Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Psichologija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Psichologija - akivaizdus pseudomokslas, nes sako, kad egzistuoja kažkokie psichikos procesai, kurie nepačiupinėjami ir ne iš smegenų sutrikimų kylantys. Psichologiją skleidžia psichologai, kurie išties yra tiesiog šarlatanai ir užsiima smegenų plovimu!

Kaip žinia, tikriausia psichologija yra ta vienintelė, kurią Ivanas Pavlovas dėstė - kad jei skembinsi šuniui varpeliu ir kartu jį kratysi elektros srove, tai jis apsimyš iš skausmo. Tai vadinasi refleksai. Dabar jau didieji Rusijos genijai ne pagarboje, taip kad vienintelė tikra psichologija yra ta, kuri vadinasi biheviorizmas. Tai ten sako irgi, kad jei žiurkei skambinsi varpeliu ir tuo pat metu ją kratysi elektros srove, tai ji apsimyš iš skausmo. Kadangi žiurkės yra mažesni gyvūnai, tai matome, kad biheviorizmas atsilieka nuo Ivano Pavlovo refleksų teorijos.

Visokios kitokios psichologijos kryptys yra pseudomokslas, nesuderinamos su Andrejaus Snežnevskio darbais ir išvis užsiima antimoksline žalinga psichoterapija.

Psichologija - tai siaubas, žmonijos pražūtis, pakrikimas ir psichikos liga! Ją skleidžia ir diegia antipsichiatrai, kurie yra ne kas kita, kaip šizofrenija sergantys ligoniai, išvengę priverstinio gydymo!