Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ispanija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ispanija - tai kaip ten kartą paskelbta buvo, kad yra labiausiai nekenčianti Lietuvos pasaulio šalis. Jau sako, kad Rusija mūs nekenčia, bet kaip kažkas sudarė reitingus pagal gyventojų apklausas, tai pasirodo, kad šios gyventojai vidutiniškai Lietuvą vertina daugiau teigiamai, nei neigiamai. O Ispanija - vienintelė Europos Sąjungos valstybė, kurios gyventojai vertina Lietuvą labiau neigiamai, negu teigiamai. Ir dar ne šiaip labiau neigiamai, o neigiamiausiai iš visų pasaulio šalių.

Tai vat šitie reitingai į paviršiaus šviesą išlindo, kai tenai ambasadoriavo anoksai Mečys Laurinkus, tai paskui šis už tai buvo smarkiai tarkuojamas. O kiti gi sako, kad Laurinkus dėl to buvo nekaltas, nes kai šilta ir demokratiška šalis, tai tiesiog iš Lietuvos į ten visi bomžai išvažiavo, katrie ten šiltuose kraštuose kuo puikiausiai gyvena. Taip ir krenta vat reputacija, kai demokratija visur.

Bet taip ar anaip, šiais laikais Ispanija yra vienas iš tankiausiai lietuvių gyvenamų kraštų, mat emigrantai pamėgo šią šalį, ar kaip ten spauda tą reiškinį vadina.