Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tualetas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
O gi ne visad gali tikėtis, kas ten tualete dedasi paslapčia

Tualetas arba išvietė - būtiniausia patalpa, ką žino kiekvienas nevykėlis, pirkęs butą "be apdailos" kaip tiktai tais NT bumo metais, tai ir be tualeto įrengto, galvodavo "ai, pagyvensiu ir be apdailos, su plikom grindim", tai aišku, jau pirmą dieną susidurdavo su tuo, kad šikti ir myžti nėra kur, tai ir baigdavos tokiems nelaimėliams tuogi, kad myždavo į butelį, o šikdavo į maišiuką. Ir paskui išmesdinėdavo su šiukšlėm. Kiti gi, gudresni, šikdavo ir myždavo tiesiai į naujo namo šiukšlių šachtą, bet būdavo vaikomi kaimynų, o kartais ir primušami.

Tuoletų gi būna įvairiausių, ir tiktai tualete mes gauname tą malonumą - natūraliai pamedituoti, mesgi tai gamtoje įprastas ir rimtas fiziologinis reikalas. Gi dar kita legenda pasakoja, kad bene XVIa. Ispanijos karalienė Izabelė tualete pagimdė ir būsimą šalies karalių, gi dar to meto išvietės buvo paprastos, panašios į kaimiškas, tai kūdikis įkrito tiesiai į šūdus, o jau iš ten ištrauktas ir užaugęs, tapo šalyje žymiu inkvizicijos diegėju, pašiurpinusių pasaulį...

Gi tikras tualetas susideda būtinai išum kelių detalių, ten turi būti veidrodis, klozetas, bide, kriauklė ir durys. Gi visa, kas be to - tai tiktai nykus surogatas.

Gi dar sako, kad būna Lietuvoje ir anokie ten Nomeikos tualetai, o dar sako, jaugi tūkstančius metų posakis yra, kad pinigai nesmirda, o dar tualete galima šokti airišką stepą, gi anglakalbiai tualetą vadina WC, nors tikrai ne kiekvienas tualetas yr WC, o gi moterys kažkaip ten atranda nykštukus...


Tualetas ar išvietė, kaip reikia sakyt?

Štai visokie kultūringi lietuviai sako tualetas, nes jiems nepadoru sakyti, kad išvietė. Nes suprantate, išvietėje visi šika ir myža, gi tuo tarpu tualetas - tai jau kultūringa, nes tenai puošiasi ir gražinasi visaip. Taip ir sako - priėmė tualetą, reiškia, kad nusiprausė ir pasidažė, o paskui ir pasikvėpino.

Todėl čia reikia padaryti išvadą, kad jau kas sako "tualetas", tai reikia suprasti, kokiais tenai kvepalais kvėpinasi, kokia kosmetika dažosi ir kokiame klozete prausiasi - ogi tikrame miestiškame, su patogumais, o ne kokiame nors kaimiškame, kur visi šūdai per skylę matosi ir musės skraido.

Gi amerikonai, visokie ten dipukai tai išsaugoję lietuviškumo dvasią, todėl ir modernius tualetus vadina išvietėmis, nes taip yra lietuviškiau. Tai ir Pipedija čia sako: nevaizduokit kažko ir sakykit kaip yra, o tai kitaip apie jus ir pagalvos, kad tualete puošiatės!


Įvairios tualetų rūšys

Taigi be paprastųjų buitinių, dar būna ir visokių pagerintų tualetų, pritaikytų specifinėms reikmėms, kaip kad taip kad:

... Ir taip toliau.