Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Policija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Seniausią policiją turi anglai, tai ir tradicijos gi puikios, betgi dažniausiai visgi tokius cirkus tik neviešai pamatysite, taip kad čia žinokit reta ir istorinė nuotrauka

Policija - vienas iš įdomiausių reiškinių, vėlgi neturintis jokio mokslinio paaiškinimo. Policijoj dirba pareigūnai. Šiems, teoriškai, mirtinai reikia batų, o anie ateina prie Seimo ir stoviniuoja sau basi, taip demonstruodami, kad netgi batų neturi. Nu pasakykit, ar taip turi elgtis solidūs pareigūnai??

Atskira istorija su kelių policija - pastarosios atstovai baikštūs ir slapstosi pakrūmėse. Pasistenkit nenubaidyt, nes gali liuoktelt į kelią ir pasekmės tada būna skaudžios. Liaudyje šioji atmaina dar įgavusi žalių arba teletabių vardą.

Ai dar, policijos simbolis - megztas šuniukas, kurį kadaise Petiorkė jiems padovanojo per kažkokį tai vaikučius išnaudojantį konkursą (tikrai žinom, kad vaikučiai net saldainių negavo, bet Petiorkė užtat įtaisė interneto kameras kažkokiam tai vaikų darželyje ir policijai dėl to buvo dzin, nes taip saugiau. Ranka ranką plauna?). Aišku, dar jėzuitai save dievo šunimis vadino, bet policijos pareigūnų į akis šunim vadint nepatariam. Sobakom irgi (Sobaka į akis galima vadinti tik Tru Sabaką).

Policiją liaudis dar vadina mentais (nuo žodžio milicija), o Rokas Žilinskas dar dadeda prie anų epitetą gaidžiai.

Dar Lietuvos policija labai ima kyšius, beigi užsiklijavę kažkokius lipdukus, tipo "Neimam kyšių", bet iš tikro tai čia normalius valdininkus atbaidanti nesąmonė, nes jei koks ten turčius limoną babkių ištrauktų, tai lipdukai nueitų į Peru kaimą tokį...

Taip LP agentai gelbsti gyvybes...