Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mečys Laurinkus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Mečys Laurinkus

Mečys Laurinkus - taigi buvęs seimūnas, signataras, spėjamai garsusis valstybininkas, buvęs VSD vadas, tasai, katras dar Adamkaus paskirtas per pirmą prezidentinę kadenciją, o paskui, kai Paksas buvo išrinktas, tai su šiuoju kažkaip susipyko ir išmestas buvo, patapo kažkokiu ten ambasadorium Ispanijoje, o paskui perkeltas buvo į Gruziją.

O tai kai patapo ambasadoriumi Ispanijoje, tai po kiek laiko ėmė ir išlindo įdomus faktas, kad Ispanija turi patį neigiamiausią įspūdį apie Lietuvą ever ir vienintelė ES šalis, kurios gyventojai apie Lietuvą duoda daugiau neigiamų vertinimų, nei teigiamų.

O tai dabar Grybauskaitė kai į valdžią atėjo, tai vos tik Laurinkus kažką apie politiką leptelėjo - vat jums ir proga išsyk, tai išsyk už tatai Mečys Laurinkus ir neteko pareigų. Tai čia jau daugeliui pasidarė aišku, kad visų tų įsivėlusių kaip nors į valstybininkų tarpą greit neliks.

O tai dar sklandė kažkokie neaiškūs gandai apie kažkokią Klaipėdos Hidrotechniką, Pranciškų Jurgutį ir kažkokį fazanyną...

O dar buvo kažkokia istorija, kad anasai iš VSD pasiėmė sau anokią draugę į Ispaniją - anokią Jurgą Miniotienę, katrą URM be konkurso įdarbino, o dar kitas skandalas buvo su garbės konsulu Andalūzijoje - anokiu Jose Antonio Herrada Garcia.

O dabar jau dar naujesni galai išlenda, kad pasirodo, Mečys Laurinkus buvo vienas iš kelių žmonių, žinojusių apie CŽV centrus, katrie nelegaliai matomai buvo Lietuvoje, tai dabar irgi klausimas, kokias čia nelegalias žmonių įkalinimo veiklas kas galėjo vykdyti...

O tai dabar dar naujesnės naujienos, kad pasirodo, Mečys Laurinkus nori dalyvauti ir rinkimuose į Vilniaus savavaldybę, katrie vyks 2011 pradžioj, taip kad bekritikuodamas valdžią ir taip toliau, matomai bando atsistatyt kažkokias pozicijas politines. Nes gi o ką gi daugiau dar jam veikt?[1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.