauga yra tasai dalykas, katras saugo teisėsaugininkus.

Tai vat čia mes aišku labai logiškai paanalizavom, o kaip realybėje yra? Ogi akurat! Taip ir realybėje yra!

Tai kaip ten dar liaudy sako, mentas mentui akies nekerta, prokuroras prokurorui bylos nekelia, o teisėjas teisėjo nenuteisia!

Taip kad vat čia ir matome, aiškiai, kaip ten ir kodėl visa ta prokuratūra, teismai, policija ir taip toliau. Tai vat ir skandalai vis kyla visokie. Tai dar su policija gal mažiausiai, o su prokuratūra jau daug daugiau, o apie nenugalimą teisėjų klaną jau krūvą metų visi kalba ir nieko padaryt negali, nes tai ten konstitucinė krizė, tai ten konstitucijos šmėkla, tai ten dar kas nors, vat jums ir prašom!

Tai jau ir aišku, kaip neretas žmogus nusivilia. Betgi teisybės dėlei reikia pasakyt, kad nusikalstamos gaujos jau nesiautėja šiais laikais, nes visgi per daugelį metų kažkaip teisėsauga bent jau dalį aptvarkė, o ko neaptvarkė, tai gal dar aptvarkys, bent jau taip daugelis tikisi.

Kiti gi dar pastebi, kad jei jau teisėsauga orientuota tik į bausmes, o ne į prevenciją, tai čia jau prevencijoms valdžia vis pinigų gaili, tai aišku, kad niekas ir nepasikeis, jei jau taip bus, ypač, kai policininkai būna priversti basi piketuoti, nes neturi net pavalgyt iš ko.