Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Seimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Roziniai akiniai.jpg  Šis straipsnis yra patvirtintas Lietuvos Respublikos Seimo.
Specialioji Seimo komisija šiame straipsnyje realaus pasaulio faktų ir kitokio žalingo poveikio nepilnamečiams neaptiko.
Aiškiai ten viskas taip ir vyksta
Tai kaip dar sakoma - tualetas yra įstaigos veidrodis, tai čia ir matome užrašą iš tualeto Seime, o parašytas gi prašymas nesišlapinti ant tualeto dangčio irgi grindų - ir tai ne šiaip jau kur, o moterų tualete! Tai kas ten darosi???

Seimas - mitinė (net neabejotinai - jau ištisa tautinė mitologija apie juos sukurta!) organizacija, kažkuo panaši į legendinius karaliaus Artūro laikų Apvaliojo stalo riterius. Bbž, ką Seimas daro, nėra jokių mokslinių įrodymų, kad apskritai tokia vieta yra.

Liaudyje sklando gandai, kad visi Seime vagys ir nori tik prie lovio, tad galima prielaida, kad Seimas iš tikrųjų yra tik danų kiaulių ferma. Bet ir vėl, jokių mokslinių įrodymų neturime.

Kita gi teorija, moksliškai pagrįstai teigia, kad išties Seimas tėra ufonautų valdomas komunikacijos ir smegenų plovimo centras, per kurį yra platinami Žemės žlugdymo planai regioniniais mastais ir visokių partijų iniciatyvomis. Kubiliaus galvos forma neabejotinai rodo jo ufonautinę kilmę, o iš to kai kas ekstrapoliuoja esą ir visi kiti ne ką geresni (ar ne ką blogesni - čia nuo požiūrio taško priklauso).

O dar kiti gi teigia paprasčiau: tiesiog anokie ten visokie seimūnai paprasčiausiai gyvena alternatyvioje realybėje, tai štai jums ir prašom, kas gaunasi, kai jie savo tas alternatyvias žinias pritaiko, pasiremdami savo alternatyviu intelektu.

Gi dar kiti kalba, kad dėl visko kaltas psichotroninis spinduliavimas ir Ktulas.

Dargi pasirodo Seimas kartais būna ne Seimas, o socialiai orientuotas bepalūkinis greitų kreditų bankas, dalinantis paskolas seimūnams, bei šiaip geriems žmonėms iš gatvės[1]


Ką reiškia žodis "Seimas"

Taigi įdomus čia toksai reikalas, kad Lietuvos valstybę taigi atkūrė ne Seimas, o Lietuvos Taryba, dar berods 1918 metais, o 1990 metais tai ir vėl atkūrė Taryba, o ir vieną kart, ir kitą kart vis atsirasdavo paskui kažkoksai Seimas, tai ir prasidėdavo nesąmonės visokios - ir vagiai, ir korupcionieriai, ir dar belenkas, taip kad čia dabar įdomu, iš kur šitas lenkiškai skambantis žodis čionais atsirado, tai čia kur žiūro pavyzdžiui VLKK, atleiskit.

O taigi sako, kad išties tai ne lenkiškas visai žodis, o visai lietuviškas, ir išties tai tėra santrumpa iš žodžių, katra reiškia "Sauja Etatinių Idiotų, Mąstančių Apie Save".


Visokie Pipedijai žinomi seimai

Čia dar turim pasakyti, kad tie seimai kaitaliojasi vis, tai čia jums prašom apie paskirus detaliau aprašyta ir pavardinta:

O dar prieš tai buvo tokia 1990 Aukščiausioji Taryba, o dar kažkada - netgi toksai Liaudies Seimas, tik jau šitas tai jau atvirkščiai...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.