Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Veidrodis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Veidrodis - toksai senais laikais egzistavęs ir legendiniu tapęs jaunimo klubas Vilniuje. Praktiškai nefinansuotas valstybės, klubas ilgainiui išaugo į visą komplektą kitų organizacijų, įskaitant ir JPPC bei iki šiolei visiems žinomą ir garsią Jaunimo liniją.

Klubas "Veidrodis" buvo įkurtas dar 1987 metais, tačiau ilgą laiką veikė neformaliai. Formaliai kaip juridinis vienetas klubas buvo įregistruotas jau po daugelio metų gyvavimo, 1996. Iš klubo 1991 metais išaugo Jaunimo Linija, o 1993 - ir patsai JPPC, kuris tapo bendra viską jungiančia ir finansuojančia nevyriausybine organizacija. Vėliau, matyt klubo jaunimui pavirtus į nejaunimą, ir patsai klubas nustojo egzistuoti - paskutiniai susitikimai vyko maždaug apie kokius 2002 metus.

O dar paskui užsidarė ir Jaunimo Psichologinės Paramos Centras, bet tai jau dar vėlesnė istorija. O dar po krūvos metų, 2021 metais, klubas buvo išregistruotas kaip neveikiantis. Tiesa, vietoje jo atsirado visai kitas klubas - skirtas vaikams ir jaunimui, besivadinantis "Veidrodukas".

Klubas "Veidrodis" vykdavo neformaliai, pagrindiniai susitikimai būdavo kartą per mėnesį - paskutinį mėnesio penktadienį, nors nepagrindinių susitikimų tarpais būdavo ir daugiau. Klube vykdavo visokie psichologiniai pasisėdėjimai, paskaitos, dalinimaisi įspūdžiais apie knygas, filmų peržiūros, diskotekos ir panašiai. Vilniuje anais laikais tai buvo retas atvejis - moksliukams ir psichologija besidomintiems skirta laisvalaikio vieta be visokių ten girtuokliavimų ir panašiai.

Tarp klubo kūrėjų, steigėjų ir narių buvo tokios garsios šiais laikais asmenybės, atnešusios daugybę gėrio visuomenei, kaip kad Kristina-Ona Polukordienė, Valdas Juršys, Karilė Levickaitė, Robertas Povilaitis, Paulius Skruibis, Dovilė Juodkaitė bei daugelis kitų.